En Uygun & Ucuz İstanbul Trabzon Uçak Bileti

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
02
Cum
03
Cts
04
Paz
05
Pts
06
Sal
07
Çar
08
Per
09
Cum
10
Cts
11
Paz
12
Pts
13
Sal
14
Çar
15
Per
16
Cum
17
Cts
000
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

istanbul Trabzon Gezilecek Yerler

İstanbul Gezilecek Yerler: 

Binlerce yıllık tarihiyle ve mimarisiyle İstanbul bizlere gezip görülecek bir çok yer sunuyor. Sahip olduğu gücün farkında olan bu ihtişamlı ve ihtiraslı şehir sahip olduğu güzellikler ile insanları büyülemeye devam ediyor. İşte bu güzellikleri sizlere sunuyorum…

 

Ayasofya

27 aralık 537 de ibadete açılan bu kutsal yapı 916 yıl kilise olarak kullanıldıktan sonra 1453 tarihinde Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul u fethetmesiyle camiye çevrilmiş ve 482 yıl cami olarak kullanılmıştır.1934 yılında müze haline getirilen bu tarihi yapı sadece görkemi ve mimarisiyle değil sahip olduğu Bizans mozaik sanatıyla da görülmesi gereken bir müzedir.

Topkapı sarayı

Kıtalara hükmeden sayısız zaferler kazanan Osmanlı imparatorluğunun yönetildiği, sultanların, şehzadelerin ve ailelerin yaşadığı bu görkemli yeri ziyaret ederek kendinizi o dönemin içinde hissedebilir ve zamanda yolculuk yapabilirsiniz. Harem bölümü, hırka-ı saadet dairesi ve has oda bölümü ,babüs saade bölümü ve köşkler bahçesi bölümü sizleri o döneme götürmede yardımcı olacaklardır.

 

Kapalı Çarşı

Turistlerin Grand Bazaar olarak adlandırdığı kuyumcularıyla ünlü Beyazıt’ta yer alan bu çarşıda alışveriş yaparak sadece somut araçlar elde etmekle kalmamış olacaksınız aynı zamanda bu çarşının eski ruhunu yansıttığına şahitlik edeceksiniz.

 

Bozdoğan su kemeri

Roma ve Bizans döneminde inşa edilen bu yapı İstanbul’daki sarayların ,hamamların ve Yerebatan sarnıcının su ihtiyacını karşılamak için kurulmuştur. Osmanlıda birçok padişahın onarımını gerçekleştirdiği bu yapı ziyaret edilmeye değer.

 

 

Galata kulesi

İstanbul’un görüntüsünü süsleyen ve şehre farklı bir mizansen katan bu yapı 582 yılında inşa edilmiştir. Kule 16.yüzyılda zindan olarak kullanılmakla birlikte 1717 itibariyle gözleme kulesi olarak kullanılmıştır. Haliç ve İstanbul boğazının seyredilebildiği , kuleye çıkanların sonunda evlenecekleri rivayetinin bulunduğu bu yapıyı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Yedi kule zindanları

Yapı aslında ismiyle anıldığı gibi bir zindan inşa etme amacıyla kurulmamış olup Bizans döneminde Bizans İmparatorluğuna misafir gelen kralları ağırlamak için oluşturulmuştur. Fatih sultan Mehmet döneminde askeri garnizona dönüştürülmüştür Bu durum  Bizans ve Osmanlı uygarlıklarını bütünleştirmiştir.

 

Dolmabahçe sarayı

1856 yılında Abdülmecit tarafından yaptırılan saray batı mimarisini bünyesinde barındırmaktadır. Türkiye’nin en büyük sarayı olma özelliğine sahip olan bu yapıyı görmemeniz için hiçbir sebep yok.

 

Kız kulesi

İstanbul’un nazlı ve bir o kadar naif yapısı olan kız kulesi Üsküdar’da Bizans döneminden kalan tek yapıdır. Tarihiyle ve şehre kattığı romantik havayla kız kulesi bireylere eşlerine evlenme teklifi yapma imkanı da sunuyor. Turistlerinde oldukça yoğun ilgi gösterdiği bu yapıyı ziyaret etmek için belirli bir ücret karşılığında tekneyle kız kulesini yakından görebilirsiniz.

