Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 12 Ocak 1990
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 42
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 104
TOPLAM UÇAK SAYISI 80

Pegasus Airlines

    Pegasus Uçak Bileti Al 


1990 yılında sektöre giriş yapan Pegasus hava yolları 77 uçaklık filosuyla operasyonlarını sürdürmektedir. Paylarının % 34,5’lik kısmını halka arza etmiştir. Ekim 2016  tarihinden itibaren yurt içinde 33 , yurt dışında ise KKTC dahil 69 bölgeye uçuş sağlanmaktadır. Yönetim kurulu başkanının Ali Sabancı olduğu Pegasus hava yollarında genel müdürlük görevinde  Mehmet Tevfik nane bulunmaktadır. Konumlandırmasını uygun fiyat şeklinde yapan firma aynı zamanda simülatör sahibidir.

 

 

Pegasus Havayolları Bagaj  hakkı

Pegasus havayolunda el bagajı kabin içerisinde taşınır. Bagaj ağırlığı en fazla 8 kg olmalıdır. Bunun yanında koltuk altına sığabilen sırt çantası , el çantası , laptop , fotoğraf makinesi çantası  bebek taşıma yolcusu ücretsiz olarak taşınabilir.  Business flex’ te el bagajı ağırlık hakkı 12 kg’dır. İç hatlarda serbest bagaj hakkı 15 kg dış hatlarda ise 20 kg ‘dır.

 

Rezervasyon sınıfları

 

Ekonomi  sınıfı

Kısa mesafeli uçuşlarda bu sınıf idealdir. Fakat ayrıcalıklarının olmaması bu sınıfın dez avantajı olarak gözlere çarpmaktadır.  Ekonomi sınıfında bilet iptal yada iade hakkı söz konusu olmayabilir. Ekonomi sınıfında süper eko  , eko paket , ve avantajlı paket bulunmaktadır.

 

Business sınıfı

Uzun mesafeli uçuşlarda konfor düzeyini arttırmak için bu sınıf tercih edilebilir. Bu sınıfta bagaj hakkı , yeme içme ikramı ,  lounge hizmetler  ve geniş koltuklar bulunmaktadır.

 

 

 

Pegasus Havayolları Online Check in

Küreselleşen dünyada teknolojinin gelişmesiyle internet üzerinden bir çok işlem   halledilebilmektedir. Bu olanak havayolu şirketlerine de yansımıştır. Online Check in  denilen bu işlemde yolcular internet üzerinden koltuk seçimini ve ek hizmet satın alımını gerçekleştirebilirler. Check in süresi dış hat ve iç hata göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda internet üzerinden PNR kodunuz ve soyadınız ile Check in yaptırabilirsiniz.

 

 

Sabiha gökçen havalimanı

2001 yılında faliyete geçen havalimanında 112 tane Check in kontuarı , 4 katlı otopark  , havalimanı oteli  ve konferans salonu bulunmaktadır. Havalimanına ulaşım için havabüs otobüslerini kullanabilirsiniz. Servisler taksim- Kadıköy ‘den kalkmaktadır.

 

Pegasus Hava Yolları Yeme – içme

 Pegasus hava yollarını tercih ettiyseniz uçuş sırasında sizlere bir çok seçenek sunulmaktadır. Menülerden bahsetmek gerekirse ; az yağlı menü , az tuzlu menü ,bebek menüsü ,düşük kalorili menü , diabetik menü , düşük laktozlu menü , fıstıksız menü , koşer menü , glütensiz menü ve vejeteryan menüsü müşterilere sunulmaktadır.

 

Pegasus Airlines Ek hizmetler

Pegasus hava yolları müşterilerine bir çok konuda bir çok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler kapsamında araç kiralama , vize işlemlerinde kolaylık ,otel rezervasyonu , Pegasus flex ile değişiklik hakkı , koltuk seçimi , yemek seçimi , ek bagaj hakkı , otopark hizmeti  ve havaalanına ulaşım gibi bir çok ek hizmet paket halinde yer almaktadır.

 

Pegasus İç hatlar (Flypgs İç Hatlar)

 Terminalin içinde bulunan bu hatta sadece yurt içi uçuşlar söz konusudur. Kontuara gitmeden önce uçak biletinizi ve kimlik belgenizi önceden hazırlamalısınız. Bu hatta 8 kg el bagajı yanında 15 kg serbest bagaj hakkı bulunmaktadır. El ve kayıtlı bagajlarınızın ağırlık limitlerini kontrol etmelisiniz. Ağırlık limitlerini aştığınız anda ekstra ücretlere tabi olunur.

 

Pegasus Dış hatlar (Flypgs Dış Hatlar)

Yurt dışı uçuşunu tarif eden bu hatta pasaport kontrol noktaları , yeme içme alanları , lounge bölümleri ve bekleme salonları  bulunmaktadır. Terminallerin içerisinde kontuarlar , havayolu acenteleri , döviz büroları bulunmaktadır. Dış hatlara gitmeden önce pasaport ve vizenizi kontrol etmelisiniz. Yurt dışı çıkış harcınızı vezneden yatırabileceğiniz gibi bankalardan da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aktarmalı uçuşlarda transit ve vize durumunuzu kontrol etmelisiniz.

