Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Tebriz gezilecek yerler

 

Tebriz pazarı

Lezzetli baharatlar, altın takılar ve hediyelik eşyaların yer aldığı Pazar da atmosfer oldukça huzur verici. Pazar tam olarak İran kültürünü yansıtmakta ve ziyaretçilerini kendi kültürüyle büyülemektedir. Çalışanların Türkçede bilmesi Türk ziyaretçileri ayrıcalıklı hissettirecektir.

 

 

Eli goli

Ülkenin az sayıda yeşil bölgelerinden biri olan Eli goli hem yürüyüş hem de yaz aylarında ailenizle vakit geçirebileceğiniz çok sıcak bir ortam. Şehrin panoromik görüntüsünü buradan elde edebilirsiniz.

 

 

Kandovan

Taş yapıların içlerine oyulmuş şekilde görünen evler ve oteller bizlere kapadokyayı andırmakta ve oldukça turist çekmektedir. Yolunuz düşerse mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

 

Tebriz ulaşım

tebriz hakkında

Sasani imparatorluğu döneminde kurulduğu varsayılan şehir ipek yolunun üzerinde bulunmaktadır. Akkoyunlu ve Karakoyunlu devletlerine de ev sahipliği yapan kent çaldıran savaşında Yavuz Sultan Selim tarafından Osmanlıya katılmıştır. Birinci dünya savaşında işgal altında kalan kent sonrasında tekrar işgalden kurtulmuştur.

Tebriz uçak bileti

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Tebriz havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Tebriz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Tebriz havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

Tebriz uluslararası havalimanı  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Tebriz havalimanına en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

İstanbul havalimanı İstanbul-Tebriz en ucuz uçak bileti

 İstanbul Airport’ dan İmam khomeini havalimanına  uçuşlarınızı Pegasus airlines  ve Sun express ile  ucuz uçak biletini elde edebilir ayriyeten  online olarak ta işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

Tebriz ulaşım

Metro ve otobüs ağının çok yaygın olmadığı şehirde ulaşım seçeneği olarak göze çarpan ilk araç taksilerdir. Aynı zamanda kendi aracınızla ve araç kiralayarak ta şehir de ulaşım ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

 

Tebriz uluslararası havalimanı ulaşım

Tebriz İnternational Airport ‘a yolcular daha çok taksi  ve özel araçla ulaşım sağlamaktadır. Daha ekonomik bir tercih olan belediye otobüslerini de kullanabilir aynı zamanda şehir merkezinden kalkan havalimanı servislerinden de yararlanabilirsiniz.