En Uygun & Ucuz İstanbul Mardin Uçak Bileti

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
26
Paz
27
Pts
28
Sal
29
Çar
30
Per
31
Cum
01
Cts
02
Paz
03
Pts
04
Sal
05
Çar
06
Per
07
Cum
08
Cts
09
Paz
10
Pts
000
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

İstanbul Mardin Gezilecek Yerler

İstanbul Gezilecek yerler: 

Binlerce yıllık tarihiyle ve mimarisiyle İstanbul bizlere gezip görülecek bir çok yer sunuyor. Sahip olduğu gücün farkında olan bu ihtişamlı ve ihtiraslı şehir sahip olduğu güzellikler ile insanları büyülemeye devam ediyor. İşte bu güzellikleri sizlere sunuyorum…

 

Ayasofya

27 aralık 537 de ibadete açılan bu kutsal yapı 916 yıl kilise olarak kullanıldıktan sonra 1453 tarihinde Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul u fethetmesiyle camiye çevrilmiş ve 482 yıl cami olarak kullanılmıştır.1934 yılında müze haline getirilen bu tarihi yapı sadece görkemi ve mimarisiyle değil sahip olduğu Bizans mozaik sanatıyla da görülmesi gereken bir müzedir.

Topkapı sarayı

Kıtalara hükmeden sayısız zaferler kazanan Osmanlı imparatorluğunun yönetildiği, sultanların, şehzadelerin ve ailelerin yaşadığı bu görkemli yeri ziyaret ederek kendinizi o dönemin içinde hissedebilir ve zamanda yolculuk yapabilirsiniz. Harem bölümü, hırka-ı saadet dairesi ve has oda bölümü ,babüs saade bölümü ve köşkler bahçesi bölümü sizleri o döneme götürmede yardımcı olacaklardır.

 

Kapalı Çarşı

Turistlerin Grand Bazaar olarak adlandırdığı kuyumcularıyla ünlü Beyazıt’ta yer alan bu çarşıda alışveriş yaparak sadece somut araçlar elde etmekle kalmamış olacaksınız aynı zamanda bu çarşının eski ruhunu yansıttığına şahitlik edeceksiniz.

 

Bozdoğan su kemeri

Roma ve Bizans döneminde inşa edilen bu yapı İstanbul’daki sarayların ,hamamların ve Yerebatan sarnıcının su ihtiyacını karşılamak için kurulmuştur. Osmanlıda birçok padişahın onarımını gerçekleştirdiği bu yapı ziyaret edilmeye değer.

 

 

Galata kulesi

İstanbul’un görüntüsünü süsleyen ve şehre farklı bir mizansen katan bu yapı 582 yılında inşa edilmiştir. Kule 16.yüzyılda zindan olarak kullanılmakla birlikte 1717 itibariyle gözleme kulesi olarak kullanılmıştır. Haliç ve İstanbul boğazının seyredilebildiği , kuleye çıkanların sonunda evlenecekleri rivayetinin bulunduğu bu yapıyı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Yedi kule zindanları

Yapı aslında ismiyle anıldığı gibi bir zindan inşa etme amacıyla kurulmamış olup Bizans döneminde Bizans İmparatorluğuna misafir gelen kralları ağırlamak için oluşturulmuştur. Fatih sultan Mehmet döneminde askeri garnizona dönüştürülmüştür Bu durum  Bizans ve Osmanlı uygarlıklarını bütünleştirmiştir.

 

Dolmabahçe sarayı

1856 yılında Abdülmecit tarafından yaptırılan saray batı mimarisini bünyesinde barındırmaktadır. Türkiye’nin en büyük sarayı olma özelliğine sahip olan bu yapıyı görmemeniz için hiçbir sebep yok.

 

Kız kulesi

İstanbul’un nazlı ve bir o kadar naif yapısı olan kız kulesi Üsküdar’da Bizans döneminden kalan tek yapıdır. Tarihiyle ve şehre kattığı romantik havayla kız kulesi bireylere eşlerine evlenme teklifi yapma imkanı da sunuyor. Turistlerinde oldukça yoğun ilgi gösterdiği bu yapıyı ziyaret etmek için belirli bir ücret karşılığında tekneyle kız kulesini yakından görebilirsiniz.

