Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Sakarya En İyi Restoran Ve Cafeler

Marmara Bölgesinde Çatalca ve Kocaeli arasında bulunan Sakarya ili İstanbul’a konum olarak çok yakındır ve doğal güzellikleri ile İstanbul’da yaşayan insanların sıkça hafta sonlarında ziyaret ettiği bir yerdir. İstanbul’a konum olarak yakın olmasından Sakarya’da yaşayan insanlar Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) üzerinden  uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Türk Hava Yolları , Thy  AnadoluJet , Pegasus , FlyPgs , AtlasGlobal , AtlasJet , OnurAir , SunExpress ve Tüm Havayolu Firmalarının en ucuz online uçak bileti almak için turkiyeucakbileti.com sitesi üzerinden alabilirsiniz veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Security Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile En uygun Sakarya uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Mono Kafe Restoran;

Her yaş kitlesine ve her tarza hitap edebilen Mono Kafe ve Restoran Sakarya’nın en nezih mekanlarından biridir. Bol Kahvaltı menüleri hızlı hizmeti ve her bütçeye uygun fiyatları ile sıkça tercih edilmekte olan bir mekandır. Mono Kafe ve Restoran Sakarya İlinin Adapazarı ilçeinde bulunmaktadır.

 

Soprano Kafe Restoran;

Güler yüzlü çalışanları uygun fiyatta ve bol porsiyonları ile tanınan Soprano Kafe Restoran akşam aileniz veya arkadaş ortamınızla rahat rahat oturup muhabbet edebileceğiniz ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir mekandır. Soprano Kafe Restoran Sakarya ilinin Adapazarı İlçesinde yer almaktadır.

 

Havana Kafe Restoran;

Gayet güzel bir mimarisi ve dekorasyonu olan Havana Kafe Restoran özellikle gençlerin sıkça tercih ettiği bir mekandır. İçeride müzik , wifi  gibi hizmetleri olan kafe özellikle akşam saatlerinde çok dolu olmaktadır. Menüsünde kahvaltılıktan tatlıya kadar her tür bulunan Havana Kafe ve Restoran Sakarya İlinin Serdivan ilçesinde bulunmaktadır.

 

Sakarya Uçak Bileti;

Konum olarak İstanbul’a yakın olduğu için Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) kullanılır. Turkish Airlines , Pegasus , FlyPgs , AnadoluJet , AtlasJet , AtlasGlobal , OnurAir , SunExpress ve Tüm havayolu firmalarının en ucuz online uçak biletini almak için turkiyeucakbileti.com sitesine giriş yapabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi  arayarak 3D Security Güvenlik Sistemi ve Kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Sakarya Uçak bileti alabilirsiniz.