 

Süleymaniye cami

1551-1557 tarihinde yılları arasında mimar Sinan tarafından yaptırılan yapı Beyazıt’ta yer almaktadır.Süleymaniyekülliyesi,hastahane,Medreseler,hastahane,hamam,kütüphane,Süleymaniye cami tarafından çevrelenmektedir.

 

 

Sultan Ahmet cami

1609-1617 yılları arasında  I. Ahmet tarafından yaptırılan Sultan Ahmet cami 6 minareden oluşmakta ve zarafetiyle Ayasofya’nın karşısında yer almaktadır. Osmanlının en önemli eserlerinden biri olan bu camiye yakından şahit olmalısınız.

 

 

Eyüp Sultan cami

Haliçte yer alan bu caminin önemi Hz Muhammed(Sav) zamanında yaşayan Eyüp el Ensari’nin İstanbul kuşatması sırasında şehit düşerek bu caminin yanına defnedilmiş olmasıdır.  Aynı zamanda bu camide Fatih Sultan Mehmet dahil bir çok padişahın kılıç kuşanma törenleri yapılmıştır.

 

Pierre loti tepesi

 

Nostaljiye aşık olanlar ve o ruhu yakalamak isteyen insanlar için bu güzide mekan güzel bir seçenektir. Teleferikle Pierre loti tepesine çıkabilirsiniz. Atmosferiyle ve manzarasıyla sizleri hayran bırakacaktır.

 

Çamlıca tepesi

Bizlere Hem boğazı hem de Marmara denizini görme fırsatı sunan bu muazzam tepede yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir ayrıca civarda bulunan bu muhteşem manzaraya sahip kafelere de uğrayabilirsiniz.

 

Otağtepe parkı

Fotoğraf çekmeyi sevenler için Rumeli hisarını ve Fatih Sultan Mehmet köprüsünü kadraja alabileceğiniz bu yer çok uygun olmakla birlikte civarında güzel serpme kahvaltı seçeneklerinin de bulunması Otağ tepe parkını eşsiz kılıyor .Bu güzel yere gitmek için Üsküdar dan 15M hatlı otobüse, Kadıköy den 14M hatlı otobüse binebilirsiniz.

 

Bakırköy botanik parkı

İstanbul un en büyük parklarından biri olan bu yer çocuk parkları ve güzel çimenlikleriyle hoş bir vakit geçirebileceğiniz sıcak bir mekan. Temiz hava almak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir yer.

 

Belgrad ormanı

İstanbul un temiz hava kaynağı diyebileceğimiz bu orman bizlere hem piknik aktivitesi sunmakta bunun yanında yürüyüş ve koşu fırsatı vermektedir. Gür ormanıyla ve çeşmeleri ile  insanları kendine aşık eden Belgrad’a uğramalısınız.

 

Emirgan korusu

Renk renk lale çeşitleriyle görsel bir şölen veren bu koru İstanbul boğazını manzarasına dahil etmekte. Her mevsim ayrı bir görsel zevk sunan bu koruyu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Trabzon Gezilecek Yerler;

Karadeniz’in incisi olarak bilinen ve son dönemlerde turizm sektöründe Türkiye adına önemli bir rol oynayan Trabzon ili ülkemizde iklim ve doğal güzellik olan Türkiye’nin en güzel bölgelerinden biri olmaktadır. Karadeniz incisi 1 milyon 435 bin turiste ev sahipliği yapmıştır. Gelen turistlerin 589 bin 465’i yabancı turist 947 bin 960’ı ise yerli turistlerden oluşmaktadır. Büyük şehir olduğu sene 2011 yılından beri turizm ve ekonomik açıdan birçok yeniliğe imza atılmıştır ve bu sayede şehrin turizm sayısı da gittikçe çoğalmaktadır. Size  tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü şehrimiz Trabzon  hakkında bilgi verdik sizde www.turkiyeucakbileti.comüzerinden veya 0 (850) 303  82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak en ucuz Trabzon uçak biletini alabilirsiniz.

