Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Şırnak Şerafettin Elçi Havaalanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Şırnak Şerafettin Elçi Havaalanı
0 850 303 82 80
Mardin-Şırnak Yolu, 73200 Cizre/Şırnak
Merkeze Uzaklık: 42 km KM

Şırnak Şerafettin Elçi Havaalanı

Mardin-Şırnak karayolu üzerinde bulunan Şırnak Havalimanı Cizre merkeze 10 kilometre mesafede bulunmaktadır. Şırnak havalimanı yurt içi sivil uçuşlar için kullanılmaktadır. 2013 yılında hizmete giren havalimanı yaklaşık olarak 130 milyon Türk Lirası maliyet ile yapılmıştır. Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanının açılışını dönemin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştır. Şırnak Havalimanı ismini bir dönem milletvekilliği ve Bayındırlık Bakanlığı yapan ve vefat eden Şerafettin Elçi’den almıştır.
Şırnak Havalimanı Ulaşım

 

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanına ticari taksilerle, toplu taşıma araçlarıyla, havalimanı servisleriyle ve kiralık araçlar ile gidebilirsiniz. Ticari taksiler ile 1 saatte havalimanına geçebilirsiniz. Toplu taşıma araçları sayesinde en uygun fiyatları yaklaşık 2,50 Türk Lirasına 1.30 saate havalimanına seyahat edebilirsiniz. Araç kiralayarak gitmek istiyorsanız kiralama şirketleri esnek fiyatlar uygulamaktadır. Havalimanı servisleri yaklaşık 15 lira servis ücreti talep etmektedir.


En Uygun Şırnak Uçak Biletleri

 

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak biletlerini www.turkiyeucakbileti.com adresinden online olarak veya 0850 303 82 80 numarasından telefon üzerinden satın alabilirsiniz. Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanına Türk Hava Yolları, Onur Air, Pegasus, Sun Express, Atlas Global ve Anadolujet’ in seferleri tüm yıl boyunca düzenlenmektedir. www.turkiyeucakbileti.com adresinden ve 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden yapacağınız alışverişlerde 3D Güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Tüm satış kanallarımızdan yapacağınız alışverişlerde vade farksız taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Uçak bileti ödemelerinizi Kredi ve Banka kartı ile yapabileceğiniz gibi kart kullanmıyorsanız EFT ve Havale işlemi ile de 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden ödeme yapabilirsiniz. En avantajlı uçak bileti kampanyalarının bilgilendirme mesajlarını almak için www.turkiyeucakbileti.com adresine üye olabilirsiniz.

1995 yılında kurulan havaalanının yolcu kapasitesi 2.5 milyondur. Havalimanının içerisinde kafeteryalar , bankamatikler ve restoranlar bulunmaktadır. Şehir merkezine 8 km olan havaalanı sivil ve askeri üs olarakta kullanılmaktadır.

 

 

Online uçak bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar.

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

Taksi ( 0 486 216 35 40 )

Şırnak Havalimanına en hızlı gidebileceğiniz ulaşım aracı ticari taksilerdir.

 

Havaş Servisleri ( 0850 222 04 87 )

Şanlıurfa Şerafettin Elçi Havalimanı’na bulunduğunuz konumdan servisle gitmek isterseniz en uygun servisler HAVAŞ’ a aittir.

 

Araç  Kiralama / Rent A Car

Esnek tarifelerle ücretlendirilen kiralık araçlarla Şırnak Havalimanına gidebilir, araç kiralama ofislerine havalimanında bırakabilirsiniz.