En Uygun & Ucuz İstanbul Konya Uçak Bileti

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
26
Paz
27
Pts
28
Sal
29
Çar
30
Per
31
Cum
01
Cts
02
Paz
03
Pts
04
Sal
05
Çar
06
Per
07
Cum
08
Cts
09
Paz
10
Pts
000
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

İstanbul Konya Gezilecek Yerler

 

İstanbul Gezilecek yerler: 

Binlerce yıllık tarihiyle ve mimarisiyle İstanbul bizlere gezip görülecek bir çok yer sunuyor. Sahip olduğu gücün farkında olan bu ihtişamlı ve ihtiraslı şehir sahip olduğu güzellikler ile insanları büyülemeye devam ediyor. İşte bu güzellikleri sizlere sunuyorum…


İstanbul Konya Uçak Bileti

Ayasofya

27 aralık 537 de ibadete açılan bu kutsal yapı 916 yıl kilise olarak kullanıldıktan sonra 1453 tarihinde Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul u fethetmesiyle camiye çevrilmiş ve 482 yıl cami olarak kullanılmıştır.1934 yılında müze haline getirilen bu tarihi yapı sadece görkemi ve mimarisiyle değil sahip olduğu Bizans mozaik sanatıyla da görülmesi gereken bir müzedir.

Topkapı sarayı

Kıtalara hükmeden sayısız zaferler kazanan Osmanlı imparatorluğunun yönetildiği, sultanların, şehzadelerin ve ailelerin yaşadığı bu görkemli yeri ziyaret ederek kendinizi o dönemin içinde hissedebilir ve zamanda yolculuk yapabilirsiniz. Harem bölümü, hırka-ı saadet dairesi ve has oda bölümü ,babüs saade bölümü ve köşkler bahçesi bölümü sizleri o döneme götürmede yardımcı olacaklardır.

 

Kapalı Çarşı

Turistlerin Grand Bazaar olarak adlandırdığı kuyumcularıyla ünlü Beyazıt’ta yer alan bu çarşıda alışveriş yaparak sadece somut araçlar elde etmekle kalmamış olacaksınız aynı zamanda bu çarşının eski ruhunu yansıttığına şahitlik edeceksiniz.

 

Bozdoğan su kemeri

Roma ve Bizans döneminde inşa edilen bu yapı İstanbul’daki sarayların ,hamamların ve Yerebatan sarnıcının su ihtiyacını karşılamak için kurulmuştur. Osmanlıda birçok padişahın onarımını gerçekleştirdiği bu yapı ziyaret edilmeye değer.

 

 

Galata kulesi

İstanbul’un görüntüsünü süsleyen ve şehre farklı bir mizansen katan bu yapı 582 yılında inşa edilmiştir. Kule 16.yüzyılda zindan olarak kullanılmakla birlikte 1717 itibariyle gözleme kulesi olarak kullanılmıştır. Haliç ve İstanbul boğazının seyredilebildiği , kuleye çıkanların sonunda evlenecekleri rivayetinin bulunduğu bu yapıyı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Yedi kule zindanları

Yapı aslında ismiyle anıldığı gibi bir zindan inşa etme amacıyla kurulmamış olup Bizans döneminde Bizans İmparatorluğuna misafir gelen kralları ağırlamak için oluşturulmuştur. Fatih sultan Mehmet döneminde askeri garnizona dönüştürülmüştür Bu durum  Bizans ve Osmanlı uygarlıklarını bütünleştirmiştir.

 

Dolmabahçe sarayı

1856 yılında Abdülmecit tarafından yaptırılan saray batı mimarisini bünyesinde barındırmaktadır. Türkiye’nin en büyük sarayı olma özelliğine sahip olan bu yapıyı görmemeniz için hiçbir sebep yok.

 

Kız kulesi

İstanbul’un nazlı ve bir o kadar naif yapısı olan kız kulesi Üsküdar’da Bizans döneminden kalan tek yapıdır. Tarihiyle ve şehre kattığı romantik havayla kız kulesi bireylere eşlerine evlenme teklifi yapma imkanı da sunuyor. Turistlerinde oldukça yoğun ilgi gösterdiği bu yapıyı ziyaret etmek için belirli bir ücret karşılığında tekneyle kız kulesini yakından görebilirsiniz.

