Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 1991
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 30
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 62
TOPLAM UÇAK SAYISI 57

Mahan Hava Yolları

MAHAN AİR HAVAYOLU

1992 yılında faaliyete geçen havayolu şirketinin bünyesinde 58 adet uçak bulunmaktadır. İstanbul’a direk uçuşlar da başlayan firmada yıllık yolcu sayısı 4.8 milyona ulaşmıştır.2016 yılında uzak doğuya da uçuşlar gerçekleşmeye başlamış ve online bilet satın alım işlemi getirilmiştir. En uygun bir şekilde  Mahan Airlines ile uçak biletinizi satın alabilir yolcularına sağladığı konforu doyasıya yaşayabilirsiniz.     Airbus 30084 , Boeing 300, 400 , 474 ve Bae 146 tipi uçakları da filosuna dahil etmiştir. Firma misyonunu emniyetli taşımacılık ve konfor olarak belirlemiştir.

 

 

Bagaj hakkı

Business sınıfında el bagajı 7 kg ve ekonomi sınıfında ise 5 kg olarak belirlenmiştir. Serbest bagaj hakkı iç hatlarda Business sınıfında 30 kg  dış hatlarda 40 kg’dır. Ekonomi sınıfında ise 20 kg olarak belirlenmiştir.

 

Yeme – içme

Rezervasyon sınıflarına göre yemek , tatlı , çay ve kahve ikramı havayolu tarafından yapılmaktadır. Alkol servisi bulunmamaktadır.

 

Online check in

Online check in işlemi 24 saat önceden internet üzerinden yapılmalıdır. Eğer yolcu check in işlemini havayolundan yapmak isterse yurt dışı uçuşlarda 3 saat yurt içi uçuşlarda ise 1 saat önceden havalimanında olması gerekir. Ayrıca koltuk seçiminizi online olarak internet üzerinden yapabilirsiniz.

 

 

 

Mahan air havayolu ulaşım

İran şehir merkezinden kalkan otobüsler ile ulaşım sağlanırken aynı zamanda taksiler ile de ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Metro ve tramvaylarında yoğun olarak hizmet sağladığı şehirde havaalanına servisler de mevcuttur.

 

 

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Mahan havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Mahan air havayolu En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Mahan havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Mahan hava yolları  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Mahan airport’a en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.