Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Şiraz gezilecek yerler

Tüm milletler kapısı

1.Xerkes tarafından yapılan kapıda arkeologların izlerini görmeniz mümkün. Kapının üst kısmında çivi yazısı yazmakta ve kapının nasıl yapıldığı hakkında bilgi veren bir kitabe yer almaktadır.

 

Apadana sarayı

Sarayın yanında bulunan merdivenler o dönemin mimarisini , kültürünü ve sanatsal algısını bizlere ilmek ilmek işlemektedir. Merdivenler de yer alan resimler hala zamana karşı ayakta durmaktadır. Ziyaretçilere o dönemin atmosferini hissettirecek olan merdivenler oldukça göz kamaştırıcıdır.

 

Kaya mezarları

Devasa büyüklükte olan mezarlar 1.darius ve Xerkes’e aittir. Yanlarında oğulları yatmaktadır. Aynı zamanda kayaların üstündeki o zamanki durumu anlatan insan resimleri hala kalıcılığını korumaktadır.

 

 

Şiraz hakkında

Şarapları ve bağlarıyla bilinen kent oldukça turist çeken bir şehirdir. Kültür ve sanatıyla ziyaretçilerini bilgi bombardımanına tutan Şiraz şairler şehri olarak ta adlandırılır. Nüfusu 1.5 milyona yakın olan şehir  Pers imparatorluğu ve safavi hanedanlığına ev sahipliği yapmıştır. Eğer entelektüel birikiminizi geliştirmek istiyorsanız bu kente uğramalısınız. Kışları soğuk geçen kent yazları bir hayli sıcaktır.

şiraz uçak bileti

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan Şehit Destkayıb Havalimanı  havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Şiraz havayolu En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Şiraz havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Şehit Destkayıb Havalimanı Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Şiraz airport’a en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

 

Şiraz ulaşım

Şiraz’a ulaşım otobüs , metro ve taksilerle sağlanmaktadır. Ulaşım ağının çok gelişmediği şehirde vatandaşlar daha çok  belediye otobüslerini kullanmaktadır. Metro hatlarının şehrin az bölgesinde bulunmasında dolayı taksilerde çok kullanılan bir ulaşım aracıdır.

Şiraz havaalanına Ulaşım

Şiraz havaalanına ulaşım aracı olarak taksileri kullanabilirsiniz. Ulaşım seçeneklerinin yaygın olmadığı şehir de araç kiralama seçeneklerini de kullanabilir yada havaalanına giden servisler ile de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.