Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 06.04.1926
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 110
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 115
TOPLAM UÇAK SAYISI 736

United Airlines

İllionois merkezli olan United airlines 1926 yılında kurulmuştur. 350 farklı havalimanına ulaşım gerçekleştiren havayolları 5 farklı kıtada uçuş sağlamaktadır.90000 çalışanı olan havayolu şirketi dünyada 30 farklı havaalanında hizmet sağlamaktadır. En ucuz uçak bileti elde etmek istiyorsanız 0850 303 82 80 nolu çağrı merkezini arayarak uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz. Havayolunun filosunda 736 uçak bulunmaktadır.

 

United Airlines bagaj hakkı

 Ekonomi sınıfı için 23 kg olan serbest bagaj hakkı business sınıfında ise 32 kg’ dır. El bagajının ağırlığı ise 12 kg olarak belirlenmiştir.

Yurt İçi Uçak Bileti Alırken Eco Fly, Extra Fly, Prıme Fly olarak ayrılmaktadır bu uçuşların özelliği

·         Eco Fly; Extra Bonus Mil Puan   Standart Koltuk Seçimi izin vermemektedir ayrıca iptal ve iade sağlamaz.

Yolcu Yetişkin  El Bagajı 8 KG  Bagaj 20 kg

·         Extra Fly; Bonus Mil Puan : 250  Standart Koltuk Seçimi  İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin El Bagajı8 KG  Bagaj20 KG

·         Extra Bonus Mil Puan : 500  Standart Koltuk Seçimi   İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin  El Bagajı8 KG  Bagaj25 KG

 

Rezervasyon sınıfları

 

United airlines firması yolcularına ekonomi sınıfı , business sınıfı , united business first , United polaris business class gibi çeşitli rezervasyon sınıfları sunmaktadır.

 

Online check in

Bir çok çeşit rezervasyon sınıfları olan havayolu firmasından online uçak bileti rezervasyonu için uçuştan 24 saat önce internet üzerinden koltuk seçiminizi yapabilirsiniz.

Yeme – içme

Rezervasyon sınıflarına göre farklılık gösteren yemek ve içecek imkanları tüm rezervasyonlarda oldukça tatmin edicidir. Atıştırmalık , kahve , meyve suyu gibi ürünler ikram edilmektedir.

 

Chicago Midway uluslararası havaalanı

1927 yılında kurulan havaalanında 3 adet terminal binası bulunmaktadır. Döviz bürosu , bankamatikler , araç kiralama , otopark , alışveriş mağazaları ve kafeteryalar havalimanının içinde yer almaktadır.

 

Chicago Midway uluslararası havalimanına ulaşım

Ulaşım ağının oldukça zengin olduğu Chicago da havalimanına 2 katlı otobüsler , tramvaylar ve metrolar ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca taksi ve kendi özel araçlarınız ilede ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

İstanbul Sabiha gökçen – Chicago Midway uçak bileti rezervasyonu

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Chicago Midway uluslararası havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

 

Anadolu jet  Chicago Midway havayolu En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Mahan havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

United Airlines  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Chicago Midway uluslararası en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.