 

Trabzon Kalesi;

Şehrin en yüksek kesiminde bulunan Trabzon Kalesi Trabzon şehrinin sembollerinden biridir. 1297 , 1330 yılları arasında İmparator Aleksios tarafından yaptırılmıştır. Orta Hisar Yukarı Hisar ve İç Kalenin devamı olup çokta düzgün bir görünüme sahip değildir. Tarihte birçok kez restorasyona uğrayan iç kale bölgedeki diğer hisarlardan daha yüksek olmaktadır. Ayrıca kulenin zarar görmemesi için güney bölümüne iki katlı kalın sur ve kulelerle daha da güçlendirilmiştir. Bu çalışma sonrasında ise Trabzon Kulesi günümüzde hala sağlam bir yapı olarak ziyaretçilere açıktır.

 

Trabzon Uzungöl;

İlk olarak 1586 yılı dönemlerinde Rumca Saraho ismiyle görülmektedir. Trabzon şehrine 99 kilometre uzaklıkta olmaktadır. Türkiye’nin yağmur ormanlarının bulunduğu Kaçkar ve Soğanlı sıradağlarının birleşme yerinde bulunmaktadır. Uzungöl her yıl bol yağış görmektedir. Kış mevsimi kar , yaz mevsiminde  yağmur yağmaktadır. Trabzon Uzungöl de en düşük sıcaklık  12 C derece olarak ölçülmüştür. 1000 metre uzunluğunda 500 metre genişliğinde 15 metre derinlikte olan Trabzon Uzungöl 1989 yılında Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Tabiat Parkı olarak ilan edilmiştir. Trabzon şehrinin turizm sektöründe gelişmesinde büyük önem taşıyan Uzungöl çevresinde birçok hediyelik eşya dükkanı restoranlar bulunmaktadır bununla birlikte saatlik bisiklet kiralayıp doğanın tüm harikalarının bir arada olduğu Uzungölü gezerken eğlenme fırsatınız bulunmaktadır. Sizde hem doğal güzelliklerin hem de tarihi birçok yapıyı içinde bulunduran ilimiz Trabzon için ucuz uçak bileti almak isterseniz www.turkiyeucakbileti.com  üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile güvenli bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz

Boztepe;

Trabzon şehrinin Ortahisar ilçesinde yer alan Boztepe harika manzarası ve mükemmel doğasıyla şehre gelen turistlerin en çok uğradığı noktadır. Bol ağaçlı bir bölge olan Boztepe’de  dev bir Atatürk Heykeline rastlaya bilirsiniz. Yerli ve yabancı turistlerin gözbebeği olan tepe özellikle güneşin batışında ve akşam saatlerinde şehrin ışıklarının açılması ile birlikte muhteşem bir görünüme sahip olmaktadır. Sadece manzarası ve güzel havası ile değil etrafında birçok restoran , cafe ve eğlence alanı bulundurmaktadır. Hem bol bol eğlenmek hem de bu mükemmel manzara eşliğinde kafa dinlemek isterseniz gözümüz kapalı önerebileceğimiz bir noktadır. Sizde Trabzon Boztepe’yi ziyaret etmek isterseniz www.turkiyeucakbileti.comüzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan 3D güvenlik sistemi ile en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

İstanbul Trabzon Hakkında

İstanbul Hakkında

Cazibesiyle bir çok ülkenin ilgi odağı olan İstanbul doğu ve batı roma imparatorluğuna başkentlik yapmıştır.1453’te Fatih Sultan Mehmet’in bu kadim şehri fethetmesiyle Osmanlının başkenti olmuştur. O zamandan bu zamana sürekli yaşayan ve gelişen bu şehrin  Asya ve Avrupa arasında köprü olması bu şehre verilmiş bir hediye denebilir. Aynı zamanda sanayinin ve istihdamında bir hayli gelişmesi bu şehre göç akınlarını hızlandırmıştır. Bu nedenle ki günümüz itibariyle nüfusu 15 milyon civarındadır. Aynı zamanda Galata kulesi, Rumeli hisarı, Hipodrom ve Çemberlitaş gibi sahip olduğu mimari yapılarıyla bizleri geçmişe götürmektedir. Kültürel ve tarihsel açıdan zengin olan bu şehri gezip görmek ve Sahip olduğu eşsiz boğaz manzarası karşısında ailenizle ve sevdiklerinizde güzel bir yemek deneyimi için www.turkiyeucakbileti.com  adresinden online olarak avantajlı ve ucuz uçak biletine sahip olabilir aynı zamanda 0850 303 82 80 müşteri hizmetleri numarasından 7/24 yararlanabilir, Türk hava yolları, Pegasus , Anadolujet, Sun Express ve Onur Air gibi firmalar ile İstanbul yeni havalimanı yada Sabiha gökçen havalimanından uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Trabzon Hakkında

