Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 4 Mayıs 1992
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 20
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 27
TOPLAM UÇAK SAYISI 29

Türkmenistan Hava Yolları

         

1992 yılının mayıs ayında kurulan Türkmen havayolları Türkmenistan merkezli olarak hizmet vermektedir.Uçuşların büyük bir kısmı Aşkabat uluslararası havalimanından gerçekleşmektedir. Türkmenistan hava yolları Airlines Londra , Paris banghok  ve Pekin gibi bir çok ülkeye uçuş gerçekleştirmektedir. İç hat uçuş ağıda oldukça geniştir. Her gün 3000 yolcuya taşımacılık hizmeti veren firma rezervasyon sınıflarını Business ve ekonomi olarak 2 kategoriye ayırmıştır.

 

 

 

Online Check in

Türkmen hava yollarında Check in işlemi havalimanındaki kontuardan gerçekleşmektedir. Uçuş işlemleriniz için uçuştan 4 saat önce havalimanında olmanız gerekir. Uçuşa 40 dakika kontuarlar kapanmaktadır.

 

 

Bagaj hakkı

Türkmen hava yolları ekonomi sınıfında yolcularına 60 kg serbest bagaj hakkı , Business sınıfında ise 78 kg serbest bagaj hakkı sunmaktadır. Ayrıca  8 kg el bagajı hakkı sunulmaktadır.

 

 

Yeme-içme

Türkmen hava yollarından ekonomi sınıfında uçuş gerçekleştiriyorsanız  zengin içerikli yemek menüleri bulamayabilirsiniz. Business sınıfında ise müşterilerin özel talepleri dikkate alınarak hazırlanan menüler mevcuttur.

 

 

 

 

Ashgabat uluslar arası havalimanı

1994 yılında açılan havaalanı 1600 yolcu kapasitesine sahiptir. Havaalanını genişletme çabaları devam etmektedir.

 

 

Ek hizmetler

Türkmen hava yolları  yolcularına taksi kiralama ve otel rezervasyonu gibi ek hizmetler sunmaktadır.

 

 

Türkiye uçak bileti

Teknolojinin gelişmesiyle Hız kavramının insanların hayatında önemli bir yer alması kaçınılmaz olmuştur. Hızı ve işlemde kolaylık fırsatını yolcularına sunan www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi konumlandırmasını Hız ve akıcılık kavramlarıyla bütünleştirmiştir. Hızı , akıcılığı , en ucuz ve en avantajlı bilet sunma fırsatıyla problemlerinize çözüm üreten www.turkiyeucakbileti.com adresinden uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

 

Aşkabat Uçak Bileti

Türkmenistan Uçak Bileti Alırken en uygun uçak bileti seçeneklerini web adresimizden bulabilirsiniz türkmen hava yolları thy türk hava yolları ve diğer hava yolu şirketlerinin ucuz uçak bileti fırsatlarını sizlere sunuyoruz Aşkabat şehrine direk uçuş yapmanız mümkün en düşük 190 dolar olarak belirlenen fiyatlar tek yön sınıflarında gerçekleşmektedir. Gidiş dönüş olarak 285 dolar olan fiyatlar sabit olmamakla beraber değişiklik gösterebilir Aşkabat uçak bileti almak için sitemiz üzerinden sorgulama yaparak uçak bileti satın alabilir dilerseniz 0 850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden kredi kartınız ile uçak bileti satın almanız mümkündür. 3-D Güvenli Alışveriş ile sizlere en uygun uçak bileti fırsatını sunuyoruz tüm hava yolları uçak bileti satış noktanız turkiyeucakbileti.com sizlere daima en iyi fiyatları sunuyor türkiye’nin uçak bilet sitesi!