Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Ordu Gezilecek Yerler


Gezilecek yerler:

 

TAŞBAŞI KİLİSESİ

Rum Ortodoks Hristiyanların 1853 te yaptığı bu yapının inşasında kesme taşlar kullanılmıştır.2000 den itibaren kültür merkezi olarak kullanılan kiliseye olan ilgi oldukça fazladır. O dönemin mimarisini ve sanatını bünyesinde barındıran kilise sizleri geçmişe götürecek ve geçmiş ve gelecek ile bağlantı kurmanızda ilham verecektir. Mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

YASON BURNU

Arkeolojik ve doğal sit alanının bulunduğu Yason burnunda güneşin doğuş ve batışını seyredebilir etrafında bulunan kafe ve restoranlarda manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda bu bölgede dalış sporu ve balık avı aktivitelerini de gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

BOLAMAN KALESİ

Pontus Rum imparatorluğu döneminde yapımına başlanan kalenin yapımında kesme taş kullanılmıştır. Yerli yabancı turist akınına uğrayan kalenin iç kesimine ahşap konak yapılmıştır.

 

 Ordu Hakkında

Ordu hakkında

Nüfusu 742.341  olan şehir kimmerlere ve perslere ev sahipliği yapmıştır. Malazgirt savaşıyla Anadolu Selçuklu devletine geçen şehir 1391 yılında I. Bayezıd’ın fethetmesiyle Osmanlıya geçmiştir. Geçim kaynağı tarım olan bölgede fındık ta önemli bir ticari ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Hayvancılık ve arıcılığın yanında sahil kesimlerde balıkçılık yapılmaktadır. Kış sporlarının yoğun olarak uygulandığı şehirde bir çok kayak merkezi bulunmaktadır. Yaz aylarında ise Perşembe yaylası ,  Turnalık yaylası ve Çarşamba yaylası gezilecek listenizde mutlaka bulunması gerekir. Oksijen deposu olan bu şehri ziyaret etmek istiyorsanız en uygun fiyatlar ile Türk hava yolları , pegasus , OnurAir , SunExpress , Anadolujet ve  AtlasGlobal ile www.Türkiyeuçakbileti.com online adresinden uçak bileti alabilir yada 0850 303 82 80 müşteri hizmetleri numarasından 7/24 yararlanabilirsiniz.

 

 

Ordu Uçak Bileti

Uçak bileti

Uçak Bileti almanın en kolay yolunu sizlere sağlıyoruz ordu uçak bileti alırken web adresimizi ziyaret ederek tüm havayollarını karşılaştırarak size en uygun uçak bileti satın almanız mümkün www.turkiyeucakbileti.com olarak sizlere 7 gün 24 saat online uçak bileti hizmeti vermekteyiz. Thy türk hava yolları (THY), Pegasus Flypgs, Atlasglobal , Anadolujet , Sunexpress ,( Onur Air ) Onur Hava Yolları ve Tüm Hava Yollarını Karşılaştırabilirsiniz. Web adresimiz üzerinden Kredi kartı taksit yada peşin olarak satın almanız mümkün 3-D Güvenli Ödeme ile Alışveriş yapmanız mümkün ucuz uçak bileti Türkiyenin uçak bileti satış ofisi turkiyeucakbileti.com 

Ordu Ulaşım

Ulaşım:

Ordu Şehrine Ulaşımlar Karayolu ve Havayolu olmak üzere deniz yolu ile de sağlanmaktadır. Karayolu bağlantıları şehre ulaşmanızı zaman açısından uzatabilmektedir. En kısa ve kolay olarak havayolu çokça tercih edilmektedir hava yolu ulaşımı Ordu Giresun havaalanından sağlanmaktadır Giresun şehri ile ortak kullanıma tabii olan Ordu en çok tercih edilen şehirlerdendir.

Ordu Giresun Havalimanı 22 Mayıs 2015’te hayata geçmiştir ulaşımlara direk ve aktarmalı olarak seferlerle devam eden havaalanı çokça direk uçuş almaktadır. Yurt içi ve Yurt Dışı Uçuşları buradan gerçekleşmektedir. Ordu Havalimanı olarak sorgulama ekranından hemen uçak bileti satın alabilirsiniz Ordu-Giresun Havalimanı havaş ulaşımı ile de yolcularına kolay ulaşım hizmeti vermektedir. Ordu şehrine uçak bileti almak için www.turkiyeucakbileti.com adresinden uçak bileti satın alabilirsiniz online uçak bileti işlemlerinizde hızlı çözümler oluşturmak için 0 850 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak tüm hava yollarını sorgulabilir en uygun uçak bileti satın alabilirsiniz.Türkiyenin Uçak Bilet Sitesi www.turkiyeucakbileti.com