Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 02.01.1969
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 44
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 112
TOPLAM UÇAK SAYISI 158

Korean air

1962 yılında kurulan firma 45 ülkeye uçuş sağlamaktadır. Asya’nın en büyük şirketi olan firmanın filosunda 147 uçak bulunmaktadır. İstanbul – Kore uçuşlarına da başlanan firmadan en ucuz uçak biletini elde edebilirsiniz. Aynı zamanda firmanın internet sitesinden en uygun uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.

 

 

Korean Airlines Online Check in

Uçuş saatinden 24 saat önce Check in işlemlerinizi internet adresinden yapabilirsiniz. Online check in hizmetiyle koltuk seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda ek hizmetleri de ekletebilirsiniz.

 

Korean Airlines bagaj hakkı

Ekonomi sınıfında serbest bagaj hakkı 23 kg olarak belirlenmiş first class için ise 32 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 12 kg olarak belirlenmiştir. Prestige sınıfında ise serbest bagaj hakkı 32 kg olarak belirlenmiştir.

 

Yeme-içme

Kaliteli otel standardında yiyecek ve içecek imkanı sunan firma rezervasyon sınıflarına göre çeşitli yemek imkanları sunmaktadır.

 

Uçak bileti rezervasyon sınıfları

Firmada rezervasyon sınıfları ekonomi sınıfı , prestige sınıfı ve first class olarak 3 sınıfa ayrılmaktadır.

 

Gimpo uluslararası havaalanı

1951’de kurulan havayolu şirketi yılda 14 milyon yolcuya hizmet vermektedir. İçerisinde kafeterya , açık büfe ve bankamatikler bulunan havaalanına en ucuz uçak biletini internet sitesinden elde edebilirsiniz.

 

Gimpo uluslararası  havaalanı ulaşım

Ulaşım ağının oldukça sistemli ve hızlı olduğu Kore de havalimanına ulaşım metro , tramvay, taksi ve belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır. Ayriyeten araç kiralama ve havaalanı servislerini de ulaşım için kullanabilirsiniz.

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Gimpo uluslararası havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Korean airlines En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Gimpo uluslararası havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Gimpo uluslararası havayolları  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Gimpo uluslararası havaalanına en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.