Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Tahran gezilecek yerler

Gülistan sarayı

Şah Tahmas zamanında inşa edilen sarayda harika desen ve dekorla yapılmış binalar , harika tablolar  ve ayna işçiliğini görebileceğiniz sütunlar bulunmaktadır. Özellikle mermerlerden yapılmış olan tahtı mutlaka görmelisiniz. Sarayın içerisine girdiğinizde ihtişamı ve zarafetiyle adeta nefesleri kesecek düzeyde.

 

 

Seramik ve cam müzesi

Müzenin ahşap oymacılığı ve desenleri o dönemin sanat ve kültür düzeyi hakkında bizleri oldukça bilgilendirmektedir. Sasaniler döneminde yapıldığı düşünülen müzede Firdevse ait şiirlerde bulunmaktadır.

Azadi anıtı

İran’ın en büyük meydanında yer alan anıt Tahran’ın sembolü haline gelmiştir. Muhammed Rıza şah tarafından yaptırılan anıtın yapımında mermerler kullanılmıtır.

Tahran hakkında

Eskiden bir köy olan Tahran daha sonrasında bir takım gelişmelerden dolayı kent haline gelmiştir. 1788’de başkent ilan edilen şehrin nüfusu 13 milyon civarındadır. Kentin civarında göl ve deniz gibi su kaynaklarının olmaması çok ciddi çevre sorunlarına yol açmıştır. Yazları oldukça sıcak geçen ilde kışları kuru soğuk etkili olmaktadır.

 

Tahran uçak bileti

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  İran  havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  İmam Khomeini uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den İmam khomeini havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

İmam Khomeini  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından İran airport’a en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

İstanbul havalimanı İstanbul-İmam khomeini en ucuz uçak bileti

 İstanbul Airport’ dan İmam khomeini havalimanına  uçuşlarınızı Pegasus airlines  ve Sun express ile  ucuz uçak biletini elde edebilir ayriyeten  online olarak ta işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Tahran ulaşım

Tahran da otobüsler şehrin dört bir yanına ulaşım sağlarken bir diğer ulaşım seçeneği olarak Metro dikkat çekmektedir. Şehrin bir çok yanında bulunan metro durakları ile de havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro ve otobüslerin yanında taksileri de kullanabilirsiniz.

 

 

 

İmam Khomeini Airport ulaşım

İran havaalanına şehir merkezinden kalkan otobüsler ile ulaşım sağlanırken aynı zamanda taksiler ile de ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Metro ve tramvaylarında yoğun olarak hizmet sağladığı şehirde havaalanına servisler de mevcuttur.