Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 28.06.1957
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 80
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 104
TOPLAM UÇAK SAYISI 53

Royal Air Maroc havayolları

1953 yılında kurulan havayolu firmasının filosunda 53 uçak yer almaktadır. Afrika ,Asya , Avrupa ve Güney Amerikaya uçuşlar sağlanan havayolu firmasından toplam 80 ülkeye uçuş sağlanmaktadır. Merkezi Casabalanca da yer alan havayolu firması devlete aittir.

 

Bagaj hakkı

Ekonomi sınıfında yurt içinde 23 kg olan  serbest bagaj hakkı yurt dışında 35 kg olarak belirlenmiştir. Business sınıfında 25 kg olan bagaj hakkı yurt dışında 38 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 12 kg’dır.

Online Check in

Havayolu firması Paris orly , Brüksel , Amsterdam , Marsilya , Nantes ,Nice , Strazburg , Milano , Roma , İstanbul , Lizbon , Montreal , Zürih , Sao paulo , Kahire ,Münih ,Stockholm ,Barcelona , Kopenhag gibi şehirler için online check in hizmeti sağlamaktadır. 48 saat önceden Check in işlemini yapmanız gereklidir.

 

Yeme – içme

Ekonomi sınıfında öğle ve akşam yemeği sunulmakta ve yemeklerden sonra tatlılar , çay ve kahve servisleri gelmektedir. Vejeteryan yemekler, Glütensiz yemekler , düşük kolestrollü yemekler , az yağlı yemekler , kaşer yemekler ve çocuk yemekleri menüde yer almaktadır. Business sınıfında ise ünlü fas şaraplarının yanı sıra çeşitli et yemekleri porselen tabaklarda sunulmaktadır.

 

Muhammed V uluslararası havalimanı

Yılda 7.560000 yolcu sayısına ulaşan havalimanında 2 terminal bulunmakta ve içerisinde bankamatikler , kafeteryalar ve restoranlar bulunmaktadır.

 

 

Royal Air Maroc havaalanı uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Muhammed V international airpota uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

 

Anadolu jet  Muhammed V uluslararası havalimanı

En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Muhammed V uluslaarası havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Muhammed V uluslararası havalimanı Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Muhammed V uluslaarası havalimanına en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.