Karadeniz bölgesinin Doğu Karadeniz bölümünde yer alan Trabzon ilinin Karadeniz’e kıyısı bulunmaktadır. Karadeniz’in sembolü olarak bilinen Trabzon 786.326 Türkiye’nin en kalabalık yirmi dokuzuncu şehri olmaktadır. Zigana Dağları ve Karadeniz Sahili arasında küçük bir alana sahiptir. Ancak harika bir doğası olan Trabzon bol bol yeşillik alana ve ormana sahiptir. Oksijen depolamak için harika bir nokta olan Trabzon ayrıca şehrin karmaşası ve koşuşturmasından kaçıp huzurlu bir tatil yapmak  isteyen insanların uğradığı ilk noktadır. Sadece doğal güzelliği bakımından değil birçok tarihi yapıyı sınırları içinde bulundurmaktadır. Şehzadeler şehri olarak ta anılan Trabzon 2012 yılında Büyükşehir Yasa Tasarısı sonucu büyük şehir olmuştur ve bu olayın olmasından sonra Samsun şehrinden sonra Karadeniz bölgesinin en kalabalık ikinci ili olmuştur. Her mevsimde olan yağışlarla tanınan Trabzon ilinde birçok farklı ağaç ve binlerce bitki çeşidine sahiptir. Zengin orman ve bitki örtüsünden dolayı şehrin en büyük geçim kaynağı tarımcılıktır. Kendine özgü mutfak kültürü ve farkı kültürü ile hem ülkemizin hem de dünyanın gözü  Trabzon’un üstünde bulunmaktadır. Çok sıcakkanlı ve misafirperver bir  halka sahip olan il son zamanlarda turizm açısından da iyi işler yapmaya başlamıştır. Yerli ve yabancı turistler Trabzon şehrinde en çok şu bölgeleri ziyaret etmektedir Trabzon Ayasofya Müzesi , Trabzon Atatürk Köşkü , Uzungöl , Trabzon Kalesi’dir. Avantajlı seyahat olarak size Karadeniz’in incisi olan Trabzon hakkında kısa bilgiler verdik eğer sizde en uygun Trabzon uçak bileti almak isterseniz www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekte olan 0 (850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimiz arayarak 3D güvenlik sistemi ile güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

 

İstanbul Trabzon Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti;

