Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 14.03.1945
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 80
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 90
TOPLAM UÇAK SAYISI 96

Tap Air Portugal

14 Mart 1945 yılında kurulan Tap. Portugal Portekiz ülkesinin bayrak taşıyıcı firmasıdır. Merkezi başkent Lizbon şehrinin Portela Havalimanında olan firma 38 ülkede 88 noktaya uçak seferleri düzenlemektedir. 77 uçaklık bir filosu olan firma 2005 yılından beri Star Alliance üyesidir. Tap Portugal ve tüm havayolu firmalarının en uygun online uçak biletini almak için Turkiyeucakbileti sitesine girmeniz yeterlidir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3d Security Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile avantajlı fiyatlardan uçak bileti satın alabilirsiniz.

 

Tap Portugal Online Check-ın İşlemi;

Online check-ın işlemi için uçuşa 24 saat kala bitmektedir havalimanında yapmak isteyen yolcular ise uçuştan en az 3 saat öncesinde havalimanında olması gerekmektedir.

 

Tap Portugal Bagaj Hakkı Ne kadar ve Ücretlimi;

Firma 115 santimetre ve 8 kilo el bagaj hakkını bilet ücretinin üstünde ek bir ücret talep etmemektedir. İsterseniz kilo başına belirlenen ücret karşılığında Havalimanından veya internet sitemiz üzerinden online bagaj hakkı arttırabilirsiniz

 

Tap Portugal Türkiye Uçak Bileti;

Tap Portugal Ülkemizde Adana , Ankara , Antalya , İzmir ve İstanbul havalimanlarına uçuş gerçekleştirmektedir. hazirabilet.com üzerinden Tap Portugal ve Tüm Havayolu firmalarının en uygun online uçak biletini alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak ucuz uçak bileti alabilirsiniz,

 

Online Tap Portugal Uçak Bileti;

Havaalanında veya internet sitlerinde tek tek dolaşarak vakit kaybetmek istemiyorsanız www.turkiyeucakbileti.com  sitesi üzerinden nereden nereye gideceğinizi ve hangi tarihte gideceğinizi seçerek tüm havayolu firmalarının uçak biletini karşılaştırıp en ucuz bileti alabilir ve size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Security Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile Tap Portugal uçak bileti alabilirsiniz.

 

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.