 

Süleymaniye cami

1551-1557 tarihinde yılları arasında mimar Sinan tarafından yaptırılan yapı Beyazıt’ta yer almaktadır.Süleymaniyekülliyesi,hastahane,Medreseler,hastahane,hamam,kütüphane,Süleymaniye cami tarafından çevrelenmektedir.

 

 

Sultan Ahmet cami

1609-1617 yılları arasında  I. Ahmet tarafından yaptırılan Sultan Ahmet cami 6 minareden oluşmakta ve zarafetiyle Ayasofya’nın karşısında yer almaktadır. Osmanlının en önemli eserlerinden biri olan bu camiye yakından şahit olmalısınız.

 

 

Eyüp Sultan cami

Haliçte yer alan bu caminin önemi Hz Muhammed(Sav) zamanında yaşayan Eyüp el Ensari’nin İstanbul kuşatması sırasında şehit düşerek bu caminin yanına defnedilmiş olmasıdır.  Aynı zamanda bu camide Fatih Sultan Mehmet dahil bir çok padişahın kılıç kuşanma törenleri yapılmıştır.

 

Pierre loti tepesi

 

Nostaljiye aşık olanlar ve o ruhu yakalamak isteyen insanlar için bu güzide mekan güzel bir seçenektir. Teleferikle Pierre loti tepesine çıkabilirsiniz. Atmosferiyle ve manzarasıyla sizleri hayran bırakacaktır.

 

Çamlıca tepesi

Bizlere Hem boğazı hem de Marmara denizini görme fırsatı sunan bu muazzam tepede yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir ayrıca civarda bulunan bu muhteşem manzaraya sahip kafelere de uğrayabilirsiniz.

 

Otağtepe parkı

Fotoğraf çekmeyi sevenler için Rumeli hisarını ve Fatih Sultan Mehmet köprüsünü kadraja alabileceğiniz bu yer çok uygun olmakla birlikte civarında güzel serpme kahvaltı seçeneklerinin de bulunması Otağ tepe parkını eşsiz kılıyor .Bu güzel yere gitmek için Üsküdar dan 15M hatlı otobüse, Kadıköy den 14M hatlı otobüse binebilirsiniz.

 

Bakırköy botanik parkı

İstanbul un en büyük parklarından biri olan bu yer çocuk parkları ve güzel çimenlikleriyle hoş bir vakit geçirebileceğiniz sıcak bir mekan. Temiz hava almak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir yer.

 

Belgrad ormanı

İstanbul un temiz hava kaynağı diyebileceğimiz bu orman bizlere hem piknik aktivitesi sunmakta bunun yanında yürüyüş ve koşu fırsatı vermektedir. Gür ormanıyla ve çeşmeleri ile  insanları kendine aşık eden Belgrad’a uğramalısınız.

 

Emirgan korusu

Renk renk lale çeşitleriyle görsel bir şölen veren bu koru İstanbul boğazını manzarasına dahil etmekte. Her mevsim ayrı bir görsel zevk sunan bu koruyu mutlaka ziyaret etmelisiniz.


 

MARDİN GEZİLECEK YERLER

 

1.ZİNCİRİYE MEDRESESİ

Ziyaretçilerini her adımda hayrete düşüren ve tarihi yolculuğa çıkaran Zinciriye Medresesi asırlara meydan okuyan muhafaza olmuş şekilde yer alması misafirlerini şaşkına çevirmektedir. Artuklu mimarisinin günümüze değin korunarak ulaşan en önemli eserlerinden olan medrese özellikle yabancı turistleri kendisine hayran bırakmaktadır. Mardin merkezinde olan yapı yılın her günü yerli yabancı birçok kitleyi misafir etmektedir. Mardin Kalesi’nin bitişiğinde yer alan medreseyi ziyaretiniz esnasında fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmamanızı hatırlatmak isteriz. İki büyük kubbesi ve iki katıyla ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan medrese ihtişamıyla sizi büyüleyecektir. Ücretsiz olarak ziyaret edebileceğiniz medrese yılın neredeyse her günü sizi misafir edecektir.

