Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
0 850 303 82 80
Sanayi, 34906 Pendik/İstanbul
Merkeze Uzaklık: 60 km KM

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

İstanbul Asya yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı Dünya’nın ve Türkiye’nin ilk kadın savaş pilotunun adını yaşatmaktadır. 1998 yılında yapımına başlanan Sabiha Gökçen Havalimanı 2001 yılında hizmete açılmıştır. Şuan da  Malaysia Airport tarafında işletilmekte olan havalimanı kargo taşımacılığında da önemli bir yere sahiptir. İç ve dış hatlarda birçok noktaya sefer düzenleyen Sabiha Gökçen Havalimanı Anadolu illerine en çok sefer düzenleyen havalimanımızdır. Pegasus şirketinin de yurt içi yurt dışı birçok seferi İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan sağlanmaktadır. Türk Hava Yolları, Onur Air, Atlasjet, Anadolujet, Sun Express, Pegasus gibi birçok havayolu şirketinin yurt dışı seferler düzenlendiği İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı için, www.turkiyeucakbileti.com adresinden en uygun uçak biletini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden de en ucuz uçak biletlerini aratarak taksitli ve 3D Secure sistemli ödemeler yapabilirsiniz.

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim’e 42 km Kadıköy’e 29 km, Gebze’ye yaklaşık 30 km mesafededir. Asya yakasında Kozyatağı, Kadıköy ve Bostancı gibi semtlerden belediye otobüsleri en ucuz ulaşım araçlarındandır. Asya yakasındaki birçok semtten Sabiha Gökçen Havalimanı’na İETT seferleri İstanbul Kart ile en uygun fiyatlara sağlanmaktadır. www.turkıyeucabileti.com adresinden havalimanına en uygun nasıl uşaşabileceğinizi 7/24 arayıp seyahat edebilirsiniz. 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden de en uygun havalimanı ulaşım araçlarını öğrenebilirsiniz.

 

En Ucuz Sabiha Gökçen Uçak Biletleri

Avantajlı Sabiha Gökçen uçak biletlerinizi online şekilde www.turkiyeucakbileti.com adresinden 3D Secure güvenlik sistemi ile güvenli bir şekilde 365 gün kolaylıkla satın alabilmektesiniz. İnternet üzerinden almak istemez iseniz 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden de en uygun fiyatlara güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı ve banka kartıyla yapabilirsiniz kart kullanmıyorsanız EFT ve Havale işlemleriyle de bilet ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tüm satış kanallarından vade farksız taksit fırsatlarından yararlanabilmektesiniz. Sabiha Gökçen Havalimanında THY, Pegasus, Anadolujet, Onur Air, Sun Express, Atlas Global, firmalarını tercih edebilirsiniz.

 

Online uçak bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar.

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En Ucuz Uçak Bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk Havayolları  Uçak Bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

  Havaist Sabiha  Gökçen ( 0 850 888 33 34 )

En uygun fiyat tarifeleri ile Sabiha Gökçen Havalimanına İstanbul semtlerinden gitmek için HAVAİST araçlarını tercih edebilirsiniz.

 

Havaş ( 444 26 56 )

Sabiha Gökçen Havalimanına servis ile gitmek istiyorsanız 444 26 56 ‘dan servis talep edebilirsiniz.

 

Ticari Taksi ( 0 216 588 12 35 )

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına en hız şekilde gitmek isterseniz ticari taksilere binebilirsiniz.