 

Pegasus Airlines Paketleri

 

Ekonomik paket

Bu pakette yurt içi uçuşlar için  15 kg bagaj hakkı bulunmakta yurt dışı uçuşlar içinse 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Bunların yanında 8 kg el bagajı hakkı bulunmaktadır.

 

Süper ekonomik paket

Yurt içi uçuşlarda bu pakette satış söz konusu değildir. Yurt dışı uçuşlarda sadece 8 kg el bagajı hakkı mevcuttur.

 

Avantaj paketi

Yolcuların en çok tercih ettiği bu pakette ise yurt içi  ve yurt dışı uçuşlarda 20 kg serbest bagaj hakkı bulunmaktadır. Ayrıca yolculara ücretsiz koltuk seçme imkanı da sunmaktadır.

 

Business flex

Business flex ile yurt içi uçuşlarda 15 kg serbest bagaj hakkınız , yurt dışı uçuşlarda ise 20 kg bagaj hakkınız bulunmaktadır. Bunların yanında 12 kg el bagajı hakkınız ve ücretsiz koltuk seçme ayrıcalığınızda söz konusudur.

 

 

 Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. www.turkiyeucakbileti.com adresinden uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Pegasus Havayolları ucuz uçak bileti almanız mümkün web adresimizden sorgulayarak hemen Flypgs uçak biletine sahip olabilirsiniz.Pegasus Havayolları Türkiye uçak bileti sizlere daima en iyi fiyatları sunar. Biletin doğru adresi turkiyeucakbileti.com

 

 

 

PEGASUS- Flypgs Hava Yolları

 

1989 yılında kurulan Pegasus Hava Yolları Türkiye’nin en eski ve en köklü havayolu firması olma özelliğine sahiptir. Bilet fiyatlarını uygun seviyelerde tutan Pegasus “Uçmanın Kolay Yolu” sloganıyla yola çıkmıştır. 60 uçaktan fazla filosuyla birlikte dünyada 90’dan fazla noktaya uçuş gerçekleştirerek  yılda 35 milyon’dan fazla yolcu taşımaktadır. Ayrıca Pegasus Hava Yolları 2011,2012 ve 2013 yılında koltuk sayısı açısından tarifeli uçuş gerçekleştiren 25 hava yolundan biri olmakla beraber “Avrupanın En Hızlı Büyüyen” Havayolu ünvanını kazanmıştır. Pegasus Hava Yollarının genel merkezi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanıdır. Pegasus ( flypgs ) Hava Yolları ucuz uçak bileti fırsatlarından yararlanmak için web adresimizi takip edin tüm hava yolları tek ekranda sorgula seçeneği ile sizlere en iyi fiyat seçeneğini sunuyoruz. 7 gün 24 saat 0 850 303 82 80 Müsteri Hizmetlerimizi arayarak 3-D güvenli ödeme seçeneği ile uçak bileti satın alabilirsiniz. Türkiye’nin uçak bilet satış sitesi!

 

Pegasus Hava Yolları Bilet Fiyatları;

Yurt İçi Uçak Bileti;

Fiyatları 49,99’dan başlamaktadır bilet fiyatları anlık olmakla beraber sürekli değişmektedir. Uçak Biletleri sürekli olarak satışa sunulduğu için fiyatlar sabitlenememekle beraber sürekli güncellenmektedir. Yurt İçi Uçak Biletlerin de dilerseniz turkiyeucakbileti.com web sitemizden isterseniz de  0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak hemen öğrenebilirsiniz.

Yurt Dışı Uçak Bileti;

Fiyatları 159,99’dan  başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Uçak Bileti Fiyatları sürekli olarak yenilenebilir ve değişim gösterebilir.Uygun Uçak Bileti Fiyatları İçin 0 (850) 303 82 80 İletişim adresinden 7 gün 24 saat ulaşabilir ve  www.turkiyeucakbileti.com  üzerinden güncel olarak ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz. 

 

 Pegasus Hava Yolları:

Online Check-in İşlemleri www.turkiyeucakbileti.com  üzerinden alınan biletlerde thy checkin işlemi son 24 saat de yapılmaktadır. Bilet iptal iade değişikliklerini sitemiz üzerinden check-in ve rezervasyon kısmından kendiniz yönetebilir dilerseniz 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Bilet İptal İade Değişim; www.turkiyeucakbileti.com   adresinden dilerseniz iade ve değişim sağlayabilirsiniz 7 gün 24 saat 0 (850) 303 82 80 Müsteri Hizmetlerini arayarak biletinizi değiştirebilirsiniz. (Bilet iade değişimde son 2 saat de değişim iade gerçekleşmez.