Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Konya En İyi Restoran Ve Cafeler

Türkiye’nin en kalabalık yedinci ili olan Konya tarihi ve kültürel açıdan ülkemizdeki en önemli bölgelerden biridir.  Dini açıdan da ülkemiz açısından  çok önemli bir konumda olan il ekonomik açıdan ülkemizdeki en gelişmiş şehirlerin başında gelir. Dünyadaki en eski yerleşim bölgelerinden biri olan Çatalhöyük de Konya’nın sınırları içinde bulunmaktadır. Ayrıca Çatalhöyük 2012 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine alınmıştır. Türk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , AnadoluJet , OnurAir , AtlasGlobal , AtlasJet , AnadoluJet , SunExpress ve tüm havayolu firmalarının en ucuz Konya online uçak bileti için turkiyeucakbileti.com sitesinden alabilirsiniz veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Security Güvenlik Sistemi ve Kredi Kartına Taksit imkanı ile ucuz Konya uçak biletine sahip olabilirsiniz

 

Çelebi Konağı;

Tarihsel nargile salonu olan Çelebi Konağı konforlu dizaynı hızlı servisi ve geniş bir nargile menüsü ile keyif yapmayı sevenleri ve nargile tutkunları için gözümüz kapalı önerebileceğimiz bir mekandır.  Menüsünde sadece nargile çeşitleri olmayan çelebi konağı yiyecek ve içecek açısından da çok geniş bir menüye ve mükemmel lezzetlere sahiptir. Bizim şahsi görüşümüz bir gün işiniz Konya ya düşerse ve şehri gezdikten sonra biraz keyif yapmak isterseniz ilk uğrayacağınız yer Çelebi Konağı olmalıdır. Çelebi Konağı Konya ilinin Karatay İlçesinde bulunmaktadır.

 

Bolu Lokantası;

Konya denilince akla ilk gelen şey tabi ki etliekmektir. Konya ilinin sembolü haline gelen yemek cidden anlatıldığı kadar güzel hatta anlatıldığından daha güzeldir. Tabi Konya ya gidip etliekmek yemeden dönmekte kendiniz adına büyük bir haksızlık olur. Bolu Lokantası Konya da etliekmeği en güzel yapan yerlerden biridir. Bolu Lokantası Konya İlinin Karatay İlçesinde bulunmaktadır.

 

Hacı Şükrü Kebap Salonu;

Hacı Şükrü Kebap Salonu hem kebapları ile hem de Konya’nın meşhur tatlısı olan höşmerimi ile tanınır. Konya’ya gittiğiniz zaman mutlaka höşmerimi de tatmanızı tercih ederim harika bir tatlı olup çok ağır olmadığı için fazla fazlada yiyebilirsiniz. Hacı Şükrü Kebap Salonu Konya ilinin Selçuklu İlçesinde bulunmaktadır.

 

 

Konya Uçak Bileti;

Tarihi açıdan ve kültürel açıdan ülkemizdeki en büyük değer olan Konya şehri her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Turkish Airlines , Thy , Pegasus , FlyPgs , AnadoluJet , AtlasGlobal , AtlasJet , OnurAir , SunExpress ve tüm havayolu firmalarının uçak seferi düzenlediği Konya Havalimanına (KYA) turkiyeucakbileti.com sitesi üzerinden en uygun online uçak bileti alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı olan müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Security Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en ucuz Konya uçak bileti alabilirsiniz