 

2. EMİR HAMAMI

Geçmişten günümüze kadar halen faaliyet gösteren hamam, taş duvarlar arasından kendine ulaşırken adeta yapıldığı asrın kokusunu duymanıza sebep olacaktır. Mardin’in en otantik gezi yerleri arasında yer alan Emir Hamamı’nın yapımı 12. Yüzyıla dayanmaktadır. Asırlardır hizmeti devam eden hamam özellikle yabancı turistlerin ilgi merkezi halindedir. Hamam içerisinde pek çok hizmetin cüzi miktarlarda sağlanması nedeniyle hamamı tecrübe etmenizi gönülden tavsiye ederiz.

 

3.MARDİN ULU CAMİİ

Mardin’in yanı sıra Mezopotamya’nın sembol dini eseri olan Ulu Camii 12. Asırdan bu yana ihtişamıyla ziyaretçilerine seyir keyfi yaşatmaktadır. Rivayetlere göre eski bir kilise üzerine konuşlandırılan Artuklu eseri yıllara meydan okuyan bir tasarıma sahiptir. Devrin Osmanlı Sultanı 2. Abdülhamid tarafından bakıma ve restore çalışmalarına ihtiyaç duyulduğu için onarıma sokulan camii, tek minare ile halen ayakta durmaktadır. Mardin’in en dikkat çeken yapılarından olan Ulu Cami’ye mutlaka bir ziyaret gerçekleştirmelisiniz.

4.SAKIP SABANCI MARDİN MÜZESİ

Bir şehri ziyaret ettiğimizde o şehrin tarihi dokusunu gün yüzüne seren müzelerini dolaşmak tabiki yapacaklarımız arasındadır. Mardin gibi medeniyetlere ev sahipliği yapan bir şehrin müzesi de o şehre yakışır olacaktır. Mardin’de en dikkat çeken ve birçok ziyaretçiye kapılarını açan Sakıp Sabancı müzesi merhum Sakıp Sabancı’nın vasiyeti vesilesiyle kurulmuştur. Mardin’in kültürel dinamiklerini ve tarihi serüvenini en iyi tanıtan müze Mardin ziyaretçilerinin uğrak noktası halindedir.

5.MARDİN BAKIRCILAR ÇARŞISI

Mardin’de gümüş ve bakır el sanatında mahir ustaların yaşadığı Bakırcılar Çarşısı, asırlardır yöre halkının ihtiyaçlarına hizmet veriştir. Ev aletlerin de bakır madeninin kullanımının azaldığı sizi yanıltmasın, hediyelik eşya konusunda yoğun talebe ustalar yetişmekte güçlük çekmekte. Ulu Cami’ye oldukça yakın konumda bulunan çarşı Kazancılar Çarşısı olarak da bazı kesimler tarafından anılmakta. Bakır çaydanlıkta çay keyfi, Mardin’e dair anı veya hediyelik eşya arayışındaysanız Bakırcılar Çarşısı tam size göre.

İstanbul Mardin Hakkında

İstanbul hakkında

Cazibesiyle bir çok ülkenin ilgi odağı olan İstanbul doğu ve batı roma imparatorluğuna başkentlik yapmıştır.1453’te Fatih Sultan Mehmet’in bu kadim şehri fethetmesiyle Osmanlının başkenti olmuştur. O zamandan bu zamana sürekli yaşayan ve gelişen bu şehrin  Asya ve Avrupa arasında köprü olması bu şehre verilmiş bir hediye denebilir. Aynı zamanda sanayinin ve istihdamında bir hayli gelişmesi bu şehre göç akınlarını hızlandırmıştır. Bu nedenle ki günümüz itibariyle nüfusu 15 milyon civarındadır. Aynı zamanda Galata kulesi, Rumeli hisarı, Hipodrom ve Çemberlitaş gibi sahip olduğu mimari yapılarıyla bizleri geçmişe götürmektedir. Kültürel ve tarihsel açıdan zengin olan bu şehri gezip görmek ve Sahip olduğu eşsiz boğaz manzarası karşısında ailenizle ve sevdiklerinizde güzel bir yemek deneyimi için www.turkiyeucakbileti.com  adresinden online olarak avantajlı ve ucuz uçak biletine sahip olabilir aynı zamanda 0850 303 82 80 müşteri hizmetleri numarasından 7/24 yararlanabilir, Türk hava yolları, Pegasus , Anadolujet, Sun Express ve Onur Air gibi firmalar ile İstanbul yeni havalimanı yada Sabiha gökçen havalimanından uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Mardin Hakkında

