Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Trabzon Havaalanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Trabzon Havaalanı
0 850 303 82 80
Konaklar, 61010 Merkez/Trabzon
Merkeze Uzaklık: 56 km KM

Trabzon Havaalanı

Trabzon Havalimanı sahil kenarında şehir merkezine yaklaşık 5 kilometre mesafede bulunmaktadır. Trabzon Uluslararası Havalimanından Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne yürüme yoluyla 5-10 dakikada ulaşabilirsiniz. Senede yaklaşık 4 milyona yakın yolcu taşıyan Havaalanı iç ve dış hatlar olmak üzere iki terminale sahiptir. Karadeniz’in en işlev ve en gelişmiş havalimanlarından olan Trabzon Havaalanı yurt dışında birçok noktaya da sefer düzenlemektedir. Trabzon Havalimanın en dikkat çekici özelliği denize paralel bir konumda yer almasıdır. Trabzon’dan Düsseldorf, Frankfurt, Köln-Bonn ve Berlin gibi yurt dışı noktalarına seferler bulabilirsiniz. En avantajlı Trabzon biletleri için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

           Trabzon Havaalanı Ulaşım

 

Trabzon şehir merkezinden havalimanı yakın olduğu için istediğiniz her an birçok ulaşım aracı bulma fırsatına sahipsiniz. Özel transfer araçları, taksi, dolmuş, belediye otobüsü ve HAVAŞ araçlarıyla günün her saati havalimanına geçme imkânınız bulunmaktadır. HAVAŞ ile ulaşım istiyorsanız 0850 222 04 87’yi arayabilirsiniz. Dolmuş ile gitmek isterseniz yaklaşık 5-10 dakikada dolmuşlar sefer düzenlemektedir. Ticari taksi ile seyahat ederseniz Trabzon Uluslararası Havalimanı şehir merkezine yakın olduğu için en ucuz fiyat tarifeleri uygulanmaktadır.

 

 

Trabzon Uluslarası Havalimanı Uçak Biletleri

 

Trabzon Uluslararası Havalimanı kalkışlı ve inişli uçak biletlerine en uygun fiyatlara uçak bileti satın almak için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir veya 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Online olarak istediğiniz her an web sitesi hizmet vermektedir. Trabzon Havaalanından Türk Hava Yolları, Sun Express, Onur Air, Anadolujet, Pegasus ve Atlas Globalin seferleri düzenlenmektedir. www.turkiyeucakbileti.com ve çağrı merkezi üzerinden yapacağınız alışverişlerde vade farksız taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Turkiyeucakbileti.com ve 0850 303 82 80 çağrı merkezinden yapacağınız alışverişlerde 3D Secure Güvenlik sistemi kullanıldığı için banka ve kişisel bilgileriniz sürekli korunmaktadır. Kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi EFT ile Havale işlemi ile de satın alma yapabilirsiniz.

 

 

Online Uçak Bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar.

 

İstanbul Uçak Bileti Rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En Ucuz Uçak Bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk Havayolları  Uçak Bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 


Ticari Taksi Trabzon ( 0 462 325 67 29 )

Trabzon Havalimanı Şehir merkezine çok yakın olduğu için en uygun fiyatlara havalimanına gidebilirsiniz.

 

Havaş Servis ( 0850 222 04 87 )

Trabzon Havaalanına istediğiniz yerden HAVAŞ otobüsleri ile ulaşım yapabilirsiniz.

 

Araç Kiralama / Rent A Car

Değişken fiyat tarifeleriyle Trabzon merkezden kiraladığınız araçlarla havalimanına gidebilir kiralama ofislerine araçlarınızı bırakabilirsiniz.