Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Muğla Gezilecek Yerler

Gezilecek Yerler;

Ülkemizdeki turizm sektörünün en bilinen ili olan Muğla gezilecek birçok yeri sınırları içinde bulundurmaktadır. Özellikle yaz mevsiminde sıcak havaları ve denizleri ile sıcak havaları seven insanlar için ülkemizde ilk akla gelen bölgedir. Birçok tarihi yapıyı ve tarihi eseri de sınırları içinde bulundurmaktadır. Her yıl yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapan Muğla şehri Bodrum , Fethiye , Datça ve Marmaris gibi turizm sektörünün en canlı ilçeleridir. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en ucuz Muğla uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Muğla Müzesi;

1994 yılında açılan müzede antik çağdan kalma heykeller ve eserleri içinde bulundurmaktadır. 3 ana bölümden ve 1 adet sanat galerisinden oluşmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin ilk doğa tarihi müzesidir. Şehrin sembol bölgelerinden biri olan Muğla Müzesi özellikle yabancı turistlerin sıkça ziyaret ettiği bölgelerden biri olmaktadır. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Muğla uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Muğla Kurşunlu Cami;

 Yapımına 1943 yılında  Şucaeddin Bey tarafından başlanılan cami 1945 yılında hizmete başlamıştır.  Tarihteki en eski ibadethanelerden biri olan Kurşunlu Cami Osmanlı mimarisine aittir. Muğla’nın Menteşe ilçesinde bulunan caminin bir tane minaresi bulunmaktadır. 510 yılı aşkın bir tarihe sahip olan kurşunlu cami ayrıca bir tarihi yapı olarak da kabul edilmektedir. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit ayrıcalığı ile en ucuz Muğla uçak biletini alabilirisiniz.Muğla Hakkında

Muğla Hakkında

967,487 kişilik nüfusu ile ülkemizde en kalabalık yirmi üçüncü şehirdir. Topraklarının bir bölümü Ege Bölgesinde bir bölümü ise Akdeniz bölgesinde yer alan Muğla ülkemiz için yaz turizm dönemi için büyük bir önem taşıyan Fethiye , Datça , Dalaman , Köyceğiz , Marmaris , Milas , Ortaca ve Bodrum gibi ilçeler Muğla ilinde bulunmaktadır. Mükemmel denizleri sıcak havası kendine has kültürü ve restoran , alışveriş merkezi , kafe ve otel gibi eğlence ve konaklama alanları ile tartışmasız ülkemizin yaz ayında yerli ve yabancı turist sayısına en fazla ulaşan ilidir. Ayrıca ülkemiz için tarihi açıdan önemli bir bölge olan Muğla eski dönemlere ait birçok tarihi yapı ve eseri içinde bulundurur. Geçen yıl şehre gelen turist sayısı %18’lik bir artış yaşamıştır. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Muğla uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Muğla Uçak Bileti

Muğla Uçak Bileti;

Turizm sektöründe Türkiye’yi tartışmasız en iyi temsil eden bölge olan Muğla şehrinde Milas Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı olmak üzere iki havalimanında bulunmaktadır. Turk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , AnadoluJet ve SunExpress gibi havayolu firmaları her gün aktarmalı ve aktarmasız olarak Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanına birçok uçak seferi düzenlemektedir. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 7 Gün 24 Saat hizmetinizde olan 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Muğla uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Muğla Ulaşım

Muğla Ulaşım;

Denizyolu , karayolu , havayolu ve demiryolu ile ulaşım sağlanan Muğla ilinde iki havalimanı bulunmaktadır. İki havalimanı olması turizm açısından şehir için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca iki havalimanına da ulaşımın özel araç ve toplu taşıma ile basit olması şehrin ulaşımının ne kadar kolay olduğunu gösterir. Çoğu turist tatile gittiğinde havalimanı ve şehir arasında uzun bir yolculuk yapmayı sevmez eğer sizde bu fikirdeyseniz ve mükemmel bir tatil yaşamak istiyorsanız size gözümüz kapalı önereceğimiz ilk bölge Muğla olacaktır. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en uygun Muğla uçak biletine sahip olabilirsiniz