Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Malatya Havaalanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Malatya Havaalanı
0 850 303 82 80
Aksaray, D.H.M.İ. Malatya Havaalanı, 44600 Merkez/Akçadağ/Malatya
Merkeze Uzaklık: 54 km KM

Malatya Havaalanı

1941 yılında kurulan Malatya Havalimanı şehir merkezinde 30 kilometre uzaklıktadır. Yurt içi ve yurt dışı seferler düzenlenen Malatya Havalimanı sivil ve askeri statüde olan bir havalimanıdır. Malatya Havalimanı yıllık 1 milyona yakın yolcu taşımaktadır. Malatya Havalimanının Havaalanı kodu MLX’ dir. Malatya Havaalanının telefon numarası (0 442 266 00 46). Türk Hava Kuvvetleri ve DHMİ Malatya Havalimanını ortak olarak kullanmaktadır.

 

 

Malatya Havalimanı Ulaşım

 

Taksi (0 552 477 72 12)

Malatya Havalimanına gitmek için en hızlı olan ulaşım aracı ticari taksilerdir. Havalimanına ticari taksilerle 40 dakikada gidebilirsiniz.

 

 

Toplu Taşıma Araçları

Malatya Havalimanına giden en ucuz ulaşım aracı toplu taşıma araçlarıdır. 2,50 Lira ücretle yaklaşık 1 saate havalimanına gidebilirsiniz.

 

 

Havaş Havalimanı Servisleri( 0850 222 04 87 )

Malatya Havalimanına 15 Lira sabit ücret ile istediğiniz ilçeden servis ile ulaşım yapabilirsiniz.

 

 

Araç  Kiralama / Rent A Car

Şehir merkezinden esnek fiyatlar ile kiralayabileceğiniz araçlar ile havalimanına gidebilir ve havalimanında araçlarınızı kiralama ofislerine bırakabilirsiniz.

 

 

Malatya Havalimanı En Uygun Uçak Bileti

 

En uygun Malatya Havalimanı uçak biletlerini www.turkiyeucakbileti.com adresinden yapabilirsiniz. Online olarak web sitesine erişim yapamıyorsanız 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden satın alma işlemini yapabilirsiniz. Malatya Havalimanına THY, Pegasus, Anadolujet, Sun Express, Onur Air, Atlas Globalin uçuşları düzenlenmektedir. www.turkiyeucakbileti.com adresinden veya çağrı merkezinden satın alabileceğiniz biletlerde vade farksız taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İptal, değişiklik, iade işlemlerinizi tüm satış kanallarından yapabilmektesiniz. Ödemeleri kredi ve banka kartı ile yapabildiğiniz gibi EFT ve Havale işlemi ile de yapabilirsiniz. En ucuz uçak bileti kampanyalarını öğrenebilmek için www.turkiyeucakbileti.com adresine üye olabilirsiniz. Tüm satış kanallarımızda 3D Secure güvenlik sistemi ile alışveriş işlemi yapılmaktadır.

 

 

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.