Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 24 Şubat 1962
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 20
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 60
TOPLAM UÇAK SAYISI 39

İran Air Havayolları

İRAN HAVA YOLLARI

1944 yılında kurulan havayolu şirketinde toplam 60 uçak bulunmaktadır. Bünyesinde A300B2-200 air bus , A300B4-300 air bus , A300-600R air bus , A310-300 airbus ve A310-300 airbus tipi uçaklar bulunmaktadır. 6 tane terminal bulunan havalimanında kargo hizmetleri de yapılmaktadır.50 ülkeye uçuş sağlayan şirket yılda 6 milyona yakın sayıda yolcu taşımaktadır.

 

 

Bagaj hakkı

Home sınıfında el bagajı hakkı 7 kg , ekonomi sınıfında ise 5 kg olarak belirlenmiştir. Serbest bagaj hakkı ise 23 kg dır.

 

 

Online Check in

İran hava yolları yolcularına online check in işlemini sunmamaktadır. Yolcular bu işlemi havalimanında gerçekleştirmektedir.

 

Yeme – içme

 Rezervasyon sınıflarına göre farklılık gösteren yeme içme hizmeti kapsamında havayolu şirketi yolcularına sıcak ve soğuk yiyecek ve içeceklerin yanında lezzetli tatlılar da sunmaktadır.

 

İran havaalanı ulaşım

İran havaalanına şehir merkezinden kalkan otobüsler ile ulaşım sağlanırken aynı zamanda taksiler ile de ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Metro ve tramvaylarında yoğun olarak hizmet sağladığı şehirde havaalanına servisler de mevcuttur.

 

 

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  İran  havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  İran havayolu uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den İran havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

İran hava yolları  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından İran airport’a en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

İstanbul havalimanı İstanbul-İran airport en ucuz uçak bileti

 İstanbul Airport’ dan İran Airport’a uçuşlarınızı Pegasus airlines  ve Sun express ile  ucuz uçak biletini elde edebilir ayriyeten  online olarak ta işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.