Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Trabzon Gezilecek Yerler

                                         

 

Trabzon Gezilecek Yerler;

Karadeniz’in incisi olarak bilinen ve son dönemlerde turizm sektöründe Türkiye adına önemli bir rol oynayan Trabzon ili ülkemizde iklim ve doğal güzellik olan Türkiye’nin en güzel bölgelerinden biri olmaktadır. Karadeniz incisi 1 milyon 435 bin turiste ev sahipliği yapmıştır. Gelen turistlerin 589 bin 465’i yabancı turist 947 bin 960’ı ise yerli turistlerden oluşmaktadır. Büyük şehir olduğu sene 2011 yılından beri turizm ve ekonomik açıdan birçok yeniliğe imza atılmıştır ve bu sayede şehrin turizm sayısı da gittikçe çoğalmaktadır. Size  tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü şehrimiz Trabzon  hakkında bilgi verdik sizde www.turkiyeucakbileti.comüzerinden veya 0 (850) 303  82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak en ucuz Trabzon uçak biletini alabilirsiniz.

 

Trabzon Kalesi;

Şehrin en yüksek kesiminde bulunan Trabzon Kalesi Trabzon şehrinin sembollerinden biridir. 1297 , 1330 yılları arasında İmparator Aleksios tarafından yaptırılmıştır. Orta Hisar Yukarı Hisar ve İç Kalenin devamı olup çokta düzgün bir görünüme sahip değildir. Tarihte birçok kez restorasyona uğrayan iç kale bölgedeki diğer hisarlardan daha yüksek olmaktadır. Ayrıca kulenin zarar görmemesi için güney bölümüne iki katlı kalın sur ve kulelerle daha da güçlendirilmiştir. Bu çalışma sonrasında ise Trabzon Kulesi günümüzde hala sağlam bir yapı olarak ziyaretçilere açıktır.

Trabzon’a Uçuş yapan firmalar

Trabzon Thy uçak bileti  

Trabzon türk hava yolları uçak bileti

Trabzon Pegasus hava yolları

Trabzon Flypegasus uçak bileti

Trabzon Pegasus ucuz uçak bileti

Trabzon Sunexpress Hava Yolları

Trabzon Sunexpress uçak bileti

Trabzon Anadolujet uçak bileti 

Trabzon Anadolujet ucuz uçak bileti

Trabzon Onur hava yolları uçak bileti

Trabzon Onur Air ucuz uçak bileti

Trabzon Atlasglobal uçak bileti

Trabzon Atlasjet uçak bileti

Trabzon en uygun uçak bileti

Trabzon Yurt içi uçak bileti

Trabzon Yurt dışı uçak bileti

 

Trabzon Uzungöl;

İlk olarak 1586 yılı dönemlerinde Rumca Saraho ismiyle görülmektedir. Trabzon şehrine 99 kilometre uzaklıkta olmaktadır. Türkiye’nin yağmur ormanlarının bulunduğu Kaçkar ve Soğanlı sıradağlarının birleşme yerinde bulunmaktadır. Uzungöl her yıl bol yağış görmektedir. Kış mevsimi kar , yaz mevsiminde  yağmur yağmaktadır. Trabzon Uzungöl de en düşük sıcaklık  12 C derece olarak ölçülmüştür. 1000 metre uzunluğunda 500 metre genişliğinde 15 metre derinlikte olan Trabzon Uzungöl 1989 yılında Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Tabiat Parkı olarak ilan edilmiştir. Trabzon şehrinin turizm sektöründe gelişmesinde büyük önem taşıyan Uzungöl çevresinde birçok hediyelik eşya dükkanı restoranlar bulunmaktadır bununla birlikte saatlik bisiklet kiralayıp doğanın tüm harikalarının bir arada olduğu Uzungölü gezerken eğlenme fırsatınız bulunmaktadır. Sizde hem doğal güzelliklerin hem de tarihi birçok yapıyı içinde bulunduran ilimiz Trabzon için ucuz uçak bileti almak isterseniz www.turkiyeucakbileti.com  üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile güvenli bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz

Boztepe;

Trabzon şehrinin Ortahisar ilçesinde yer alan Boztepe harika manzarası ve mükemmel doğasıyla şehre gelen turistlerin en çok uğradığı noktadır. Bol ağaçlı bir bölge olan Boztepe’de  dev bir Atatürk Heykeline rastlaya bilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin gözbebeği olan tepe özellikle güneşin batışında ve akşam saatlerinde şehrin ışıklarının açılması ile birlikte muhteşem bir görünüme sahip olmaktadır. Sadece manzarası ve güzel havası ile değil etrafında birçok restoran , cafe ve eğlence alanı bulundurmaktadır. Hem bol bol eğlenmek hem de bu mükemmel manzara eşliğinde kafa dinlemek isterseniz gözümüz kapalı önerebileceğimiz bir noktadır. Sizde Trabzon Boztepe’yi ziyaret etmek isterseniz www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan 3D güvenlik sistemi ile en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 


