Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Hatay Gezilecek Yerler

Hatay Gezilecek Yerler;

Doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ile birçok turistin ilgisini üstüne çeken Hatay ayrıca briçok kafe , restoran , alışveriş merkezi , üniversite ve otel gibi eğlence ve yaşam alanını da sınırları içinde bulundurmaktadır. UNESCO tarafından barış kenti seçilen Hatay şehri içinde ülkemiz ve tüm dünya tarafından bilinen Hatay Arkeoloji Müzesi , Habibi Neccar Cami , Aziz Simeon Manastırı , Titus (Vespasianus) Tüneli ve Beşikli Mağara gibi birçok tarihi yapıyı ve tarihi eseri bulundurmaktadır. Sizde bu güzel şehrimiz Hatay için en uygun uçak biletine sahip olmak için www.turkiyeucakbileti.com sitesine girebilir  veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik  Sistemi ve kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsiniz. 


Hatay Arkeoloji Müzesi; 

Antik döneme ait eserlerin sergilendiği müze şuan dünyanın en büyük mozaik sergileme alanına sahiptir. Eski döneme ait sayısız esere sahip olan Hatay Arkeoloji müzesi dünyanın birçok yerinden ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır. Eski Arkeoloji Müzesi’nin binası 1938 yılında tamamlanmış ancak 1948 yılında hizmete geçmiştir. Yeni Arkeoloji Müzesi’nin yapımına 2011 yılında başlanmış 2014 tarihinde ziyarete açılmıştır. 32,754 metre alana sahip olan yeni müze dünyanın en büyük arkeoloji müzesidir. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik  Sistemi ve kredi kartına taksit imkanından yararlanarak en uygun Hatay uçak bileti alabilirisiniz.

 

Titus Tüneli;

Hatay’ın Samandağ ilçesinde bulunan Titus Tüneli   Titus Flavinus Vespasianus  tarafından yaptırılan tünelin yapımının 100 yıldan fazla bir sürede tamamlandığı söylenmektedir. 2014 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesine eklenen tünel Hatay’ın sembollerinden biri haline gelmiştir. Kapalı bölümü 130 metre uzunlukta olan tünelin açık alanı ile birlikte toplam uzunluğu 1380 metre olarak ölçülmüştür. www.turkiyeucakbileti.com  üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en uygun Hatay uçak biletine sahip olabilirsiniz

 

Hatay Hakkında

                            Hatay Hakkında

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan Hatay ülkemizin en kalabalık on üçüncü şehridir. Doğusunda ve güneyinde Suriye batısında Akdeniz Kuzeybatısında Adana ve kuzeyinde Osmaniye bulunmaktadır. Son zamanlarda turizm sektöründe gelişmekte olan Hatay bu sene 2 buçuk milyondan fazla turiste ev sahipliği yapmıştır. Dikkat çeken durum ise yabancı turistin yerli turist sayısından fazla olmasıdır. Yetkililer tarafından yapılan açıklamalarda bu sene 4 milyondan fazla turistin şehre gelmesini beklediklerini söylemişlerdir. www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ve kredi kartına taksit imkanı ile en ucuz Hatay uçak biletine sahip olabilirsiniz. 

Hatay Uçak Bileti

Hatay Uçak Bileti;

2007 yılında açılan Hatay Havalimanı ile havacılık sektörü Hatay’da başlamış ve şehre başka il veya ülkelerden ulaşım olanağı gittikçe kolaylaşmıştır. Turk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs  AtlasGlobal , OnurAir , SunExpress gibi firmalar her gün aktarmalı ve aktarmasız olarak birçok uçak seferi düzenlenmektedir. Sizde tüm Türkiye’ye ve Hatay’a en ucuz uçak biletine sahip olabilmek için www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D Güvenlik Sistemi ve kredi kartına taksit olanağıyla ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

Hatay Ulaşım

Hatay Ulaşım;

Tarihi eserlerin  ve doğal güzelliklerin harmanlandığı şehrimiz Hatay yerli ve yabancı turistlerin ülkemizde en çok uğradığı bölgedir. Havayolu , Karayolu ve Demir yolu ile ulaşım sağlanan şehre her gün birçok havayolu şirketi aktarmalı ve aktarmasız uçuşlar düzenlemektedir. Ve Hatay Havalimanının şehre yakın olması ve toplu taşıma ile ulaşım sağlanması şehre gelen turistlerin rahatça konaklayacakları bölgeye veya Hatay’da bulunan yüzlerce tarihi eseri ziyaret ederken hiçbir zorluk çekmeden ulaşması şehrin turizm sektöründe en büyük avantajlarından biridir. En uygun Hatay uçak bileti için www.turkiyeucakbileti.com sitesine girebilir veya 7 Gün 24 Saat hizmetinizde olan 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.