 

Süleymaniye cami

1551-1557 tarihinde yılları arasında mimar Sinan tarafından yaptırılan yapı Beyazıt’ta yer almaktadır.Süleymaniyekülliyesi,hastahane,Medreseler,hastahane,hamam,kütüphane,Süleymaniye cami tarafından çevrelenmektedir.

 

 

Sultan Ahmet cami

1609-1617 yılları arasında  I. Ahmet tarafından yaptırılan Sultan Ahmet cami 6 minareden oluşmakta ve zarafetiyle Ayasofya’nın karşısında yer almaktadır. Osmanlının en önemli eserlerinden biri olan bu camiye yakından şahit olmalısınız.

 

 

Eyüp Sultan cami

Haliçte yer alan bu caminin önemi Hz Muhammed(Sav) zamanında yaşayan Eyüp el Ensari’nin İstanbul kuşatması sırasında şehit düşerek bu caminin yanına defnedilmiş olmasıdır.  Aynı zamanda bu camide Fatih Sultan Mehmet dahil bir çok padişahın kılıç kuşanma törenleri yapılmıştır.

 

Pierre loti tepesi

 

Nostaljiye aşık olanlar ve o ruhu yakalamak isteyen insanlar için bu güzide mekan güzel bir seçenektir. Teleferikle Pierre loti tepesine çıkabilirsiniz. Atmosferiyle ve manzarasıyla sizleri hayran bırakacaktır.

 

Çamlıca tepesi

Bizlere Hem boğazı hem de Marmara denizini görme fırsatı sunan bu muazzam tepede yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir ayrıca civarda bulunan bu muhteşem manzaraya sahip kafelere de uğrayabilirsiniz.

 

Otağtepe parkı

Fotoğraf çekmeyi sevenler için Rumeli hisarını ve Fatih Sultan Mehmet köprüsünü kadraja alabileceğiniz bu yer çok uygun olmakla birlikte civarında güzel serpme kahvaltı seçeneklerinin de bulunması Otağ tepe parkını eşsiz kılıyor .Bu güzel yere gitmek için Üsküdar dan 15M hatlı otobüse, Kadıköy den 14M hatlı otobüse binebilirsiniz.

 

Bakırköy botanik parkı

İstanbul un en büyük parklarından biri olan bu yer çocuk parkları ve güzel çimenlikleriyle hoş bir vakit geçirebileceğiniz sıcak bir mekan. Temiz hava almak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir yer.

 

Belgrad ormanı

İstanbul un temiz hava kaynağı diyebileceğimiz bu orman bizlere hem piknik aktivitesi sunmakta bunun yanında yürüyüş ve koşu fırsatı vermektedir. Gür ormanıyla ve çeşmeleri ile  insanları kendine aşık eden Belgrad’a uğramalısınız.

 

Emirgan korusu

Renk renk lale çeşitleriyle görsel bir şölen veren bu koru İstanbul boğazını manzarasına dahil etmekte. Her mevsim ayrı bir görsel zevk sunan bu koruyu mutlaka ziyaret etmelisiniz.Konya Gezilecek Yerler

1.Konya Tropikal Kelebek Bahçesi

Konya Selçuklu Belediyesi’nin çalışmaları ile 2015 yılında halkın hizmetine sunulan Kelebek Bahçesi binlerce kelebek türüne doğal ortam oluşturmaktadır. Avrupa’nın en büyük tropikal kelebek bahçesi olma özelliğine sahip olan mekân ülkemizin ilk ve tek kelebek bahçesi olarak hizmet sunmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu hizmet veren bahçeye en uygun fiyatlarla yıl boyu giriş yapabilirsiniz.

2.Mevlana Müzesi

1299 yılında Konya’ya göçen Mevlana Horasan’ın Belh şehrinde dünyaya gelmiştir. Dönemin ünlü İslam düşünürlerinden olan babası Bahaeddin Veled ile Konya’ya yerleşen Mevlana Celaleddin Rumi tasavvuf şiirleri ve Mevlevilik tarikatı ile tanınmaktadır. Mevlana Dergâhına yani günümüzdeki müzeye ilk defnedilen kişi Mevlana’nın babası olmuştur. Daha sonra Mevlana’da vefat edince babasının yakınına defnedilmiştir. Günümüzdeki türbe şekli Mevlana’nın oğlu ve müritleri tarafından oluşturulmuştur.

