Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Elazığ Gezilecek Yerler

Elazığ Gezilecek Yerler;

Sanayi ve ticaret sektörlerinde ülkemiz için büyük bir önem taşıyan Elazığ şehri son zamanlarda ise turizm sektöründe güzel bir rakama ulaşarak ilerde adından sık sık söz ettireceğinin sinyallerini vermeye başlamıştır. Çok yüksek bir nüfusa sahip olmaması ile birlikte gezilecek ve restoran ve cafe gibi birçok eğlence alanına sahiptir. Bu sayede tatil dönemlerinde ülkemizi seçen yabancı turistlerinde sıkça uğramaya başladığı bölgelerden bir olmaktadır. Ayrıca yerli turistlerinde sıkça uğradığı bir bölgedir. 1942 yılında yapımı tamamlanan Elazığ Havalimanı şehre hem toplu taşıma ile hem de özel araçla ulaşılması bakımından yakın ve kolay bir ulaşıma sahiptir. Elazığ ucuz uçak biletine sahip olmak isterseniz üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ile uçak biletinizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.


Harput Kalesi;

İç ve dış kale olmak üzere iki bölümden oluşan Harput Kalesi ‘Süt Kalesi’ olarak bilinmektedir. Bunun sebebi ise tarihte yapılış aşamasında harcına süt katılmışıdır. Bu kale tarihte Milattan Önce 8. Yüzyılda  Urartulular tarafından yapılmıştır. Kalenin girişi doğuda Harput yönündedir. Elazığ ovasının bulunduğu bölgede olan kale yapılan kazı çalışmaları ve araştırmalardan sonra yaşam tedavi alanları ve zindanlar ortaya çıkmıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2005 yılında başlayan kazı ve restorasyon çalışmaları 2009 yılında sonlanmıştır. Tarihi ve coğrafi açıdan Elazığ ve Türkiye için çok önemli olan Harput Kalesi www.turkiyeucakbileti.com  üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.

 

Harput Ulu Cami;

Elazığ il sınırları içerisinde bulunan Harput Ulu camisi 1156 , 1157 yılları arasında Artuklu Hükümdarı Fahrettin Karaaslan tarafından yaptırılmıştır. Hala ibadet edilebilir durumda olan caminin minaresi sağa eğik durumdadır. Ölçülere göre Harput Ulu Camisinin minaresi Pisa Kulesinden daha eğik olarak tespit edilmiştir. İbadet etmek için harika bir bölge olan Harput Ulu Camisi hem Elazığlılar hem de Türkiye’nin birçok bölgesinden ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır. Her yıl yerli ve yabancı birçok turistin ziyaret ettiği Elazığ’a ucuz uçak bileti almak için www.turkiyeucakbileti.com  üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile en uygun uçak biletini alabilirsiniz. 

Elazığ Hakkında

             Elazığ Hakkında

Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Elazığ şehrinin nüfusu 595.638 olarak bilinmektedir. Şehir ekonomisini sanayi , ticaret ve tarım sektörlerinden sağlamaktadır. Çok eski bir tarihe sahip olan Elazığ bu sebepten dolayı birçok tarihi eseri içinde bulundurmaktadır. Sizde bu birçok meşhur bölgesi olan ve kendi has mükemmel bir mutfağı olan şehrimiz Elazığ’da huzurlu ve eğlenceli bir tatil için   www.turkiyeucakbileti.com Üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak 3D güvenlik sistemi ile en uygun uçak biletine  güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Elazığ Uçak Bileti

Elazığ Uçak Bileti;

Türkiye’nin yeni turizm bölgelerinden biri Elazığ her yıl yerli ve yabancı olarak birçok turist gelmektedir. Harput Ulucami , Harput Kalesi , Elazığ Kültür Parkı , gibi harika gezilecek yerler vardır. Doğu Anadolu Bölgesinde bulunup kendine özgü birçok özelliği olan il bununla birlikte kendine özgü mutfağıyla turizm sektöründe turist sayısını her geçen yıl gittikçe arttırmaktadır. Turk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , AnadoluJet , AtlasGlobal , SunExpress gibi havayolu firmalarının sefer düzenlediği Elazığ Havalimanına uçak bileti almak için www.turkiyeucakbilet.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak en ucuz uçak biletine sahip olabilirsiniz.  

Elazığ’a Uçuş yapan firmalar ; Thy uçak bileti ,Türk hava yolları uçak bileti , Pegasus hava yolları ,Flypegasus uçak bileti , Pegasus ucuz uçak bileti ,Sunexpress Hava Yolları, Sunexpress uçak bileti , Anadolujet uçak bileti, Anadolujet ucuz uçak bileti ,Onur hava yolları uçak bileti , Onur Air ucuz uçak bileti , Atlasglobal uçak bileti Atlasjet uçak bileti , en uygun uçak bileti , Yurt içi uçak bileti , Yurt dışı uçak bileti

 

Elazığ Ulaşım

Elazığ Ulaşım;

1940 tarihinde askeri amaçlarla açılan Elazığ Havalimanı 1960 yılında sivil kullanıma açılmıştır. Şehre yakın ve toplu taşıma araçları ile ulaşılması şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin hem ulaşımını kolaylaştırmaktadır ve bun durum turizm açısından Elazığ için çok önemli bir ayrıcalıktır. Turk Hava Yolları , Thy , Pegasus , FlyPgs , AnadoluJet , AtlasGlobal , SunExpress gibi birçok havayolu firmasının her gün uçak seferi düzenlediği Elazığ Havalimanına en ucuz uçak bileti almak için www.turkiyeucakbileti.com üzerinden veya 0(850) 303 82 80 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak 3D güvenlik sistemi ile en uygun uçak biletine sahip olabilirsiniz.