Mardin; birçok medeniyete beşiklik etmiş dillere pelesenk olan mimari yapıya sahiptir. Her damak tadına hitap eden zengin mutfağı ise bu şehri ziyaret ettiğinizde denemeniz gereken lezzetleri size sunmaktadır. Tarihi taş evlerin arasında dolaştığınızda her adımda tarih kokan Mardin sokakları sizi asırlar öncesine zaman yolculuğuna çıkaracaktır. Asırlardır birçok etnik kökene ve din farklılıklarına ev sahipliği yapan Mardin’de ezan sesini duyabileceğiniz gibi gayet tabii kilise çanınıda dinleyebilirsiniz. Birbirine saygı ve hoşgörü içerisinde yüzyıllardır yaşam süren etnik ve dini mozaik sayesinde kültürel anlamda zirveye oturan Güneydoğu ilimiz, yerli yabancı ziyaretçileri misafir etmekten zevk almaktadır. Mardin öylesine hoşgörülü bir şehir olma niteliğindeki Mezopotamya’ya bakan Mardin evleri birbirine gölge düşürmeyen mimari dizayna sahiptir. Tamamı sit alanı kabul edilen Dünya’daki üç şehirden biri olan Mardin’i anlatmakla bitiremeyeceğimiz için tarihi dokusuna gezip kendiniz şahit olmanız gerektiğini yinelemek isteriz. Böylesine müstesna bir şehrin sınırlarımızda yer alması milli bir gurur olarak ebediyen bizi onurlandıracaktır. Uçak Bileti satın almak için www.turkiyeucakbileti.com adresinden online uçak bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Mardin Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti;

Turizm başkenti İstanbul sınırları içinde 3 tane havalimanı bulunmaktadır. Dünyanın en büyük Havalimanı olan İstanbul Yeni Havalimanı 29 ekim 2018 tarihinde faaliyete açılmıştır. 6 birbirinden bağımsız pist ve 500 uçak kapasitesi ile 70 bin araçlık açık ve kapalı otopark 200 milyon yolcu taşıma kapasitesinin dışında duş alanları konaklama ile beraberinde yemek ve otelleri de içinde bulundurmasıyla sadece dünyanın en büyük havalimanı değil aynı zamanda dünyanın en konforlu havalimanı olma özelliğine sahiptir. İç Hat Uçuşlarında Türk Hava Yolları Thy , OnurAir (Onur Hava Yolları ) , Pegasus Hava Yolları , FlyPgs  AnadoluJet , SunExpress , Atlasglobal en fazla kullanılan havayolu şirketleridir. Ayrıca  Qatar Airways , Emirates , Mahan Air,Lufthansa,Air Astana  Ukraine International  Airlines gibi dünyaca ünlü firmalar Yeni İstanbul Havalimanına uçak seferleri gerçekleştirmektedir. www.turkiyeucakbileti.com  olarak siz değerli müşterilerimize en uygun uçak bileti ve en ucuz uçak bileti fırsatları sunmaktayız. 3d Güvenlik Sistemi ile biletinizi en güvenli şekilde satın alabilirsiniz.En uygun İstanbul Uçak bileti için www.turkiyeucakbileti.com adresimiz üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp 7 gün 24 saat en ucuz İstanbul Uçak biletine sahip olabilirsiniz. Uygun ve güvenli uçuşun tek adresi www.turkiyeucakbileti.com İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Hem ticari açıdan hem de tarihi açıdan çok önemli bir kenttir. İki kıtayı birbirine bağlayan şehir turizm açısından da ülkemiz açısından önemli bir yere sahiptir. Yerleşim yeri olarak ise çok eski zamanlarda beri İstanbul’da yerleşim sürmektedir. Bu durum nedeni ile şehirse sayısız tarihi ve kültürel eser bulunmaktadır. Özellikle Osmanlı İmparatorluğu ve Bizans İmparatorluğu tarafından birçok eser İstanbul’a kazandırılmış ve günümüzde eşsiz eserler görülebilmektedir. İstanbul uçak bileti alarak şehri ziyaret edebilirsiniz. Turkiye uçak bileti ile İstanbul’da gezilerinizin verimli geçmesi için gezilecek ve görülecek yerleri önceden tespit edip gezi planı çıkarmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Tarihi ve Kültürel mirasların yanı sıra restoran ve cafe gezi listesini sizler için derledik en iyi cafe ve restourant yazı rehberimize bakarak en iyi cafe ve restourantları görebilirsiniz. Turkiye’nin en büyük uçak bilet sitesi!  Turkiye’nin en büyük uçak bilet sitesi! İstanbul ucak bileti almak için sitemiz üzerinde bulunan sorgulama ekranından sizde uçak bileti sorgulayarak ucak bileti satın alabilirsiniz Kredi Kartı Taksit İmkanlarından Faydalanabilirsiniz. 3-D Güvenli Alışveriş Yöntemi İle hemen ucak bileti satın alın. 7 gün 24 saat 0 850 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak ucak bileti satın alabilirsiniz.

