Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Türk Hava Yolları - THY Uçak Bileti - Turkiyeucakbileti.com

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 20 Mayıs 1933
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 300
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 312
TOPLAM UÇAK SAYISI 338

Türk Hava Yolu

Türk Hava Yolları ( THY ) veya Turkish Airlines olarak bilinen yerli havayolları şirketi Türkiye’nin bayrak taşıyıcısı ve Dünya da Global olarak bilinen en büyük havayolu şirketleri arasında yer alıyor. Türk hava yolları genel merkezi İstanbul’da bulunmasının yanı sıra birçok noktada satış ağına sahiptir. Türk Hava Yolları'nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar olmak üzere 4 kıtada faaliyet yürütmektedir. 6 kez üst üste Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi olarak seçilen Thy, pek çok alanda üst üste en iyi havayolları ödülüne de sahip olmuştur. Star Alliance üyesi olan Thy 121 Ülke 63 iç hat 246 dış hat olmak üzere 300 şehir ve 312 havaalanına direk uçuş gerçekleştirmektedir.

Geniş uçuş ağı ile beraber iç hat uçak bileti satışlarında da en çok tercih edilen havayolu firması olan Türk hava yolları ayrıca Anadolujet, Sunexpress Hava Yolları gibi alt markaları da kendi bünyesinde barındırmaktadır.

Anadolujet Havayolları alt markası ile yurt içi ekonomik uçak bileti seferleri ile de birçok seferlerini ortak uçuş şeklinde sağlamaktadır.

Yeni uçuş noktaları ve destinasyon seçenekleri ile Thy uçak bileti sorgulama ve tarifeli ek seferleri Turkiyeucakbileti.com web adresinde bulunan akıllı bilet sorgulama motorunu kullanarak öğrenebilir ve thy uçak bileti, rezervasyon, kalkış-varış gibi bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Thy uçak bileti ve thy kargo seferleri ile günlük olarak tercih edilen hava taşımacılığı sektöründe en gelişmiş iş modelini sağlamaktadır. Türk hava yolları uçak bileti ve Thy uçak bileti al seçenekleri ile en fazla direk uçuş seferi düzenleyen havayolu olmasının yanı sıra uçtukça kazan gibi kampanyalar ile de yolcularının seyahat programını en iyi şekilde planlamaktadır.

Türk Hava Yolları Uçak Bileti

Türk hava yolları uçak bileti seçenekleri ile direk ve aktarmalı pek çok uçuş programını listeleyebilir ve aynı zamanda Thy uçak bileti satın alabilirsiniz. Türkiye uçak bileti seçenekleri de başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı birçok noktaya tarifeli seferler ile uçak bileti satın alarak yolculuk gerçekleştirmenin yanı aktarmalı olarak da birçok ülkeye seyahat etmenizi sağlıyor. Türk hava yolları ucuz bilet kampanyaları ile “ THY fırsat bileti ” veya THY bilet seçenekleri yılın her zamanı Thy uçak bileti avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Online Bilet Satışı

Türk hava yolları online bilet satışı yurt içi ve yurt dışı olarak 7 gün 24 saat tüm destinasyonları anında sorgulayarak biletleme oluşturabilirsiniz. Thy uçak bileti rezervasyon seçeneklerini en hızlı şekilde kontrol etmek için yukarıda bulunan uçak bileti arama motorunu kullanarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Yurt İçi Uçak Bileti

Thy iç Hat uçak bileti veya Türk Hava Yolları Yurt İçi Uçak Bileti seçeneklerinde en fazla uçuş gerçekleştiren havayolu şirketidir.

Thy uçak bileti olarak şehir içinde uçuş seferi düzenlediği şehirler ise başta İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Trabzon, Adana, Samsun, Antalya, Muğla, Malatya, Elazığ, Van, Mardin, Kars, Hatay, ve tüm iç hatlar dahil olmak üzere direk-aktarmalı olarak uçuş seferi düzenlemektedir.

THY yurt içinde en fazla uçuş yapılan şehirler neresi?

Thy uçak bileti seçimlerinde en fazla biletleme yapılan rota İstanbul uçak bileti olarak düzenlenmektedir. Yolcuların aktarma ve direk sefer olarak duraklama noktası olarak İstanbul şehrini tercih etmelerinin yanı sıra Thy uçak bileti en uygun fiyatlı olarak yeni havalimanı noktasından satışa sunmaktadır. Ankara uçak bileti ve İzmir uçak bileti seçenekleri ile yine diğer yurt içi şehirlerine olduğu gibi bu noktalara da ağırlıklı olarak tarifeli uçuş yoğunluğu bulundurmaktadır.

