Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Paris gezilecek yerler

Eyfel kulesi

1889’da Gustave Eiffel tarafından inşa edilen yapının yapımında demir ve çelik kullanılmıştır. 3 bölümden oluşan kuleye asansör veya yürüyerek çıkılabilmektedir. Sevgili çiftlerin  veya yürüyerek çıkılabilmektedir. Sevgili çiftlerin ve evlilerin de romantizm için gittiği kule olan Eyfel kulesi yılda yaklaşık 5 milyon turist ağırlamaktadır.

 

Louvre müzesi

Monaliza , ve venus de milo , rembranat , vermeer ve coravaggio gibi ünlü sanatçıların eserlerini bünyesinde barındıran  müzede Süryani  ve etruscan gibi  alanlarda da eserler vardır. Tarihi oldukça eskiye dayanan müzede Fransız tablolar , heykeller , flemenk resimleri , antik yunan ve doğu sanatına rastlamak mümkündür. Dünyanın en büyük müzelerinden biri olmayı başarmıştır.

 

Seine nehri

Her yıl  40 milyondan fazla turistin  ziyaret ettiği  nehir Paris’i ortadan 2’ye ayırmaktadır. Seine nehri kıyısında restoranlar , kafeler  ve yürüyüş parkurları mevcuttur. Üzerinde 37 köprü bulunan nehirde tekneyle gezip manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. 

 

 

Paris hakkında

Romantizm deyince akla ilk gelen şehir şüphesiz Paris. Nüfusu 12 milyon olan şehirde orta çağ ve Roma eserlerine rastlamak mümkündür. Le manais ,  capal St martin sana galerilerinin bol olduğu yerler arasındadır.  Lüks ve modayla ilişkili hale gelen şehrin simgesi olarak eyfel kulesi bulunmaktadır. Kendi kültürlerini restoran ve kafelerinde oldukça yoğun bir şekilde görebilirsiniz. Kruvasan , soğan çorbası ve salyangoz bilinen geleneksel ürünleridir.

Paris uçak bileti

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan Paris Orly havalimanı , Charles de Gaulle havalimanı ve Beauvais havaalanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Paris Charles de gaulle uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Paris Orly Airport ve Charles de gaulle havalimanına uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Türk havayolları uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Paris orly havalanı ve  Beauvais havalimanına en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

İstanbul havalimanı İstanbul-Paris orly airport en ucuz uçak bileti

 İstanbul Airport’ dan Paris orly havalimanına uçuşlarınızı Pegasus airlines  ve Sun express ile  ucuz uçak biletini elde edebilir ayriyeten  online olarak ta işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.


Paris uçak bileti  Bagaj Hakları:

Yurt İçi Uçak Bileti Alırken Eco Fly, Extra Fly, Prıme Fly olarak ayrılmaktadır bu uçuşların özelliği

·         Eco Fly; Extra Bonus Mil Puan   Standart Koltuk Seçimi izin vermemektedir ayrıca iptal ve iade sağlamaz.

Yolcu Yetişkin  El Bagajı 8 KG  Bagaj 20 kg

·         Extra Fly; Bonus Mil Puan : 250  Standart Koltuk Seçimi  İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin El Bagajı8 KG  Bagaj20 KG

·         Extra Bonus Mil Puan : 500  Standart Koltuk Seçimi   İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin  El Bagajı8 KG  Bagaj25 KG

 

 

 

 

 

Paris ulaşım

Paris te ulaşım otobüs , metro ve raylı sistem oldukça gelişen şehirde taksiler de şehrin bir çok yerine ulaşım sağlamaktadır.  Charles de gaulle airport , Orly air port ve beauvais fille airport’un yer aldığı şehirde havalimanlarına ulaşım 15 dakikada bir sürede gelen servisler ile sağlanmaktadır. Paris orly havalimanına metro ile ulaşılabilir.

 

Paris Beauvais havalimanına ulaşım

Paris havalimanına otobüs , metro ve tramvaylar ile ulaşım sağlanmaktadır.  Aynı zamanda havalimanına şehir merkezinden sağlanan servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Oldukça turist çeken şehirde ulaşım hatları bir çok bölgede üst düzeyde olduğundan yolcular bir çok bölgeye rahatlıkla ulaşabilmektedir.