Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Samsun Çarşamba Havaalanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Samsun Çarşamba Havaalanı
0 850 303 82 80
Çınarlık, Samsun Çarşamba Havaalanı, 55506 Çarşamba/Samsun
Merkeze Uzaklık: 58 km KM

Samsun Çarşamba Havaalanı

1998 yılından bu yana hizmet vermekte olan Samsun Havaalanı yurt içi ve yurt dışı sivil uçuşlara hizmet vermektedir. Samsun Havalimanının havaalanı kodu SZF’ dir. Samsun Çarşamba Havalimanının merkeze olan uzaklığı yaklaşık 25 kilometredir. Yıllık ortalama yolcu taşıma kapasitesi 2 milyona yakındır. Havalimanını aramak istiyorsanız telefon numarası ( 0 362 844 88 30 ). Samsun Çarşamba Havalimanı 1998 yılında dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve Başbakanı Mesut Yılmaz tarafından açılmıştır. Samsun Havaalanında kargo terminali bulunmaktadır.

 

Samsun Çarşamba Havaalanı Ulaşım

 

Samsun Çarşamba Havalimanına taksi, otobüs, havalimanı servisi ve kiralık araç ile gidebilme olanağına sahipsiniz.

 

 

Taksi ( 0 534 073 10 00 )

Samsun Çarşamba Havalimanına en hızlı şekilde gidebileceğiniz ulaşım aracı havalimanı taksileridir.

 

 

 

Havaş Havalimanı Servisleri ( 0850 222 04 87 )

HAVAŞ havaalanı servisleri sayesinde yaklaşık 40 dakikada 15 TL civarı ortalama bir ücretle havalimanına gidebilirsiniz.

 

 

 

Rent A Car / Araç Kiralama

Samsun Çarşamba Havalimanına şehir merkezinden kiraladığınız araçlarla gidebilir ve havalimanındaki ofislere araçlarınızı bırakabilirsiniz.

 

Samsun Çarşamba Havalimanı En Uygun Uçak Bileti

 

Samsun Havalimanına en uygun uçak biletlerinizi www.turkiyeucakbileti.com adresinden veya 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden satın alabilirsiniz. Samsun Havalimanına THY, Pegasus, Anadolujet, Onur Air, Atlas Global ve Sun Express’in uçuşları düzenlenmektedir. www.turkiyeucakbileti.com adresinden veya 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden yapacağınız alışverişlerde 3D Güvenli sistemi kullanılmaktadır. Tüm satış kanallarından yapacağınız alışverişlerde vade farksız taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. En uygun uçak bileti kampanyalarını öğrenmek için www.turkiyeucakbileti.com adresini online olarak ziyaret edebilirsiniz. İptal, iade, değişiklik işlemlerinizi tüm satış kanallarından istediğiniz an yapabilirsiniz.

 

Online uçak bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar.

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.