 

 

 

                                                           

Trabzon Hakkında

 Trabzon

Karadeniz bölgesinin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan Trabzon ilinin Karadeniz’e kıyısı bulunmaktadır. Karadeniz’in sembolü olarak bilinen Trabzon 786.326 Türkiye’nin en kalabalık yirmi dokuzuncu şehri olmaktadır. Zigana Dağları ve Karadeniz Sahili arasında küçük bir alana sahiptir. Ancak harika bir doğası olan Trabzon bol bol yeşillik alana ve ormana sahiptir. Oksijen depolamak için harika bir nokta olan Trabzon ayrıca şehrin karmaşası ve koşuşturmasından kaçıp huzurlu bir tatil yapmak  isteyen insanların uğradığı ilk noktadır. Sadece doğal güzelliği bakımından değil birçok tarihi yapıyı sınırları içinde bulundurmaktadır. Şehzadeler şehri olarak ta anılan Trabzon 2012 yılında Büyükşehir Yasa Tasarısı sonucu büyük şehir olmuştur ve bu olayın olmasından sonra Samsun şehrinden sonra Karadeniz bölgesinin en kalabalık ikinci ili olmuştur. Her mevsimde olan yağışlarla tanınan Trabzon ilinde birçok farklı ağaç ve binlerce bitki çeşidine sahiptir. Zengin orman ve bitki örtüsünden dolayı şehrin en büyük geçim kaynağı tarımcılıktır. Kendine özgü mutfak kültürü ve farkı kültürü ile hem ülkemizin hem de dünyanın gözü  Trabzon’un üstünde bulunmaktadır. Çok sıcakkanlı ve misafirperver bir  halka sahip olan il son zamanlarda turizm açısından da iyi işler yapmaya başlamıştır. Yerli ve yabancı turistler Trabzon şehrinde en çok şu bölgeleri ziyaret etmektedir Trabzon Ayasofya Müzesi , Trabzon Atatürk Köşkü , Uzungöl , Trabzon Kalesi’dir. Avantajlı seyahat olarak size Karadeniz’in incisi olan Trabzon hakkında kısa bilgiler verdik eğer sizde en uygun Trabzon uçak bileti almak isterseniz www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekte olan 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimiz arayarak 3D güvenlik sistemi ile güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Trabzon Uçak Bileti

Trabzon Uçak Bileti;

Türkiye’nin en çok turiste ev sahipliği şehri Trabzon turizm açısından sadece diğer şehirler gibi sadece yaz mevsiminde değil kış mevsimde de oldukça fazla turiste ev sahipliği yapmaktadır. Mükemmel  doğası , temiz havası ve harika tepeleri ve manzarası ile yerli ve yabancı turistlerin huzurlu ve eğlenceli bir tatil için Trabzon en çok tercih edilen bölgedir. Pegasus , FlyPgs , Turkis Airlens , Thy , AnadoluJet , AtlasGlobal , SunExpress gibi firmalar her gün Trabzon Havalimanına sefer düzenlemektedir. Sizde en uygun Trabzon Uçak biletine sahip olmak isterseniz www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik  sistemi ile güvenli bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz.

Trabzon’a Uçuş yapan firmalar

Trabzon Thy uçak bileti  

Trabzon türk hava yolları uçak bileti

Trabzon Pegasus hava yolları

Trabzon Flypegasus uçak bileti

Trabzon Pegasus ucuz uçak bileti

Trabzon Sunexpress Hava Yolları

Trabzon Sunexpress uçak bileti

Trabzon Anadolujet uçak bileti 

Trabzon Anadolujet ucuz uçak bileti

Trabzon Onur hava yolları uçak bileti

Trabzon Onur Air ucuz uçak bileti

Trabzon Atlasglobal uçak bileti

Trabzon Atlasjet uçak bileti

Trabzon en uygun uçak bileti

Trabzon Yurt içi uçak bileti

Trabzon Yurt dışı uçak bileti

Trabzon'a Ulaşım

Ulaşım;  

Tarihi tüm dünya için büyük bir önem taşıyan şehrimiz Trabzon birçok yaylası ve harika manzaralara sahip tepeleriyle ve ağaçlık alanları ile hem bol bol eğlence hem de tüm stresi alacak bir tatil bölgesidir. 

Yurt dışı ve yurt içinden birçok turist gelen güzel şehrimiz Trabzon’a demir yolu , karayolu ve havayolu olarak üç ulaşım yolu vardır. 1957 yılında inşa edilip 21.11.1995 tarihinde Havalimanı olmuştur.  Havalimanının şehre hem yakın hem de toplu taşıma ile ulaşılması şehre gelen turistleri oldukça memnun etmektedir. Gayet konforlu ve geniş bir havalimanı olan Trabzon Havalimanı her yıl yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sizde en ucuz uçak biletine sahip olmak için www.turkiyeucakbileti.comüzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ile güvenli bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz.