Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 28/01/1972
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 33
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 61
TOPLAM UÇAK SAYISI 109

Singapore Airlines

1947 yılında kurulan şirketin filosunda 107 uçak bulunmaktadır. 60 farklı noktaya uçuş sağlayan firma 96 ülkeye uçuş gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda 6 kıtaya uçuş sağlayan firmanın internet sitesinden en ucuz uçak biletini sorgulatabilirsiniz. İstanbul Sabiha gökçen havaalanından ve İstanbul havaalanından Singapur’a uçuşlar başlamış bulunmaktadır.  Aynı zamanda internet sitesinden Anadolu jet ve Türk hava yolları uçak biletini en kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

 

Singapore Airlines bagaj hakkı

Business class için serbest bagaj hakkı 32 kg olup , ekonomi sınıfı için 23 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 7 kg’dır.

 

 

Singapore Airlines rezervasyon sınıfları

 Firma yolcularına suites class , business class , Premium ekonomi class ve ekonomi class olarak sınıfları belirlemiştir.

 

Online Check in

Uçağın kalkışından 50 saat öncesinden internet sitesi üzerinden online uçak bileti check in işlemini gerçekleştirebilir koltuk seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Singapur Changi havalimanı

1981 yılında kurulan havalimanı 80 ülkeye uçuş gerçekleştirmektedir. Havalimanında 3 farklı terminal bulunurken 55 milyon yolcuya hizmet verilmektedir. Havalimanının içerisinde elektrik prizleri , bahçeler , çocuk bakım odaları , bankamatik , döviz büroları ve kafeteryalar bulunmaktadır.

 

Yeme – içme

Uçuş rotasına ve rezervasyon sınıfına göre yiyecek ve içecek imkanları singapore havayollarında farklılık göstermektedir. Atıştırmalıklar , tatlılar ve döviz büroları havalimanın içerisinde yer almaktadır.

 

Singapore Changi havalimanı  ulaşım

Havalimanına ulaşım otobüs , taksi ve metrolar ile sağlanırken kendi araçlarınız ile de ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanına aynı zamanda araç kiralama ve  havaalanı servisleri ilede ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Singapore- istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Singapore changi havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Singapore Airlines En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Singapore Changi havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Singapore changi havaalanı  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Singapore changi havaalanına  en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

Kuala Lumpur Uçak Bileti

Jakarta Uçak Bileti

Bangkok Uçak Bileti

Phuket Uçak Bileti