Thy Yurt Dışı Uçak Bileti

Türk hava yolları kampanyaları ile ucuz thy uçak bileti fırsatlarından anında yararlanırken ayrıca Thy yurt dışı uçak bileti seçimleri ile de dilediğiniz destinasyonlara seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Thy uçak bileti yurt dışı tercihlerinde erken rezervasyon veya kampanyalı bilet seçeneklerini takip ederek ekonomik seyahat edebilirsiniz.

Thy yurt dışı ucuz uçak bileti ne zaman satışa sunulmaktadır?

Yıl içerisinde belirli aralıklar ile düzenlenen kampanyalar ile yolcularına kaliteli ve sağlıklı hizmet vermeyi amaçlayan Türk hava yolları ucuz uçak bileti fırsatlarını web adresimize üye olarak anında haberdar olun.

Thy yurt dışı uçak bileti nerelere düzenlemektedir?

Kıtalararası en fazla uçuş yoğunluğu bulunan havayolu şirketi THY Avrupa uçuşlarında ilk sırada yer almasının yanı sıra Ortadoğu, Asya ve Afrika bölgelerine de direk uçak bileti satışı gerçekleştiriyor. Tüm ülke ve şehirlerine direk uçuş düzenlemesinin yanı sıra dönem, dönem diğer hava yolu şirketleri ile de ortak uçuş seferleri oluşturmaktadır. Azal havayolları ile beraber ortak uçuş yapmasının yanı sıra Azerbaycan uçak bileti ve Özbekistan uçak bileti gibi yolcularına konforlu bir rota sunmaktadır.

Thy Bilet İptal ve İade Seçenekleri Nelerdir?

Thy bilet satın alımlarınızda öncelikli olarak promosyon veya ekstra olarak bilet sınıf seçeneklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Esnek ve Ekonomik sınıflarda iptal ve iade işlemlerinizi hızlıca sağlarken promosyon uçak bileti sınıflarında bu işlem sağlanmamaktadır. Turkiyeucakbileti.com thy işlemi yapılan biletlerinizde iade ve iptal ya da değişim seçenekleri havayollarının belirlediği kurallar çerçevesinde gerçekleşmektedir.

THY Uçak Bileti Değişiklik/Değişim Nasıl Yapılır?

Thy uçak bileti değişim veya thy uçak bileti değişiklik işlemlerinizi iletişim kısmında yer alan 0 850 303 82 80 çağrı merkezimizi arayarak değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Thy bilet değişiklik telefon işlemlerinizi hızlıca tamamlarken dilerseniz bizlere mail kısmından bilet rezervasyon numarası ile talepte bulunabilirsiniz. Bilet değişikliğinize istinaden tek yön veya gidiş-dönüş olarak tarih değişikliği sağlayabilirsiniz. 

Türk Hava Yolları Uçak Bileti Sınıfları

Türk hava yolları uçak bileti sınıfları üç şekilde satışa sunulmaktadır!

Yolcuların uçak bileti sorgulama sonrasında seçilen havayolu seçeneğinde Türk Havayolları tercihine göre biletleme aşamasında promosyon, ekonomik ve esnek, business gibi sınıflardan uçak bileti satışa sunulmaktadır. Ekonomik ve esnek sınıftan satın alanın uçak bileti iptal işlemlerinde kısmi olarak geri ödeme sağlanırken business sınıfı uçak bileti rezervasyonlarında ücret iadesi tamamı sağlanmaktadır.

Türk Hava Yolları Bagaj Hakkı

Türk havayolları bagaj hakkı yolcu uçak bileti işlemlerini tamamlamasının ardından uçak bileti kısmınızda oluşan yük hakkınızda tanımlanmaktadır. Thy valiz hakkı seçimleri yine yolcuların seçimlerine göre belirlenmektedir.

Promosyon sınıfı uçak bileti bagaj hakkı: 15 kg valiz 8 kg kabin valizi olarak bagaj tanımlaması yapılır.

Ekonomik sınıf uçak bileti bagaj hakkı: 20 kg valiz 8 kg kabin valizi olarak bagaj hakkı bulunmaktadır.

Business sınıf uçak bileti bagaj hakkı: 25 kg valiz 8 kg kabin valizi olarak bagaj hakkı bulunmaktadır.