Turizm başkenti İstanbul sınırları içinde 3 tane havalimanı bulunmaktadır. Dünyanın en büyük Havalimanı olan İstanbul Yeni Havalimanı 29 ekim 2018 tarihinde faaliyete açılmıştır. 6 birbirinden bağımsız pist ve 500 uçak kapasitesi ile 70 bin araçlık açık ve kapalı otopark 200 milyon yolcu taşıma kapasitesinin dışında duş alanları konaklama ile beraberinde yemek ve otelleri de içinde bulundurmasıyla sadece dünyanın en büyük havalimanı değil aynı zamanda dünyanın en konforlu havalimanı olma özelliğine sahiptir. İç Hat Uçuşlarında Türk Hava Yolları Thy , OnurAir (Onur Hava Yolları ) , Pegasus Hava Yolları , FlyPgs  AnadoluJet , SunExpress , Atlasglobal en fazla kullanılan havayolu şirketleridir. Ayrıca  Qatar Airways , Emirates , Mahan Air,Lufthansa,Air Astana  Ukraine International  Airlines gibi dünyaca ünlü firmalar Yeni İstanbul Havalimanına uçak seferleri gerçekleştirmektedir. www.turkiyeucakbileti.com  olarak siz değerli müşterilerimize en uygun uçak bileti ve en ucuz uçak bileti fırsatları sunmaktayız. 3d Güvenlik Sistemi ile biletinizi en güvenli şekilde satın alabilirsiniz.En uygun İstanbul Uçak bileti için www.turkiyeucakbileti.com adresimiz üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp 7 gün 24 saat en ucuz İstanbul Uçak biletine sahip olabilirsiniz. Uygun ve güvenli uçuşun tek adresi www.turkiyeucakbileti.com İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Hem ticari açıdan hem de tarihi açıdan çok önemli bir kenttir. İki kıtayı birbirine bağlayan şehir turizm açısından da ülkemiz açısından önemli bir yere sahiptir. Yerleşim yeri olarak ise çok eski zamanlarda beri İstanbul’da yerleşim sürmektedir. Bu durum nedeni ile şehirse sayısız tarihi ve kültürel eser bulunmaktadır. Özellikle Osmanlı İmparatorluğu ve Bizans İmparatorluğu tarafından birçok eser İstanbul’a kazandırılmış ve günümüzde eşsiz eserler görülebilmektedir. İstanbul uçak bileti alarak şehri ziyaret edebilirsiniz. Turkiye uçak bileti ile İstanbul’da gezilerinizin verimli geçmesi için gezilecek ve görülecek yerleri önceden tespit edip gezi planı çıkarmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Tarihi ve Kültürel mirasların yanı sıra restoran ve cafe gezi listesini sizler için derledik en iyi cafe ve restourant yazı rehberimize bakarak en iyi cafe ve restourantları görebilirsiniz. Turkiye’nin en büyük uçak bilet sitesi!  Turkiye’nin en büyük uçak bilet sitesi! İstanbul ucak bileti almak için sitemiz üzerinde bulunan sorgulama ekranından sizde uçak bileti sorgulayarak ucak bileti satın alabilirsiniz Kredi Kartı Taksit İmkanlarından Faydalanabilirsiniz. 3-D Güvenli Alışveriş Yöntemi İle hemen ucak bileti satın alın. 7 gün 24 saat 0 850 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak ucak bileti satın alabilirsiniz.


Trabzon Uçak Bileti;

Türkiye’nin en çok turiste ev sahipliği şehri Trabzon turizm açısından sadece diğer şehirler gibi sadece yaz mevsiminde değil kış mevsimde de oldukça fazla turiste ev sahipliği yapmaktadır. Mükemmel  doğası , temiz havası ve harika tepeleri ve manzarası ile yerli ve yabancı turistlerin huzurlu ve eğlenceli bir tatil için Trabzon en çok tercih edilen bölgedir. Pegasus , FlyPgs , Turkis Airlens , Thy , AnadoluJet , AtlasGlobal , SunExpress gibi firmalar her gün Trabzon Havalimanına sefer düzenlemektedir. Sizde en uygun Trabzon Uçak biletine sahip olmak isterseniz www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik  sistemi ile güvenli bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz. Trabzon’a Uçuş yapan firmalar Trabzon Thy uçak bileti türk hava yolları uçak bileti Trabzon Pegasus hava yolları Flypegasus uçak bileti Pegasus ucuz uçak bileti Trabzon Sunexpress Hava Yolları Sunexpress uçak bileti Trabzon Anadolujet uçak bileti Anadolujet ucuz uçak bileti Trabzon Onur hava yolları uçak bileti Onur Air ucuz uçak bileti Trabzon Atlasglobal uçak bileti Atlasjet uçak bileti Trabzon en uygun uçak bileti Yurt içi uçak bileti Yurt dışı uçak bileti

İstanbul Ulaşım

İstanbul Ulaşım:

İstanbul karayolu ve deniz yolu ulaşımı açısından gelişmiş bir şehirdir. Minibüs , otobüs ,metro ,tramvay ve Marmaray oldukça kara ulaşım araçlarıdır. Avrupa ve Asya arasında bazı bölgelerde ve adalar arasında vapur seferleri gerçekleşmektedir. İstanbul da 3 havalimanı bulunmaktadır. Avrupa yakasında Atatürk havalimanı , İstanbul havalimanı bulunmakta Anadolu yakasında ise Sabiha Gökçen havalimanı yer almaktadır. Havaist ve metro havalimanından kente hizmet sağlamaktadır. Atatürk havalimanına ulaşmak için yeni kapı metro hattını kullanabilir aynı zamanda taksi ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Yeni kapı metro hattına Anadolu yakasından Marmaray’ı kullanarak ulaşabilir , Avrupa yakasından metro tramvay ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabiha gökçen havalimanına ise Kadıköy ve taksimden kalkan havaist ile ulaşabilirsiniz. Yeni havalimanına ise yine Havaist ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul şehrine en ucuz uçak bileti almak için www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşım

