Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 1993
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 9
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 22
TOPLAM UÇAK SAYISI 17

Qeshm Airlines

QESHM AİRLİNES

1993 yılında kurulan Queshm hava yolu  Qeshm adasında yer almaktadır. 87 ülkeye uçuş gerçekleştiren firma 1996 tarihinde uçuşlara başlamıştır. Merkezi Tahran da yer alan firmadan en uygun ve en güvenli uçak bileti satın almak istiyorsanız  Qeshm airlines ihtiyacınızı karşılayacaktır. Firma  Konumlandırmasını uygun fiyat ve güvenli uçuş şeklinde oluşturmuştur. Türk hava yolları, pegasus , Anadolu jet , Atlas global , Sun express ve onur air gibi  tüm hava yolu firmalarının da uçuş sağladığı Qeshm havayolu ile Türkiye den de yoğun olarak uçuş gerçekleşmektedir. İstanbul Sabiha gökçen İran en ucuz uçak biletini tüm hava yollarından elde edebilirsiniz. Pegasus flypgs ilede uçuş sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda Türkish Airlines ile de kalite ve konforu elde edebilirsiniz.

 

 

Bagaj hakkı

Business sınıfında el bagajı 7 kg ve ekonomi sınıfında ise 5 kg olarak belirlenmiştir. Serbest bagaj hakkı iç hatlarda Business sınıfında 30 kg  dış hatlarda 40 kg’dır. Ekonomi sınıfında ise 20 kg olarak belirlenmiştir.

 

Yeme – içme

Rezervasyon sınıflarına göre yemek , tatlı , çay ve kahve ikramı havayolu tarafından yapılmaktadır. Alkol servisi bulunmamaktadır.

 

Online check in

Online check in işlemi 24 saat önceden internet üzerinden yapılmalıdır. Eğer yolcu check in işlemini havayolundan yapmak isterse yurt dışı uçuşlarda 3 saat yurt içi uçuşlarda ise 1 saat önceden havalimanında olması gerekir. Ayrıca koltuk seçiminizi online olarak internet üzerinden yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Oeshm airlines ulaşım

Havalimanına ulaşım taksi  , metro ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Vatandaşlar Toplu taşıma tercih etmek isterler ise belediye otobüsleri çok uygun bir seçenek olmaktadır. Metro ve tramvaylarında yoğun olarak hizmet sağladığı şehirde havaalanına servisler de mevcuttur.

 

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Qeshm havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Qeshm havayolu En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Qeshm havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Qeshm hava yolları  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Qeshm airport’a en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.