Thy Ek Bagaj Hakkı

Türk havayolları ek bagaj hakkı ekletme işlemlerinizi online uçak bileti sistemimizden satın alan yolcularımızın veya Türk hava yolları uçak bileti satın almak isteyen yolcularımızın müşteri hizmetlerimizi arayarak ek bagaj talebinde bulunabilir. Ek bagaj seçenekleri uçuş kurallarına göre değişiklik gösterebilir ek bagaj hakkında ücret talep edilmektedir.

THY Check-İn İşlemleri

Türk Hava Yolları THY Check-in işlemlerinizi uçak bileti rezervasyonu sonrasında online Check-in kısmından adına oluşturulan bilet rezervasyon kodu veya pnr kodu ile giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz. Thy Check-in işlemleri uçuşunuzdan 24 saat öncesi veya ücretli chekc-in işlemi olarak bilet satın alımınız sonrasında tamamlayabilirsiniz. Havalimanı içerisinde bulunan Turkish Airlines kontuarında yer alan Check-in sisteminden tamamlayabilirsiniz. Mobil bilet görüntüleme kısmında oluşan biniş kartı seçenekleri ile hızlı biniş kartı görüntülemesi yapabilirsiniz.

Thy Yeme – İçme Servisi

Türk hava yolları ve Do-co işbirliği ile seyahatiniz boyunca sizlere sunulacak olan yeme-içme gibi eşsiz lezzet hizmeti Türk hava yolları tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Thy yeme-içme servisi menü ve hızlı menü olarak iki şekilde sunulmaktadır. İç hat uçuşlarında sandviç ve içecek ikramı sunulurken uçuş durumuna bağlı olarak yurt dışı seferlerinde üç farklı menü seçeneği ücretsiz olarak sunulmaktadır. Soğuk ve sıcak içeceklerin yanı sıra gazlı/gazsız olarak da içecek hizmeti verilmektedir.

Türk Hava Yolları Lounge Hizmeti

Havalimanı içerisinde yer alan lounge hizmetleri Türk Havayolları tarafından misafirlerine özel olarak hizmet vermektedir. THY miles ve smiles kullanıcılarına özel olarak gold ve business sınıfı yolcularına ekstra mil ve puan hakkı da kazandırmaktadır. Lounge hizmetleri havalimanı durumuna bağlı olarak havayollarının özel anlaşmaları ile yolcularına sunulan özel bir hizmettir.

Türk Hava Yolları Miles and Smiles Puan Kazanma

Türk havayolları miles smiles programı üyelik sistemi ile yolcuların uçak bileti ücret ödeme tipine bağlı olarak ücretsiz uçak bileti almalarını sunan hizmettir. Star Alliance programı kapsamında yolcuların havalimanı lounge ve chip gibi birçok kısımdan ücretsiz olarak faydalanmasını sağlayan Türk hava yolları belirli tarih ve gün aralığında kampanylı bilet fiyatlarını da yine üye sistemine sunmaktadır. Turkiyeucakbileti.com web adresinden satın aldığınız uçak bileti işlemlerinizde Thy uçuşlarını kapsayan rezervasyonda yine üyeliğinize istinaden mil kazanmanız mümkün olmaktadır.

Türk Hava Yolları Bilet Seçenekleri Turkiyeucakbilet.com İle Sorgula!

Tüm havayolları uçak bileti al veya karşılaştır seçenekleri seçkin havayolu şirketlerini karşılaştırın. Akıllı uçak bileti arama motoru ile gidiş ve dönüş uçak bileti yada tek yön seçenekleri tek ekran eşliğinde karşılaştıran turkiyeucakbileti.com web adresinde ucuz uçak bileti fırsatlarını da görüntüleyebilirsiniz. Türk hava yolları bilet işlemlerinizde fırsat uçuşları ve tarifeli seferleri 7 gün 24 saat online olarak öğrenebilirsiniz. Thy uçak bileti ve 1500 üzerinde havayolları kampanyalarından anında haberdar olun.

Türk Hava Yolları İletişim

Türk hava yolları iletişim veya Türk Hava Yolları telefon işlemleri ile hızlıca uçak bileti satın almak için 7 gün 24 saat 0 850 303 82 80 – 0 212 909 96 12 çağrı merkezimizi arayarak uçak bileti işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Telefon Numarası 0 850 303 82 80 çağrı merkezimiz üzerinden uçak bileti satın alma veya değişiklik işlemlerini tamamlayabilirsiniz.