Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Milano gezilecek yerler

Duomo katedrali

 Şehrin simgesi haline gelen katedral 11.700 metrekarelik bir alan kaplamaktadır. Yapımına hala devam edilen yapının farklı dönemleri yansıtması oldukça etkileyicidir. Heykelleri , tabloları ve mumyalarıyla ziyaretçilerini büyüleyen katedralde Saint bartholomev heykelide bulunmaktadır.

 

 Galleria vittorio emmanuele

 Dünyanın en eski alışveriş merkezlerinden olan galleria 1877 yılında Mengoni tarafından yapılmıştır. İçerisinde kafelerin , mağazaların  ve restoranların yer aldığı bu alışveriş merkezinin mozaikleri göz kamaştırıcıdır. Mozaiklerde yer alan arma ise italyanın 3 başkentini temsil ettiği söylenir.

 

La scala

 Opera yeri olarak inşa edilen bu yere tüm dünyadan opera severler ziyarete gelmektedir.2030 kişilik kapasitesi olan la scala yurt içinden ve yurt dışından sanatçılar eserlerini eda etmektedirler.

 

 

 

Milano hakkında

Sanat , ticaret  ,moda ve tasarım şehri olan Milano 1.359.905 kişilik nüfusa sahiptir. Sanayinin de oldukça geliştiği şehirde bankerlerin oldukça yoğun olması bu durumun sebeplerindendir. Mimarisiyle de dikkat çeken Milano da Duoma Di Milano katedrali bulunmaktadır. Oldukça büyüleyici gözüken katedralin yapımına hala devam edilmektedir. İklimi ılıman olan bu şehri  her mevsimde ziyaret etmelisiniz.

Milano uçak bileti

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan Milano Bergama havalimanı , linate havalimanı ve Torino havaalanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Milano Bergamo Airlines’a uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Türk havayolları uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Milano Bergamo havalimanı, linate airport ve Torino havalimanına en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

İstanbul havalimanı İstanbul-Milano Malpensa airport en ucuz uçak bileti

 İstanbul Airport’ dan Milano Malpensa havalimanına uçuşlarınızı Pegasus airlines  ve Sun express ile  ucuz uçak biletini elde edebilir ayriyeten  online olarak ta işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.
Milano  uçak bileti  Bagaj Hakları:

Yurt İçi Uçak Bileti Alırken Eco Fly, Extra Fly, Prıme Fly olarak ayrılmaktadır bu uçuşların özelliği

·         Eco Fly; Extra Bonus Mil Puan   Standart Koltuk Seçimi izin vermemektedir ayrıca iptal ve iade sağlamaz.

Yolcu Yetişkin  El Bagajı 8 KG  Bagaj 20 kg

·         Extra Fly; Bonus Mil Puan : 250  Standart Koltuk Seçimi  İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin El Bagajı8 KG  Bagaj20 KG

·         Extra Bonus Mil Puan : 500  Standart Koltuk Seçimi   İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin  El Bagajı8 KG  Bagaj25 KG

 

 

Milano ulaşım


Milano da şehir içi ve şehir dışında trenler oldukça tercih edilen bir ulaşım aracıdır. Ayriyeten otobüs , tramvay ve metro diğer ulaşım seçenekleri olarak dikkat çekmektedir. Bargomo ve Malpensa havalimanından ulaşım için otobüsler ve tramvaylar göze çarpmaktadır.Milano havalimanına ulaşım

 Şehir merkezinden Milano havalimanın ulaşım daha çok tren ve otobüsler ile sağlanmaktadır. Bunun haricinde taksiler ve havalimanı servisleri Milano havalimanına ulaşım sağlamaktadır. Şehir içinde ulaşım ağının gelişmiş olması yolcuları trafik probleminden kurtarmaktadır.