3.Çatalhöyük

Konya’nın Çumra ilçesinde mevcut olan antik kent Unesco Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır. Hızlı tren ile ulaşım sağlayabileceğiniz Çatalhöyük’te ilk tarımcı topluluklar ikamet etmiştir. Çatalhöyük’te en dikkat çekici dönemin uygulaması ölülerinde hane içerisinde toprağa verilmesidir. Çatalhöyük’teki evlere o dönemlerde evlerin çatısından giriş yapılması ziyaretçilerin en çok dikkatini çeken detaydır. Bölgede bulunan birçok eseri Konya Arkeoloji Müzesinde görme imkânına sahipsiniz.

4.İnce Minareli Medrese

Selçuklu Devleti mimari yapısının günümüze ulaşan en güzel örneklerinden olan İnce Minareli Medrese Konya’nın Selçuklu ilçesinde yer almaktadır. Selçuklu Dönemi taş işçiliği sanatının en nadide eserlerinden biri olan medrese o dönem Hadis ilminin öğretilmesi için Vezir Sahip Ata Fahreddin Ali tarafından imar ettirilmiştir. Ahşap kapı işlemeleriyle de ziyaretçilerinin dikkatini çeken medrese, 5 TL gibi çok uygun bir fiyata ziyaret imkânı sunmaktadır.

İstanbul Konya Hakkında

İstanbul hakkında

Cazibesiyle bir çok ülkenin ilgi odağı olan İstanbul doğu ve batı roma imparatorluğuna başkentlik yapmıştır.1453’te Fatih Sultan Mehmet’in bu kadim şehri fethetmesiyle Osmanlının başkenti olmuştur. O zamandan bu zamana sürekli yaşayan ve gelişen bu şehrin  Asya ve Avrupa arasında köprü olması bu şehre verilmiş bir hediye denebilir. Aynı zamanda sanayinin ve istihdamında bir hayli gelişmesi bu şehre göç akınlarını hızlandırmıştır. Bu nedenle ki günümüz itibariyle nüfusu 15 milyon civarındadır. Aynı zamanda Galata kulesi, Rumeli hisarı, Hipodrom ve Çemberlitaş gibi sahip olduğu mimari yapılarıyla bizleri geçmişe götürmektedir. Kültürel ve tarihsel açıdan zengin olan bu şehri gezip görmek ve Sahip olduğu eşsiz boğaz manzarası karşısında ailenizle ve sevdiklerinizde güzel bir yemek deneyimi için www.turkiyeucakbileti.com  adresinden online olarak avantajlı ve ucuz uçak biletine sahip olabilir aynı zamanda 0850 303 82 80 müşteri hizmetleri numarasından 7/24 yararlanabilir, Türk hava yolları, Pegasus , Anadolujet, Sun Express ve Onur Air gibi firmalar ile İstanbul yeni havalimanı yada Sabiha gökçen havalimanından uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


KONYA HAKKINDA

Türkiye’nin yüz ölçümü açısından en büyük şehri olma özelliği taşıyan Konya, ülkemizin nüfus yoğunluğu bakımından en kalabalık yedinci şehridir. Dünya’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Çatalhöyük Konya il sınırlarında yer almaktadır. Çatalhöyük 2012 yılında Unesco Dünya Mirası listesine girerek küresel çapta dikkatleri üzerinde toplamıştır. Konya geçmişte Anadolu Selçuklu Devleti’nin zirveye ulaştığı dönemlerde başkent olmuştur. Anadolu Selçuklu Devleti döneminde başkent olması sebebiyle kent geçmişten bu yana Anadolu’nun en gelişmiş şehirlerinden olmuştur. Günümüzde sanayi sektöründe ciddi ekonomik katkısı bulunan Konya, Süper Lig’de bir futbol kulübüne sahiptir. Doğası ve tarihi geçmişi ile yerli yabancı ziyaretçilere kapılarını açan Konya, Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin türbesini muhafaza etmesi ile inanç turizminde de önemli bir yer oluşturmaktadır. Tarih boyunca birçok güçlü medeniyete yurt olan Konya, Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait mimari yapılarla dikkat çekmektedir. Kaplıcaları, yeşil piknik alanları, gölleri ile Anadolu’da bir küçük cenneti andıran Konya verimli topraklarıyla da ülke tarımında önemli bir role sahiptir. Her yıl Şeb-i Arus Mevlana’yı anma gününün Konya’da düzenlendiğini bir kez daha hatırlatmak isterim. Anma gününe yurt içi ve yurt dışından birçok misafir ilgi göstermektedir.


