Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 09.11.1963
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 40
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 45
TOPLAM UÇAK SAYISI 175

Royal Jordanian havayolları

1963 yılında kurulan havayolu firması toplamda 40 ülkeye uçuş sağlamaktadır. Filosunda 175 uçak bulunan havayolu firması küresel hizmet sloganıyla müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbuldan da direk uçuşların sağlanması türkiyenin havayolu turizmini olumlu etkilemektedir.

 

Bagaj hakkı

Ekonomi sınıfına serbest bagaj hakkı 20 kg , Business sınıfında ise 30 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 14 kg’dır.

Yurt İçi Uçak Bileti Alırken Eco Fly, Extra Fly, Prıme Fly olarak ayrılmaktadır bu uçuşların özelliği

·         Eco Fly; Extra Bonus Mil Puan   Standart Koltuk Seçimi izin vermemektedir ayrıca iptal ve iade sağlamaz.

Yolcu Yetişkin  El Bagajı 8 KG  Bagaj 20 kg

·         Extra Fly; Bonus Mil Puan : 250  Standart Koltuk Seçimi  İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin El Bagajı8 KG  Bagaj20 KG

·         Extra Bonus Mil Puan : 500  Standart Koltuk Seçimi   İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin  El Bagajı8 KG  Bagaj25 KG

 

 

Online check in

Uçuştan 24 saat önceden yapılan check in işlemi ile koltuk seçiminizi yapabilir ve ek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Queen Alia international airpot

Türkish Airlines , Air arabia , Etihad Airways , Qatar Airways , Lufthansa , Austrian airlines , Air france havaalanının hizmet verdiği firmalardır. İçerisinde 2 terminal , restoran , kafe ve bankamatikler yer almaktadır.

en ucuz uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden hazırabilet online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Queen Alia havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Queen Alia international airpot

En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Queen Alia havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Oueen Alia İnternational airport Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.hazirabilet.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.