Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Ordu-- Giresun Havaalanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Ordu-- Giresun Havaalanı
0 850 303 82 80
Alibey Adası, 52010 Gülyalı/Ordu
Merkeze Uzaklık: 58 km KM

Ordu-- Giresun Havaalanı

Ordu ve Giresun şehirlerinin ortak olarak kullandığı havalimanı 2015 yılında hizmete açılmıştır. Ordu – Giresun Havalimanının havaalanı kodu OGU’ dur. Havalimanının şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 20 kilometredir. Havalimanının telefon numarası: ( 0 452 226 28 52 )’dir. Ordu- Giresun Havalimanı yıllık 1 milyondan fazla yolcu taşımaktadır. Türkiye ve Avrupa’nın deniz üzerine inşa edilen ilk ve tek havaalanı özelliğine sahip olan Ordu- Giresun Havalimanı sivil kategoridedir.

 

 

Ordu – Giresun Havalimanı Ulaşım

 

Ordu – Giresun Havalimanına gitmek için birçok ulaşım seçeneği alternatifiniz bulunmaktadır.

 

 

Minibüs

Minibüsle şehir merkezinden en uygun fiyatlara yaklaşık 45 dakikada 2,50 Liraya havalimanına gidebilirsiniz.

 

Havaş Havalimanı Servisleri ( 0850 222 04 87 )

HAVAŞ servisleri ile en ucuz fiyat tarifeleri sayesinde yaklaşık 15 Liraya istediğiniz noktadan havalimanına servis ile seyahat edebilirsiniz.

 

 

Taksi ( 0553 675 38 52 )

Ticari taksiler sayesinde Ordu Giresun Havalimanına en hızlı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

Araç Kiralama / Rent A Car

Şehir merkezinden kiraladığınız araçlarla havalimanına gidebilir aracınızı havaalanındaki ofislere bırakabilirsiniz. Araç kiralama ücretleri firmalara göre esneklik gösterebilir.

 

Ordu – Giresun Havalimanı En Uygun Uçak Bileti

 

Ordu- Giresun Havaalanına en avantajlı uçak biletlerini istediğiniz an online olarak www.turkiyeucakbileti.com adresinden satın alabilirsiniz. Cep telefonunuzdan en ucuz uçak biletlerini satın almak isterseniz 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezini 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Tüm satış kanallarımızdan alacağınız avantajlı biletler için vade farksız taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ordu- Giresun Havalimanına Pegasus, Türk Hava Yolları, Sun Express, Onur Air, Atlas Global ve Anadolujet’ in uçuşları düzenlenmektedir. www.turkiyeucakbileti.com adresinden ve çağrı merkezinden yapacağınız alışverişlerde 3D Secure Güvenlik Sistemi kullanıldığı için banka ve kişisel bilgileriniz koruma altında olacaktır. 


Online uçak bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar.

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.