İstanbul Konya Uçak Bileti

İstanbul Uçak Bileti;

Turizm başkenti İstanbul sınırları içinde 3 tane havalimanı bulunmaktadır. Dünyanın en büyük Havalimanı olan İstanbul Yeni Havalimanı 29 ekim 2018 tarihinde faaliyete açılmıştır. 6 birbirinden bağımsız pist ve 500 uçak kapasitesi ile 70 bin araçlık açık ve kapalı otopark 200 milyon yolcu taşıma kapasitesinin dışında duş alanları konaklama ile beraberinde yemek ve otelleri de içinde bulundurmasıyla sadece dünyanın en büyük havalimanı değil aynı zamanda dünyanın en konforlu havalimanı olma özelliğine sahiptir. İç Hat Uçuşlarında Türk Hava Yolları Thy , OnurAir (Onur Hava Yolları ) , Pegasus Hava Yolları , FlyPgs  AnadoluJet , SunExpress , Atlasglobal en fazla kullanılan havayolu şirketleridir. Ayrıca  Qatar Airways , Emirates , Mahan Air,Lufthansa,Air Astana  Ukraine International  Airlines gibi dünyaca ünlü firmalar Yeni İstanbul Havalimanına uçak seferleri gerçekleştirmektedir. www.turkiyeucakbileti.com  olarak siz değerli müşterilerimize en uygun uçak bileti ve en ucuz uçak bileti fırsatları sunmaktayız. 3d Güvenlik Sistemi ile biletinizi en güvenli şekilde satın alabilirsiniz.En uygun İstanbul Uçak bileti için www.turkiyeucakbileti.com adresimiz üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayıp 7 gün 24 saat en ucuz İstanbul Uçak biletine sahip olabilirsiniz. Uygun ve güvenli uçuşun tek adresi www.turkiyeucakbileti.com İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Hem ticari açıdan hem de tarihi açıdan çok önemli bir kenttir. İki kıtayı birbirine bağlayan şehir turizm açısından da ülkemiz açısından önemli bir yere sahiptir. Yerleşim yeri olarak ise çok eski zamanlarda beri İstanbul’da yerleşim sürmektedir. Bu durum nedeni ile şehirse sayısız tarihi ve kültürel eser bulunmaktadır. Özellikle Osmanlı İmparatorluğu ve Bizans İmparatorluğu tarafından birçok eser İstanbul’a kazandırılmış ve günümüzde eşsiz eserler görülebilmektedir. İstanbul uçak bileti alarak şehri ziyaret edebilirsiniz. Turkiye uçak bileti ile İstanbul’da gezilerinizin verimli geçmesi için gezilecek ve görülecek yerleri önceden tespit edip gezi planı çıkarmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Tarihi ve Kültürel mirasların yanı sıra restoran ve cafe gezi listesini sizler için derledik en iyi cafe ve restourant yazı rehberimize bakarak en iyi cafe ve restourantları görebilirsiniz. Turkiye’nin en büyük uçak bilet sitesi!  Turkiye’nin en büyük uçak bilet sitesi! İstanbul ucak bileti almak için sitemiz üzerinde bulunan sorgulama ekranından sizde uçak bileti sorgulayarak ucak bileti satın alabilirsiniz Kredi Kartı Taksit İmkanlarından Faydalanabilirsiniz. 3-D Güvenli Alışveriş Yöntemi İle hemen ucak bileti satın alın. 7 gün 24 saat 0 850 303 82 80 Müşteri Hizmetlerini arayarak ucak bileti satın alabilirsiniz.

