Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 01.11.2003
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 105
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 102
TOPLAM UÇAK SAYISI 90

Etihad havayolları

102 noktaya uçuş sağlayan havayolu firmasının filosunda 90 uçak bulunmaktadır. Manila , Kolombo ve avrupadan bir çok şehre direk uçuş sağlayan havayolu firması konumlandırmasını güvenli uçuş ve konfor olarak belirlemiştir. Havayolu firmasının internet adresinden en ucuz uçak biletini satın alabilir ve uçak bileti rezervasyonu yapabilirsiniz.4

 

Bagaj hakkı

Ekonomi sınıfında 18 kg olan bagaj hakkı yurt dışı uçuşlarda 29 kg’dır. El bagajı hakkı ise 14 kg ‘dır. Business sınıfında yurt içi uçuşlarda 19 kg olan bagaj hakkı yurt dışı uçuşlarda 25 kg olarak belirlenmiştir.

 

Online check in

Uçağın kalkışından 5 saat önce başlayan online check in işlemi ile koltuk seçimi yapabilir ve ek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

Yeme – içme

Havayolu firması yolcularına rezervsayon sınıflarına göre leziz yeme-içme imkanları sunmakta aynı zamanda özel şaraplar ve atıştırmalıklar ikram edilmektedir.

 

Ucuz uçak bileti

Havayolu firması yolcularına en uygun uçak biletini vadediyor. İnternet adresinden online uçak bileti satın almak istiyorsanız Etihad Airways firmasının web sitesine girerek uçak bileti sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

 

 

Online uçak bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar. 

Anadolu jet  Etihad Airways En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.Turkish airlines, Pegasus flypgs ve Sun express olmak üzere 1550 havayolu seferlerini web adreslerimizde bulabilirsiniz online işlem önceliğinde havayolu politikaları esas alınmaktadır.Kampanya ve detaylar için 0 850 303 82 80 çağrı merkezini arayarak uçak biletine dair tüm sorularınıza cevap almanız mümkün.

 

Etihad hava yolları  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz www.turkiyeucakbileti.com sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.