 

Mardin Uçak Bileti;

Ülkemizin turizm açısından gelişmekte olan ili Mardin havayolu sektörü ile 1999 yılında Mardin Havalimanının açılması ile tanışmıştır. Şehir merkezine 17 kilometre uzaklıkta olan Mardin Havalimanı şehre hem özel araçlar hem de toplu taşıma ile yakın olması ile şehre gelen yerli ve yabancı turistleri gayet memnun bırakmaktadır. turkiyeucakbileti.com sitesi üzerinden Türk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , OnurAir , Onur Havayolları , Atlas Jet , AtlasGlobal SunExpress gibi firmaların ve tüm havayolu firmalarını online uçak biletini en uygun fiyatlardan alabilirsiniz. Ayrıca  0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en ucuz Mardin uçak bileti alabilirsiniz İstanbul Mardin Uçak Bileti alarak bu şehri ziyaret etmeniz mümkün en uygun havayolları ve direk uçuşlardan faydalanın. Mardine direk uçuş gerçekleştiren şehirler Mardin Ankara uçak bileti ve İzmir Mardin Uçak Bileti Alarak direk uçuşlar sağlayabilirsiniz. Mardin İstanbul uçak bileti uçuş süresi değişmekle beraber  1 saat 35 dakika olarak değişmektedir.

En Uygun Mardin Uçak Bileti ?

Tüm Havayolları yetkili uçak bileti satış sitesi olan turkiyeucakbileti.com sizlere THY türk hava yolları Pegasus Flypgs Anadolujet Sunexpress Onur Air Atlasglobal ve daha bir çok havayolu şirketini tek ekranda sorgulama seçeneği sunuyor uygun uçak biletini hemen sorgulama yaparak satın alın.

Ucuz Uçak Bileti?

Uçak bileti alırken en çok dikkat etmemiz gereken promosyon uçak bileti olarak ucuz uçak bileti sorgulamak sistemlerimiz anlık ve online uçak bileti satışı gerçekleştirdiği gibi 0 850 303 82 80 çağrı merkezimiz de havayolu şirketlerine anlık satış sağlamakta bu yüzden anlık olarak bilet fiyatları değişmekte her zaman sizlere uygun uçuş sunan sistemlerimiz anlık olarakta güncellenen fiyatları sizlere sunabilir.

 

İstanbul Ulaşım

İstanbul Ulaşım:

İstanbul karayolu ve deniz yolu ulaşımı açısından gelişmiş bir şehirdir. Minibüs , otobüs ,metro ,tramvay ve Marmaray oldukça kara ulaşım araçlarıdır. Avrupa ve Asya arasında bazı bölgelerde ve adalar arasında vapur seferleri gerçekleşmektedir. İstanbul da 3 havalimanı bulunmaktadır. Avrupa yakasında Atatürk havalimanı , İstanbul havalimanı bulunmakta Anadolu yakasında ise Sabiha Gökçen havalimanı yer almaktadır. Havaist ve metro havalimanından kente hizmet sağlamaktadır. Atatürk havalimanına ulaşmak için yeni kapı metro hattını kullanabilir aynı zamanda taksi ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Yeni kapı metro hattına Anadolu yakasından Marmaray’ı kullanarak ulaşabilir , Avrupa yakasından metro tramvay ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabiha gökçen havalimanına ise Kadıköy ve taksimden kalkan havaist ile ulaşabilirsiniz. Yeni havalimanına ise yine Havaist ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul şehrine en ucuz uçak bileti almak için www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşım

