Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 01 Ekim 1992
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 38
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 75
TOPLAM UÇAK SAYISI 42

Ukrayna Havayolları

Ukrayna Hava Yolları

1992 de kurulan havayolu şirketi 2014 yılındaki iç çatışmadan olumsuz etkilenmiştir. Sonrasında kendini toparlamayı başarabilen şirket 1100 adet yurt dışı ve yurt içi uçuş sağlamıştır. Bünyesinde 35 uçak bulunan havayolu şirketine olan ilgi bir hayli fazladır. Yaşanan olumsuz olaylara rağmen hala ayakta olan firma gelişimiyle ve inovatif hamleleriyle piyasada oldukça etkili olmuştur.

 

Bagaj hakkı

Ukrayna havayollarında el bagajı minimum 5 kg maksimum 12 kg olarak belirlenmiştir. Ekonomi sınıfı için maksimum serbest bagaj  ağırlığı 23 kg , Business sınıfı için ise 32 kg olarak kaydedilmiştir. Yolcular ekstra bagaj hakkı isteme talebinde bulunurlar ise 25 dolar ile 150 dolar arasında bir fiyat ödemek zorundadırlar.

 

 

Online check in

Online check in işlemi Ukrayna havayolların da 14 gün önceden yapılır. Ukrayna hava yolları sitesinden online check in işlemi yaptırabilirsiniz. Koltuk seçiminizi ve ek hizmetlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yeme-içme

Ukrayna  havayolların yolcularına adeta lezzet şöleni sunmaktadır. Lezzetli turtalar , mezeler , ana yemekler , çocuk mamaları ve helal yiyecekler yolcuların isteği doğrultusunda havayolları tarafından yolculara sunulmaktadır.

 

Ek hizmetler

Ek hizmetler kapsamında ekstra ücret karşılığında yolcular önceden koltuk seçimi , otomatik check in , refakatsiz çocuk yolcu servisi , evcil hayvanlar ile seyahat , araç kiralama , otopark servisi ve otel rezervasyonu gibi birçok hizmet bulunmaktadır.

Ukrayna havayolları ayrıcalıkları

Rekabet düzeyinin oldukça arttığı milenyum çağında Ukrayna havayolları olarak yolcularımıza birçok hizmeti paket halinde sunmamız ve konforu vadetmemiz bizleri diğer havayollarından ayırmaktadır.

 

Moskova domodedovo havalimanı

1964 yılında hizmete açılan havalimanı 1992 yılında kargo terminalinin de açılmasıyla farklı bir boyut kazanmıştır. Günden güne yolcu sayısında ve uçuşlarda düzenli bir artış gözlemlenmiştir. İçerisinde  atm , restoranlar , büfeler , araç kiralama ve kafelerin olduğu domodedovo havalimanına birçok araç ile gidebilirsiniz.

 

Kiev borispol havalimanı

1959 yılında açılan havalimanı şehir merkezine 29 km uzaklıktadır. Havaalanının içerisinde kayıp bagaj ofisi ,  restoran , kafeterya , sigara odası , bar , bankamatik , döviz bürosu , araç kiralama , alışveriş mağazaları , çocuk odası , oyun alanları  ve sağlık kabini bulunmaktadır.

 

 

Türkiye uçak bileti

İnternet kullanımının hayatın her alanına girmesiyle birlikte artık bizler birçok işlemimizi herhangi bir yere gitmeden evimizden halledebilmekteyiz. Firmalar da bu doğrultuda sosyal medya çalışmalarına oldukça önem vermekte ve insanların hayatını kolaylaştırmak için çeşitli stratejiler planlamaktadır. Biz www.turkiyeucakbileti.com olarak konumlandırmamızı ve stratejimizi hız ve kolaylık üzerine inşa etmiş durumdayız. En hızlı ve en kolay bir şekilde internet sitemizden uçak biletini satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

Kiev Uçak Bileti