Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 19 Mart 2008
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 42
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 44
TOPLAM UÇAK SAYISI 59

Flydubai Havayolları

FLYDUBAİ

2008 Yılında Emirates Havayolu şirketi yönetim kurulu başkanı tarafından kurulan Flydubai “Uygun Fiyatlı Taşımacılık” sistemi ile faaliyet gösteren bir havayolu şirketidir. Operasyonlarını genellikle Dubai Uluslararası Havalimanından sağlamaktadır. Birleşik Arap Emirliklerinde kurulan Flydubai kurulduğu yıl Boeing firmasından 50 adet yeni nesil uçak sipariş etmiştir. Uçak filo yaşı ortalaması oldukça genç sayılan Flydubai haftada 4 gün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına sefer düzenlemektedir. Flydubai havayolları günümüz itibari ile 91 uçuş noktasına seferler düzenlemektedir. Bu ülkelerin büyük bir çoğunluğu Ortadoğu ve Afrika ülkeleridir. İlk ticari uçuşunu 2009 yılında Lübnan Beyrut’a yaparak uçuş hayatına başlayan Flydubai, en hızlı büyüyen havayolu şirketleri arasında dikkat çekmektedir. En uygun fiyatlarla Ortadoğu, Asya, Afrika ülkelerine seferler düzenleyen Flydubai, sefer düzenlediği ülkeler tarafından popüler bir havayolu olarak kabul edilmektedir. Flydubai en ucuz bilet fiyatları ve güvenliği sebebiyle başarı grafiğini her geçen gün yükseltmektedir.

 

BAGAJ HAKKI

Ekonomik sınıfta minimum 7 kg ücretsiz el bagajı hakkı ile uçuş tarifesi başlayan Flydubai biletlerinizi ekonomik sınıf içerisindeki Value, Flex paketleri ile yükseltebilirsiniz. Bagajınızı artırmak istiyorsanız Value ve Flex paketlerinin dışında Business tarifesi bilette satın alabilirsiniz. Value paketiyle topla 27, Flex paketiyle toplam 37, Business sınıf biletle de toplam 54 kilogram bagaj hakkına ulaşabilirsiniz. Bagaj hakkınızı artırmak veya bilet sınıfınızı değiştirmek isterseniz en uygun fiyata www.turkiyeucakbileti.com adresinden işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden de en ucuz fiyata bagaj hakkı talebinde bulunabilirsiniz.

 

Rezervasyon Sınıfları

Flydubai uçuşlarında klasik iki sınıf bilet bulunmaktadır. Bunlar Economy ve Business sınıflarıdır. En ucuz biletlerin bulunduğu Ekonomi sınıfında 3 farklı paket seçeneği bulunmaktadır. Lite, Value ve Flex paketleri birçok avantajlı uçuş seçeneğini en uygun fiyatlara sunmaktadır.

Economy Sınıfı Paketleri

Lite

En ucuz ve minimum seçenek olan lite paket ile birlikte 7 kg el bagajı hakkına ücretsiz sahip olabilirsiniz. Ek bagaj veya yiyecek talebiniz olursa bir üst paketleri seçmelisiniz.

Value

Value paket seçtiğinizde 7 kg el bagajı ve 20 kg bagaj kapasitesine sahip olabilirsiniz. Bagaj haklarının dışında ücretsiz koltuk seçeneğiniz ve ücretsiz ikram seçeneğinizde bulunmaktadır.

Flex

Ekonomi sınıfının en üst paketi olan Flex paket sayesinde 7 kg el bagajı ve 30 kg bagaj kapasitesine ulaşabilirsiniz. Flex paketi ile birlikte ücretsiz koltuk seçimi, ücretsiz değişiklik ve ikram seçeneğine de sahip olmaktasınız. En uygun paket seçeneklerini kontrol etmek için www.turkiyeucakbileti.com adresini ve 0850 303 82 80 çağrı merkezini ziyaret edebilirsiniz.

 

Business Sınıfı Ayrıcalıkları

Business sınıfı biletlerle 14 kg el bagajı ve 40 kg bagaj hakkı kazanmaktasınız. Ücretsiz değişim ve ücretsiz koltuk seçimi fırsatına da business sınıfı ile ulaşabilirsiniz. Uçak içerisinde ücretsiz eğlence sistemi ve yemek menüsü sayesinde kendinizi ayrıcalıklı uçuşun içerisinde bulacaksınız.

 

ONLİNE CHECK-İN

Bütün Dubai kalkışlı uçuşlar için resmi web sitesinden Check-in işlemi yapmanız mümkündür. Uçak kalkış saatinden 24 saat önce açılan Check-in hizmeti son 4 saat kalana kadar yapılabilmektedir. Web sitesinde biniş kartınızı kolaylıkla çıkarabilir havalimanında Check-in sırasında beklemeden hemen uçağa binebilirsiniz. Havalimanında Check-in işlemi yapmak isterseniz self Check-in kiosklarını kullanarak uçak kalkış saatinden 24 saat öncesinden son 1 saat kalana kadar işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sadece rezervasyon numarasını girerek biniş kartınızı alabilir koltuk seçim işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanlarında ki Flydubai kontuarlarından da Check-in işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Kontuarlarda son 3 saat açılan Check-in işlemini son 1 saat kalana kadar yapabilmektesiniz. En ucuz Flydubai biletlerini aramak ve satın almak için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilir, 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

 

Koltuk Seçimi

Yolculuğunu sevdiklerinizle keyifli bir şekilde gerçekleştirmek için Check-in işlemi sırasında koltuk düzenini görüntüleyebilir en ucuz fiyatlarla istediğiniz koltuk seçimini yapabilirsiniz. Havalimanında son kalan koltuklar seçim imkânınızı kısıtlayacağı için web sitesinden Check-in işlemi açıldığında istediğiniz konumdaki koltukları en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Yiyecek, İçecek ve İkram

Flydubai uçuşlarınızda bilet sınıfınızda ücretsiz ikram seçenekleri yok ise, oldukça geniş bir yelpaze sunulan yemek menülerini uçuştan 48 saat öncesinde en uygun fiyatlarla rezerve edebilirsiniz. Yemekleriniz çay, kahve, meyve suyu ikramları ile servis edilmektedir. Uçuş esnasında ödeme alınmadığı için mutlaka 48 saat öncesine kadar yemek rezervasyonunuzu yapmalısınız. Flydubai web sitesinden sizin için en uygun fiyat ve damak lezzetine sahip yiyecekleri en ucuz şekilde sipariş edebilir seyahatinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz.

 

 

En Uygun Flydubai Uçak Bileti Fırsatları

En ucuz Flydubai uçuşlarından haberdar olmak için www.turkiyeucakbileti.com adresine üye olabilirsiniz. Sms ve mail yoluyla kampanya ve fırsatlardan hemen haberdar olabilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com adresinden biletlerinizi en uygun şekilde 3DSecure sistemi sayesinde güvenle satın alabilir vadesiz taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İptal, iade, değişiklik işlemlerinizi 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden 7/24 kolaylıkla yapabilirsiniz. Çağrı merkezimizden de en uygun satın alma işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.


Flydubai Uçak Bileti