İstanbul Havalimanı’na toplu taşıma ile üç farklı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı İETT HATLARI

İstanbul Airport’a 8 farklı İETT hattı ile en ucuz şekilde seyahat edebilirsiniz. “H-1” hattı ile Mahmutbey Metro’dan, “H-2” hattı ile Mecidiyeköy’den, “H-3” ile Halkalı’dan, “H-4” hattı ile Atatürk Havalimanından, “H-6” hattı ile Yunus Emre Mah./Arnavutköy’den, “H-7”hattı ile Alibeyköy Cep Otogarından, “H-8” hattı ile Hacıosman/ Sarıyer’den, “H-9” hattı ile Cevizlibağ’dan en uygun fiyatlarla İstanbul Havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hatlar hakkında detaylı bilgi için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir veya 0850 303 82 80 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İstanbul Airport Otobüs A.Ş Havaist Hatları

İstanbul Yeni Havalimanı’na 11 noktadan Havaist otobüsleri ile çok uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Bu hatlar ve ücretleri; “İST-1” Yenikapı (18TL), “İST-2” Beylikdüzü/Çatalca(21TL), “İST-3” Esenler Otogar(16TL), “İST-4” Bakırköy İDO (18TL), “İST-5” Beşiktaş (18TL), “İST-7” Kadıköy (25TL), “İST-8” Pendik(30TL), “İST-15”Avcılar/Bahçeşehir”(16TL), “İST-19” Taksim (18 TL), “İST-20” Sultanahmet (18TL). . Hatlar hakkında detaylı bilgi için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir veya 0850 303 82 80 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

HAVAŞ

Havayolu şirketlerinin anlaşmalı servis sağlayıcısı olan Havaş’la en uygun fiyata seyahat etmek ve sefer bilgilerini öğrenmek için www.turkıyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir 444 26 56 numaralı çağrı merkezinden veya 0850 303 82 80 genel çağrı merkezinden iletişim kurabilirsiniz.

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim’e 42 km Kadıköy’e 29 km, Gebze’ye yaklaşık 30 km mesafededir. Asya yakasında Kozyatağı, Kadıköy ve Bostancı gibi semtlerden belediye otobüsleri en ucuz ulaşım araçlarındandır. Asya yakasındaki birçok semtten Sabiha Gökçen Havalimanı’na İETT seferleri İstanbul Kart ile en uygun fiyatlara sağlanmaktadır. www.turkıyeucabileti.com adresinden havalimanına en uygun nasıl uşaşabileceğinizi 7/24 arayıp seyahat edebilirsiniz. 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden de en uygun havalimanı ulaşım araçlarını öğrenebilirsiniz.

 

Mardin Ulaşım

Mardin Ulaşım

Mezopotamya’nın kalbi olan Mardin’e ulaşım imkânı elbette yeterince kolay. Tüm büyük şehirlerimizden Mardin’e tarifeli direk uçuşların mevcut olması ziyaretçilerini her seyahatte sevindirmektedir. Havalimanından şehir merkezine yakınlık sebebiyle ucuz servis ücretleri veya taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Yılın hemen hemen 365 günü direk uçuşların sağlandığı Mardin’e giderken havayolunu kullanmanız zaman tasarrufu sağlayacaktır. Mardin Havalimanı şehir merkezine yakın olarak bulunan havaalanı direk uçuşlar ve aktarmalı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Mardin Havaalanı ulaşımın da otobüs ve toplu taşıma araçları ile yapmanız mümkün. Tüm hava yolları ve ucuz uçak bileti almak için www.turkiyeucakbileti.com adresinden hemen sorgulama yaparak uçak bileti satın alın.