Sen gitmek iste yeter... Dilediğin yere en ucuz uçak bileti turkiyeucakbileti.com'da!

Anadolujet Avrupa Uçuşları Başlıyor!

Anadolujet Avrupa Uçuşları Başlıyor!
20 Ocak 2020

Anadolujet  Avrupa!

Anadolujet Uçak Bileti

2020 Ekonomik uçuş markası olarak en çok tercih edilen iç hat havayolu şirketi anadolujet 13 Ocak itibari ile Avrupa ve Ortadoğu destinasyonlarını açtı. Biletleme dönemi olarak 13 ocak itibari ile uçuş seçenekleri sunan anadolujet 29 Mart 2020 itibari ile uçuşlarına da başlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanından direk ve aktarmalı olarak yurt dışı uçuş güzergahını belirleyen Anadolujet yeni destinasyonları ile de büyümeyi hedefliyor. Türk Hava Yollarının markası olan Anadolujet 2008 yılında düşük maliyetli taşıyıcı (LCC) iş modeli ile operasyonlarına başlamıştır. 11 yıldır 100 milyon yolcuyu güvenli bir şekilde taşıyan havayolu şirketi en düşük maliyetli güvenli uçuş sloganı ile de yıllardır en çok tercih edilen havayolu şirketlerinden olmuştur.

Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekibi ile artık Avrupa güzergahına da uçuş gerçekleştirecek olan Anadolujet Avrupa ve Dünya Açılıyor!

Anadolujet bu sayede filosunu yenileyip geliştirmeyi de planlıyor. 16 Ülke ve 26 noktaya daha uçuş ağına ekleyen havayolu şirketi bu sayede 57 uçağa ulaşacak 68 iç hat uçuş noktası bulunan Anadolujet toplamda 107 nokta da faaliyet gerçekleştirecek.

Tamamı ekonomik koltuk sınıfından oluşacak olan uçuşlar 189 koltuk kapasitesi ile 1 milyondan fazla yolcuya %22 kapasite artışı ile hizmet verecek. Anadolujet yurt dışında Türk Hava Yolları ile (THY) ortak uçuşlarda da bulunarak daha fazla yolcuya güvenli uçuş sağlayacak.

Anadolujet Avrupa Destinasyonları Şu Şekilde Gerçekleşecek;

Amsterdam,Barcelona,Berlin,Brüksel,Düsseldorf,Frankfurt,Londra,Milano,Münih,Stuttgart,Paris,Roma,Viyana Uçak Bileti olarak ucuz havayolu şirketi konumun da faaliyet gösterecek.

 

Anadolujet Orta Doğu Destinasyonları Şu Şekilde Gerçekleşecek;

Ercan (Kıbrıs) ,Kuveyt,Dubai,Bağdat,Bahreyn,Bakü,Cidde,Erbil,Riyad,Tahran,Tel Aviv,Tiflis,Damman,Abu Dabi,Medine Uçak bileti olarak hizmet verecek en uygun uçak bileti satış olarak sağlayacak olan Anadolujet kısa zaman da bu destinasyonları arttıracak.

Yurt Dışı Uçak Bileti Al