Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Hatay Gezilecek Yerler

Hatay Gezilecek Yerler;

Doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ile birçok turistin ilgisini üstüne çeken Hatay ayrıca briçok kafe , restoran , alışveriş merkezi , üniversite ve otel gibi eğlence ve yaşam alanını da sınırları içinde bulundurmaktadır. UNESCO tarafından barış kenti seçilen Hatay şehri içinde ülkemiz ve tüm dünya tarafından bilinen Hatay Arkeoloji Müzesi , Habibi Neccar Cami , Aziz Simeon Manastırı , Titus (Vespasianus) Tüneli ve Beşikli Mağara gibi birçok tarihi yapıyı ve tarihi eseri bulundurmaktadır. 

Hatay Arkeoloji Müzesi; 

Antik döneme ait eserlerin sergilendiği müze şuan dünyanın en büyük mozaik sergileme alanına sahiptir. Eski döneme ait sayısız esere sahip olan Hatay Arkeoloji müzesi dünyanın birçok yerinden ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır. Eski Arkeoloji Müzesi’nin binası 1938 yılında tamamlanmış ancak 1948 yılında hizmete geçmiştir. Yeni Arkeoloji Müzesi’nin yapımına 2011 yılında başlanmış 2014 tarihinde ziyarete açılmıştır. 32,754 metre alana sahip olan yeni müze dünyanın en büyük arkeoloji müzesidir. 

Titus Tüneli;

Hatay’ın Samandağ ilçesinde bulunan Titus Tüneli   Titus Flavinus Vespasianus  tarafından yaptırılan tünelin yapımının 100 yıldan fazla bir sürede tamamlandığı söylenmektedir. 2014 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesine eklenen tünel Hatay’ın sembollerinden biri haline gelmiştir. Kapalı bölümü 130 metre uzunlukta olan tünelin açık alanı ile birlikte toplam uzunluğu 1380 metre olarak ölçülmüştür. 


 

Hatay Uçak Bileti

Hatay uçak bileti ve Hatay uçuş seferleri sorgulamaları gün ve tarih olarak ve havayolları şirketlerine göre değişiklik gösterilebilir. Hatay ucuz uçak bileti ve kampanyaları web adresimizden sorgulama yaparak kontrol edebilirsiniz. Hatay ulaşımında en kolay tercih edebileceğiniz ulaşım aracı hava yolları ile yapılmaktadır.

Hatay Uçak Bileti Fiyatları Nedir?

Hatay uçak bileti fiyatları sezon ve dönemlere bağlı olarak havayollari tarafından çeşitli kampanyalar eşliğinde satışa sunulmaktadır. Hatay uçak bileti kampanyalarını direk olarak haber alabileceğiniz ulaşım kanallarımız sitemiz içerisinde yer alan üye ol kısmından tamamlayarak anında haberdar olabilirsiniz. Hatay uçak bilet fiyatları sizlerin seyahat tarihine uygun veya öncesinde seçili konumdan sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Hatay'a Uçuş Gerçekleştiren Havayolları Hangileridir?

Hatay uçak bileti alırken yurt içi seferlerde en çok tercih edilen havayolları, Türk havayolları, Anadolu jet hava yolları ve Sunexpress, Pegasus havayolları direk ve aktarmalı olarak uçak bileti seferleri düzenlemektedir. Havayolları bilet işlemlerinizde bu ve diğer popüler havayolu firmalarını kontrol ederek fiyat ve bagaj hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hatay'a Direk Uçuş Yapılan Şehirler Hangileri

Türkiye'den tüm iller olmak üzere Hatay'a direk ve aktarmalı olarak uçuş seferi düzenlenmektedir. İlk olarak en kolay ulaşım sağlayabileceğiniz iller arasında İstanbul uçak bileti sorgulaması ile direk tarifeli seferleri görüntüleyebilirsiniz. Ankara,İzmir ve Antalya gibi diğer illerden yurt içi uçak bileti sorgusu ile Hatay uçak bileti almanız mümkün.

Hatay Yurt Dışı Uçak Bileti

Hatay yurt dışı uçak bileti sorgulamalarınızda Hatay uçak bileti thy ve Hatay uçak bileti pegasus gibi sorgulamalar ile uçak bileti rezervasyonları karşılaştırabilirsiniz. Gidiş-dönüş ve tek yön olarak uçuş yapabileceğiniz iller arasında bulunan Hatay direk seferleri ile de yurt dışı uçuşlara olanak sağlıyor. Cidde uçak bileti veya Dubai uçak bileti sorgulamalarında havayolları uçak bileti yada destinasyonları görebilirsiniz.

Hatay Uçak Bileti İletişim

Hatay uçak bileti telefon veya Hatay uçak bileti iletişim seçeneklerinde tercih edebileceğiniz sorgulama turkiyeucakbileti.com web adresinde. Hatay uçak bileti telefon 0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerimizi arayarak Hatay uçak bileti en ucuz seçeneği hakkında detaylı işlem yapabilir veya uçak bileti satın alabilirsiniz. 7 gün 24 saat online uçak bileti sorgulamalarında sıra beklemeden işlem yaparak tüm havayollarını karşılaştırın.

Hatay Ulaşım

Tarihi eserlerin  ve doğal güzelliklerin harmanlandığı şehrimiz Hatay yerli ve yabancı turistlerin ülkemizde en çok uğradığı bölgedir. Havayolu , Karayolu ve Demir yolu ile ulaşım sağlanan şehre her gün birçok havayolu şirketi aktarmalı ve aktarmasız uçuşlar düzenlemektedir. Ve Hatay Havalimanının şehre yakın olması ve toplu taşıma ile ulaşım sağlanması şehre gelen turistlerin rahatça konaklayacakları bölgeye veya Hatay’da bulunan yüzlerce tarihi eseri ziyaret ederken hiçbir zorluk çekmeden ulaşması şehrin turizm sektöründe en büyük avantajlarından biridir.