Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Şanlıurfa Gap Havaalanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Şanlıurfa Gap Havaalanı
0 850 303 82 80
Merkez/Şanlıurfa
Merkeze Uzaklık: 56 km KM

Şanlıurfa Gap Havaalanı

2007 yılında hizmete açılan Şanlıurfa GAP Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 35 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. 12 bin metrekarelik yüzölçümüne sahip olan havaalanı 8 uçak kapasiteli apron bulundurmaktadır. Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin işletmekte olduğu havalimanı 10 yılda tamamlanmıştır. Şanlıurfa havaalanına taksi ve belediye otobüsü ile ulaşabilirsiniz. Şanlıurfa Havalimanı ilk açıldığında Türkiye’nin en uzun pistine sahip olan havalimanıydı.

 

 Şanlıurfa Gap Havaalanı Ulaşım

 

Şanlıurfa Havalimanına belediye otobüsleri, ticari taksi, özel transfer aracı ve araç kiralama ile gidebilirsiniz. Ticari taksiler sabit tarifeler ile avantajlı fiyatlar belirlemektedir. En uygun fiyata havalimanına gitmek isterseniz belediye otobüsleri ile seyahat edebilirsiniz. Özel transfer araçları ise sizi istediğiniz yerden VİP araçlarla havalimanına ulaştırmaktadır. Araç kiralarsanız havalimanında araçlarınızı teslim edebilirsiniz.

 En Uygun Şanlıurfa Gap Havalimanı Uçak Biletleri

 

En ucuz Şanlıurfa uçak biletlerini www.turkiyeucakbileti.com adresinden online olarak veya 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden telefon üzerinden satın alabilirsiniz. Uçak biletlerinizi rezervasyon yaparak da opsiyon süresi sonlanana kadar satın alabilmektesiniz. 3D Secure Güvenlik sistemi sayesinde çağrı merkezinden ve turkiyeucakbileti.com adresinden güvenli bir şekilde ödeme işlemleri yapabilirsiniz. Vade farksız taksit seçenekleri ile alışveriş yapmak isterseniz www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Şanlıurfa Havalimanı’na Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus, Onur Air, Sun Express ve Atlas Global seferleri ile seyahat edebilirsiniz. En avantajlı uçak bileti kampanyalarından sürekli haberdar olmak isterseniz www.turkiyeucakbileti.com adresine üye olabilir bilgilendirme mesajı alabilirsiniz. Kredi Kartı ve Banka Kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi kart kullanmıyorsanız EFT ve Havale ile de bilet ödemeleriniz yapabilirsiniz.

 

1976 yılında yapımına başlayan havaalanı 1989 yılında havalimanı statüsü kazanmıştır. Dalaman Havalimanı 24 saat sivil ve askeri uçuşlara hizmet vermektedir. Şehir merkezine çok yakın olan havalimanı yaklaşık 6 kilometre uzaklıktadır. Yıllık 5 milyondan fazla yolcu taşıyan Dalaman Uluslararası Havalimanı bölgenin en fazla faaliyet gösteren havaalanları arasındandır. Şehre yakınlığı ile sıklıkla tercih edilen havaalanı Türkiye’deki şehre en yakın havalimanları arasında dikkat çekmektedir. Dalaman Havalimanı içerisinde birçok ATM, büfe, restoran ve araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.


Dalaman Havaalanı Ulaşım

 Muğla Dalaman Havaalanına şehir merkezinden gitmek için özel havalimanı servislerini kullanabilirsiniz. Yaklaşık 1 saat 45 dakikalık sürede havalimanına ulaştıran servisler 15 Türk Lirası talep etmektedir. Araç kiralama yolu ile de havaalanına seyahat edebilirsiniz kiralama ücretleri günlere göre esneklik göstermektedir. Havalimanına bir başka ulaşım imkânı ise HAVAŞ araçlarıdır. HAVAŞ Türkiye geneli çağrı merkezi numarası 0850 222 0487’dir.

 


Muğla Dalaman Uluslararası  Havalimanı En Uygun Uçak Bileti

 Dalaman’a tatil için gelmek istiyorsanız en uygun uçak biletlerini 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden veya www.turkiyeucakbileti.com adresinden satın alabilirsiniz. En ucuz bilet kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak için turkiyeucakbileti.com adresine üye olarak bilgilendirme mesajları alabilirsiniz. Çağrı merkezi ve web sitesinden yapacağınız alış verişlerde 3D Güvenlik Sistemi kullanıldığı için banka ve kişisel bilgileriniz kötü niyetli kişilere karşı koruma altındadır. www.turkiyeucakbileti.com adresinden yapacağınız alışverişlerde vade farksız taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Türk Hava Yolları, Anadolujet, Sun Express, Pegasus, Onur Air ve Atlas Global firmaları Dalaman’a seferler düzenlemektedir.

 

 

 

Online uçak bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar.

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.


Havaş Havalimanı  Servisleri ( 0 850 222 04 87 )

HAVAŞ servisleri sayesinde Şanlıurfa’da istediğiniz konumdan Şanlıurfa GAP Havalimanına gidebilirsiniz.

 

Ticari Taksi ( 0 507 595 75 34 )

Şanlıurfa GAP Havalimanına en uygun sabit tarifelerle ve en hızlı şekilde taksiler ile ulaşabilirsiniz.

 

 

Rent A Car / Araç Kiralama

Kiralık araçlar ile Şanlıurfa havalimanına kendiniz giderek havaalanında bulunan araç kiralana ofislerine araçlarını bırakabilirsiniz.