Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 07.10.1919
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 145
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 105
TOPLAM UÇAK SAYISI 80

KLM havayolları

1919 yılında kurulan havayolu şirketi 145 ayrı noktaya uçuş sağlamaktadır. Filosunda 80 uçak bulunan havayolu şirketi 105 farklı ülkeye uçuş sağlamaktadır. Yılda 5 milyon yolcunun uçuş sağladığı havayolunda kafeteryalar ,binalar , bankamatikler ve büfeler bulunmaktadır. İstanbul Sabiha gökçen havalimanından Türk hava yolları ve pegasus ile de uçuşlar sağlanmakta en ucuz uçak biletini elde etmektesiniz. Online olarak uçak bileti rezervasyonu yapmak için KLM havayolları sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

KLM HAVA YOLLARI BAGAJ HAKKI

Ekonomi sınıfı için bagaj hakkı 20 kg , Business sınıfı için 30 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı için ekstra ücret ödenmektedir.

 

 

Online Check in

KLM havayolu internet sitesinden uçuştan 24 saat önceden online check in işleminizi yapabilir aynı zamanda koltuk seçiminizi yapabilirsiniz.

 

 

Yeme – içme

Rezervasyon sınıfına göre farklılık gösteren yeme-içme imkanları , atıştırmalık , tatlılar aynı zamanda dünya mutfağından seçmeler bulunmaktadır.

KLM havayolu ulaşım

şehir merkezinden kalkan otobüsler ile ulaşım sağlanırken aynı zamanda taksiler ile de ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Metro ve tramvaylarında yoğun olarak hizmet sağladığı şehirde havaalanına servisler de mevcuttur.

 

 

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  KLM havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  KLM Air havayolu En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den KLM havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

KLM hava yolları  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından KLM airport’a en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.