Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

İspanya gezilecek yerler

La sagrada familia

Antoni gaudi’nin en muhteşem eseri olan la sagrada 1882 yılından beri inşası devam etmektedir.18  kuleden oluşan kilise Barcelona da önemli bir dini simgedir. Bir çok yerden gelen vatandaşların mimarisine hayran kaldığı yapı 13000 kişilik kapasiteye sahiptir.

 

Tibidabo

512 metrelik yüksekliğe sahip olan tepe harika bir manzaraya sahiptir. Tepenin yanında yer alan iletişim kulesi ve luna park’a da turistler oldukça ilgi göstermektedir.

 

Madrid kraliyet sarayı

 Seremoni ve resepsiyonlar için kullanılan sarayın 3418 odası vardır. Göz kamaştırıcı ihtişamıyla dikkat çeken sarayda caravaggio , velaz  ques , goya ve giovanni batista gibi sanatçıların eserleri bulunmaktadır. Sarayın içerisinde gümüş takılar , zırhlar , silahlar ve porselen takımlar yer almaktadır.

 

 

Barnebeu stadyumu

1947  yılında inşa edilen stadyum 85.454 oturma kapasiteli dünyanın en büyük stadyumlarındandır. Dünyanın bir çok  yerinden futbol zevki yaşamak için gelen vatandaşlar bu stadyumda maç izleyerek mükemmel bir deneyim elde etmektedirler. Stadyum İspanyol takımı olan Real Madrid kulübüne aittir.

 

Sevilla Katedrali

1401 ve 1528 yılları arasında inşa edilen katedral gotik bir tarzda yapılmıştır. Kristof kolomb’un mezarının yer aldığı katedralde çan kulesinin uzunluğu 108 metredir.

 

İspanya hakkında

Avrupa’nın ikinci büyük ülkesi olan İspanya 504.712 kilometrelik bir alan kaplamaktadır. Atlantik okyanusuna kıyısı olan ülke İber yarım adasında yer almaktadır. Yunanlılar , kelter ve Fenikelilerin bir zamanlar yaşadığı ülkede daha sonra vizigotların hakimiyet sürmesi ülkede Hristiyanlığın yaygınlaşmasına neden olmuştur. 711 tarihinde Afrika dan gelen Müslümanlar İspanyaya hakim olunca Endülüs Emevi devletini kurdular. İç karışıklıklardan dolayı sonrasında Hristiyanların bölgeye hakim olması ve Yahudi ve Müslümanları bölgeden çıkarmaları bölgede Müslümanlara ait bir çok bilim ve fen kitabının bırakılmasına yol açmıştır.

İspanya uçak bileti

Çok güçlü bir ulaşım sistemine sahip olan İspanya da deniz yolunda feribot ve vapurla ulaşım sağlanırken demir yolunda trenler hem hızları hem de konforlarıyla dikkat çekmektedir. İspanyanın bütün şehirlerinde otobüs ve metro hatları da bulunmakta ayrıca ülkenin her noktasına ulaşım sağlanmaktadır.

 

 Uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Malaga havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Madrid barajas havayolu En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Barcelona havalimanına, Madrid barajas havalimanına uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

 Malaga hava alanı Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Barcelona havalimanına , Palma de mallorca havalimanına  en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

İspanya ulaşım

İspanya ulaşım uçak bileti

Çok güçlü bir ulaşım sistemine sahip olan İspanya da deniz yolunda feribot ve vapurla ulaşım sağlanırken demir yolunda trenler hem hızları hem de konforlarıyla dikkat çekmektedir. İspanyanın bütün şehirlerinde otobüs ve metro hatları da bulunmakta ayrıca ülkenin her noktasına ulaşım sağlanmaktadır.

 

 

Tüm havaalanları ve havayolu ulaşım – Uçuş sorgulama

En büyük havaalanlarından olan Barcelona havalimanına, Madrid barajas havalimanlarına elektirikli tren, otobüs ve özel araçlar ile de ulaşım söz konusudur. Palma de mallorca havalimanına ise yılda 16 milyon yolcuya hizmet vermektedir. Malaga havaalanı ise 65 farklı ülkeye uçuş sağlamaktadır. Havalimanının içinde restoranlar , kafeler ve açık büfeler bulunmaktadır.