Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

İzmir En İyi Restoran Ve Cafeler

Türkiye’de geçen turizm sezonunda en çok turiste ev sahipliği yapan şehir İzmir güzel havası kendine has kültürel özellikleri kendine özel mutfağı ile ülkemizdeki en kalabalık şehirlerden biridir. İzmir’e SunExpress , Thy , Türk Hava Yolları , Pegasus , FlyPgs , AtlasGlobal , AnadoluJet OnurAir ve tüm havayolu firmaları uçak seferleri düzenlemektedir turkiyeucakbileti.com sitesinden en uygun online İzmir uçak bileti alabilir veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri servisimizi arayarak 3D Security Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en ucuz uçak biletinin sahibi olabilirsini.

 

La Cigale – Fransız Yemekleri;

İzmir’in Alsancak ilçesinde bulunan La Cigale Fransız kültürünün ve mutfağının İzmir’e yansıtılmış halidir çok güzel bir bahçesi olan ve çok nezih bir mekan olması ile İzmir’e gelen turistlerin ve yerlilerin sıkça tercih ettiği bir mekandır.

 

Yengeç Restoran, Limaniçi – Balık & Deniz Ürünü;

Kendine has mezeleri ile meşhur olan restoran adından da anlaşıldığı gibi deniz ürünleri satan bir mekandır. Ballı Kalamarı ve Ahtapot Vantuzu çok meşhur olan restoran deniz ürünlerini farklılaştırarak müşterilerine unutulmaz bir tat sunmaktadır. Yengeç Restoran İzmir ilinin Urla İlçesinde bulunur.

 

Boho Lokal;

Günlük çıkan yemekleri ile bilinen lokal sağlıklı yemekleri ile ün salmıştır. Özellikle şekersiz tatlıları Glütensiz atıştırmalıkları ile ün salmış ve veganlar içinde uygun bir mekandır. Baho Lokal İzmrin Konak ilçesinde bulunur.

 

İzmir Uçak Bileti;

Turizm Sektörünün ülkemizdeki en canlı bölgesi olan İzmir yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği İldir İzmir Adnan Menderes Havalimanına (ADB) Türkish Airlines , Thy , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , AtlasGlobal , AtlasJet , AnadoluJet , SunExpress ve Tüm Havayolu firmaları uçak seferi düzenlemektedir. Online İzmir Uçak biletini turkiyeucakbileti.com sitesinden alabilirsiniz veya 0(850) 303 82 80 numaralı Müşteri Temsilcinizi arayarak en ucuz İzmir uçak biletine sahip olabilirsiniz.