Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 01.04.2002
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 80
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 86
TOPLAM UÇAK SAYISI 96

Swiss air

İsviçre’nin en fazla tercih edilen hava yolu şirketlerinden olan SWiSS 43 ülke ve 100’ü aşkın ülkeye Cenevre ile Zürih şehirlerinden seferler düzenlenmektedir. Yılda 20 milyona yakın yolcu taşıyan Swiss İnternational Airlines 90 adet uçaktan oluşan filoya sahiptir. SWİSS’ in aynı zamanda Swiss World Cargo adında lojistik destek sağlayan kargo bölümü 130 nokta ve 80 ülkeye lojistik hizmet sunmaktadır. 10 bine yakın personele iş imkânı sunan SWİSS şirketi İsviçre’yi en iyi hizmet kalitesi ve güvencesiyle tüm dünyaya tanıtmaktadır. Lufthansa grubunun bir üyesi olan Swiss İnternational Airlines, Lufthansa şirketinin kargo hizmetlerini de yürütmektedir. Dünya’nın en büyük hava yolu grubu olan Star Alliance’ında bir üyesi olan Swiss, Ranstad Ödülü’ne layık görülmüştür.

 

 

SWİSS İNTERNATİONAL AİRLİNES BAGAJ HAKLARI

Swiss Hava Yollarının bagaj hakları uçuş düzenlenen ülkelere ve uçuş sınıflarında göre sürekli güncellenmektedir. Classic ve Flex sınıfı bilete sahip olan yolcular genellikle 23 kg bagaj ve 8 kabin bagajı hakkına sahip olabilirler. Business Class yolcular 32 kg bagaj ve 8 kg el bagajı hakkına erişebilirler. Kıtalar arası uçuşlarınız için Ekonomik sınıflarda 1 adet 23 kg, Business Sınıflarda 2 adet 32 kg, First Class biletlerde 3 adet 32 kg bagaj hakkına sahip olmaktasınız.

 

 

SWİSS İNTERNATİONAL AİRLİNES ONLİNE CHECK-İN HİZMETLERİ

Swiss İnternational biletlerinizin Check- in işlemlerini uçuşa 24 saat kaldığında yapmaya başlayabilirsiniz. Online olarak satış sitelerinden ve hava yolu şirketinin resmi web sitesinden Check-in işlemlerini uçuşlara son 3 saat kalana kadar yapabilirsiniz. Online Check-in işlemleriniz esnasında koltuk seçimi ve yemek menüsü seçimi işlemlerinizi de yapabilmektesiniz.

 

SWİSS AİRLİNES YİYECEK, İÇECEK İKRAMLARI

Business Class uçuşlarında uçuşun süresine göre değişken yemek menüleri sunulmaktadır. İsviçre’nin organik ürünleri ile hazırlanan menülerin yanında şampanya ikramı da sunulmaktadır.

Economy Class uçuşlarda uçuş noktasına göre ikramlar sürekli güncellenmektedir. İkramlar İsviçre’ni yöresel ürünleri kullanılarak yapılmaktadır. Menü seçiminde geniş bir menü yelpazesi sunulmaktadır.

 

SWİSS İNTERNATİONAL AİRLİNES İPTAL İADE DEĞİŞİKLİK İŞLEMLERİ

Swiss Airlines’e ait biletlerinizi www.turkiyeucakbilet.com adresinden satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda iptal, iade, değişiklik işlemlerinizi de web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. İşlemlerinizi online olarak yapabildiğiniz gibi 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden de kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 

 

EN UCUZ SWİSS İNTERNATİONAL AİRLİNES BİLETLERİ NEREDEN NASIL ALINIR?

 

En uygun Swiss Havayolları uçuş biletlerini online olarak www.turkiyeucakbilet.com adresinden sorgulayabilirsiniz. Uçak bileti kampanyalarından haberdar olmak istiyorsanız turkiyeucakbileti.com adresine üye olarak fırsatlar hakkında bilgilendirme mesajı alabilirsiniz. Online olarak ve 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden 3D Secure güvenlik sistemi sayesinde güvenli bir şekilde kişisel ve banka bilgileriniz çalınmadan ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İptal, İade ve Değişiklik işlemlerini www.turkiyeucakbileti.com adresinden istediğiniz an yapabilmektesiniz. Swiss İnternational Airways biletlerini vade farksız taksit seçenekleri ile en ucuz fiyatlara www.turkiyeucakbileti.com adresinden kolaylıkla satın alabilir uçuşunuza başlayabilirsiniz.

 

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.