 

 Konya Uçak Bileti

Tüm büyük şehirlerimizden Konya Havalimanı’na tarifeli uçaklarla ve direkt bir şekilde seyahat edebilmektesiniz. Konya Havalimanı’na en fazla sefer düzenleyen havayolu şirketimiz Türk Havayolları’dır. Sun Express, THY, Anadolujet, Onur Air, Pegasus, Atlas Global gibi birçok havayolu şirketinin en ucuz fiyatlarından yararlanmak için www.turkiyeucakbileti.com adresini 7/24 ziyaret edebilirisiniz ve 3D Secure sistemi ile güvenli bir şekilde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezimizden de 3D Secure güvenlik sitemi ile en uygun fiyatlara uçak bileti satın alabilirsiniz. Taksitli ödeme olanağınızın da mümkün olduğu satış kanallarımıza 7/24 ulaşarak kampanyaları ve en uygun fiyatları sorgulayabilirsiniz.

Konya Uçak Bileti Bağaj Hakları:

Yurt İçi Uçak Bileti Alırken Eco Fly, Extra Fly, Prıme Fly olarak ayrılmaktadır bu uçuşların özelliği

·         Eco Fly; Extra Bonus Mil Puan   Standart Koltuk Seçimi izin vermemektedir ayrıca iptal ve iade sağlamaz.

Yolcu Yetişkin  El Bagajı 8 KG  Bagaj 15 KG

·         Extra Fly; Bonus Mil Puan : 250  Standart Koltuk Seçimi  İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin El Bagajı8 KG  Bagaj20 KG

·         Extra Bonus Mil Puan : 500  Standart Koltuk Seçimi   İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin  El Bagajı8 KG  Bagaj25 KG

 

Online Checkin İşlemi;

Online Uçak Bileti İşlemlerinizde Check-in İşleme Türk Hava Yolları  (THY)  ve Anadolujet , Pegasus ( Flypgs) , Sunexpress ,Onur Air (Onur Hava Yolları), Atlasglobal hava yolları şirketlerinde check-in işlemi 24 saat öncesinden yapılmaktadır ücretli olarakta check-in işlemini bilet alırken sağlamanız mümkündür.

 

 

İstanbul Konya Uçak Bileti direk olarak online uçak bileti satın almak için turkiyeucakbileti.com adresinden konya İstanbul uçak bileti alabilirsiniz.Tüm hava yolları sorgulama sistemi ile sizlere ucuz uçak bileti fırsatları sunan web adresimiz dilerseniz en uygun uçak bileti için de 7gün 24 saat 0 850 303 82 80 çağrı merkezimizi arayarak 3-D güvenli alışveriş ile kredi kartınız ile uçak bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Ulaşım

İstanbul Ulaşım:

İstanbul karayolu ve deniz yolu ulaşımı açısından gelişmiş bir şehirdir. Minibüs , otobüs ,metro ,tramvay ve Marmaray oldukça kara ulaşım araçlarıdır. Avrupa ve Asya arasında bazı bölgelerde ve adalar arasında vapur seferleri gerçekleşmektedir. İstanbul da 3 havalimanı bulunmaktadır. Avrupa yakasında Atatürk havalimanı , İstanbul havalimanı bulunmakta Anadolu yakasında ise Sabiha Gökçen havalimanı yer almaktadır. Havaist ve metro havalimanından kente hizmet sağlamaktadır. Atatürk havalimanına ulaşmak için yeni kapı metro hattını kullanabilir aynı zamanda taksi ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Yeni kapı metro hattına Anadolu yakasından Marmaray’ı kullanarak ulaşabilir , Avrupa yakasından metro tramvay ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabiha gökçen havalimanına ise Kadıköy ve taksimden kalkan havaist ile ulaşabilirsiniz. Yeni havalimanına ise yine Havaist ile ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul şehrine en ucuz uçak bileti almak için www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.

İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşım

İstanbul Havalimanı’na toplu taşıma ile üç farklı şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı İETT HATLARI

İstanbul Airport’a 8 farklı İETT hattı ile en ucuz şekilde seyahat edebilirsiniz. “H-1” hattı ile Mahmutbey Metro’dan, “H-2” hattı ile Mecidiyeköy’den, “H-3” ile Halkalı’dan, “H-4” hattı ile Atatürk Havalimanından, “H-6” hattı ile Yunus Emre Mah./Arnavutköy’den, “H-7”hattı ile Alibeyköy Cep Otogarından, “H-8” hattı ile Hacıosman/ Sarıyer’den, “H-9” hattı ile Cevizlibağ’dan en uygun fiyatlarla İstanbul Havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hatlar hakkında detaylı bilgi için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir veya 0850 303 82 80 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İstanbul Airport Otobüs A.Ş Havaist Hatları

İstanbul Yeni Havalimanı’na 11 noktadan Havaist otobüsleri ile çok uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Bu hatlar ve ücretleri; “İST-1” Yenikapı (18TL), “İST-2” Beylikdüzü/Çatalca(21TL), “İST-3” Esenler Otogar(16TL), “İST-4” Bakırköy İDO (18TL), “İST-5” Beşiktaş (18TL), “İST-7” Kadıköy (25TL), “İST-8” Pendik(30TL), “İST-15”Avcılar/Bahçeşehir”(16TL), “İST-19” Taksim (18 TL), “İST-20” Sultanahmet (18TL). . Hatlar hakkında detaylı bilgi için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir veya 0850 303 82 80 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

HAVAŞ

Havayolu şirketlerinin anlaşmalı servis sağlayıcısı olan Havaş’la en uygun fiyata seyahat etmek ve sefer bilgilerini öğrenmek için www.turkıyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir 444 26 56 numaralı çağrı merkezinden veya 0850 303 82 80 genel çağrı merkezinden iletişim kurabilirsiniz.

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Ulaşım

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Taksim’e 42 km Kadıköy’e 29 km, Gebze’ye yaklaşık 30 km mesafededir. Asya yakasında Kozyatağı, Kadıköy ve Bostancı gibi semtlerden belediye otobüsleri en ucuz ulaşım araçlarındandır. Asya yakasındaki birçok semtten Sabiha Gökçen Havalimanı’na İETT seferleri İstanbul Kart ile en uygun fiyatlara sağlanmaktadır. www.turkıyeucabileti.com adresinden havalimanına en uygun nasıl uşaşabileceğinizi 7/24 arayıp seyahat edebilirsiniz. 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden de en uygun havalimanı ulaşım araçlarını öğrenebilirsiniz.


İstanbul Uçak Bileti


Konya Ulaşım

Konya Ulaşım

Konya iline karayolu, demiryolu, hızlı tren, havayolu gibi birçok ulaşım şekli ile birlikte kolayca ve en uygun fiyatlara seyahat edebilmektesiniz. Büyük şehirlerimizden Konya Havalimanı’na direk tarifeli en ucuz uçak biletlerini takip ederek hızlı bir seyahat sağlayabilirsiniz. İstanbul’dan ve Ankara’dan hızlı tren ile birlikte de en uygun fiyatlarla Konya’ya ulaşma olanağına sahipsiniz.Konya Uçak Bileti Satın Almak için web adresimizden www.turkiyeucakbileti.com sorgulama yapabilirsiniz tüm hava yolları ucuz uçak bileti fırsatları.

Konya Havalimanı;

Havaalanı şehre 10 km uzaklıktadır. Uçak Bileti satın alırken Konya havalimanı kodu olarak kya yazarak aratabilirsiniz. Havalimanında bulunan tek pist tüm kalkışlara uygun olup çokça tercih edilmektedir.Uçak Bileti alırken konya havalimanından yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satın alabilirsiniz.

Konya Havaalanına Ulaşım:

Şehre yakınlığı ile otobüs ve taksiler tercih edilirken havaş ve havataş ile de yolculuk yapmanız mümkündür Konya’nın yanı sıra Karaman şehrinin de geçiş güzergahında bulunan havalimanı uzak şehirlere de geçiş sağlamaktadır şehirlere ulaşımı yurt içi otobüs seferleri ile de tamamlamanız mümkündür. Otogar ve Tren garına 30 dakika uzaklıkta olan Konya Havalimanı Hızlı şehir değişiklilklerinizde sizlere güvenli yolculuk sağlamaktadır.


 Konya Uçak Bileti