İstanbul Havalimanı’na toplu taşıma ile üç farklı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı İETT HATLARI

İstanbul Airport’a 8 farklı İETT hattı ile en ucuz şekilde seyahat edebilirsiniz. “H-1” hattı ile Mahmutbey Metro’dan, “H-2” hattı ile Mecidiyeköy’den, “H-3” ile Halkalı’dan, “H-4” hattı ile Atatürk Havalimanından, “H-6” hattı ile Yunus Emre Mah./Arnavutköy’den, “H-7”hattı ile Alibeyköy Cep Otogarından, “H-8” hattı ile Hacıosman/ Sarıyer’den, “H-9” hattı ile Cevizlibağ’dan en uygun fiyatlarla İstanbul Havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hatlar hakkında detaylı bilgi için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir veya 0850 303 82 80 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İstanbul Airport Otobüs A.Ş Havaist Hatları

İstanbul Yeni Havalimanı’na 11 noktadan Havaist otobüsleri ile çok uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Bu hatlar ve ücretleri; “İST-1” Yenikapı (18TL), “İST-2” Beylikdüzü/Çatalca(21TL), “İST-3” Esenler Otogar(16TL), “İST-4” Bakırköy İDO (18TL), “İST-5” Beşiktaş (18TL), “İST-7” Kadıköy (25TL), “İST-8” Pendik(30TL), “İST-15”Avcılar/Bahçeşehir”(16TL), “İST-19” Taksim (18 TL), “İST-20” Sultanahmet (18TL). . Hatlar hakkında detaylı bilgi için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir veya 0850 303 82 80 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

HAVAŞ

Havayolu şirketlerinin anlaşmalı servis sağlayıcısı olan Havaş’la en uygun fiyata seyahat etmek ve sefer bilgilerini öğrenmek için www.turkıyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir 444 26 56 numaralı çağrı merkezinden veya 0850 303 82 80 genel çağrı merkezinden iletişim kurabilirsiniz.

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim’e 42 km Kadıköy’e 29 km, Gebze’ye yaklaşık 30 km mesafededir. Asya yakasında Kozyatağı, Kadıköy ve Bostancı gibi semtlerden belediye otobüsleri en ucuz ulaşım araçlarındandır. Asya yakasındaki birçok semtten Sabiha Gökçen Havalimanı’na İETT seferleri İstanbul Kart ile en uygun fiyatlara sağlanmaktadır. www.turkıyeucabileti.com adresinden havalimanına en uygun nasıl uşaşabileceğinizi 7/24 arayıp seyahat edebilirsiniz. 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden de en uygun havalimanı ulaşım araçlarını öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 


 

Trabzon Ulaşım

Trabzon Ulaşım;  

Tarihi tüm dünya için büyük bir önem taşıyan şehrimiz Trabzon birçok yaylası ve harika manzaralara sahip tepeleriyle ve ağaçlık alanları ile hem bol bol eğlence hem de tüm stresi alacak bir tatil bölgesidir. 

Yurt dışı ve yurt içinden birçok turist gelen güzel şehrimiz Trabzon’a demir yolu , karayolu ve havayolu olarak üç ulaşım yolu vardır. 1957 yılında inşa edilip 21.11.1995 tarihinde Havalimanı olmuştur.  Havalimanının şehre hem yakın hem de toplu taşıma ile ulaşılması şehre gelen turistleri oldukça memnun etmektedir. Gayet konforlu ve geniş bir havalimanı olan Trabzon Havalimanı her yıl yerli ve yabancı birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Sizde en ucuz uçak biletine sahip olmak için www.turkiyeucakbileti.comüzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ile güvenli bir şekilde uçak biletinizi alabilirsiniz.