Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 07.05.1932
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 82
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 85
TOPLAM UÇAK SAYISI 90

Egyptair

1932 yılında kurulan havayolu şirketinin filosunda 82 uçak bulunmaktadır. 1960 yılında suriye havayolları ile birleşen havayolunun internet adresinden en ucuz uçak biletini satın alabilir aynı zamanda uçak bileti rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Konumlandırmasını iyi ve kaliteli hizmet olarak yapan firma müşterilerine konfor vadediyor.

 

Bagaj hakkı

Ekonomi sınıfında 23 kg olan bagaj hakkı business sınıfında 32 kg olarak belirlenmiştir. El bagajı hakkı ise 18 kg’dır. Ekstra bagaj için ekstra ücret ödenmektedir.

 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi yolcularına 3 sınıf sunmaktadır. Ekonomi sınıfı , business sınıfı ve first class sınıfı olmak üzere 3 sınıf bulunmaktadır.

 

Online Check in

48 saat önceden başlayan online check in işlemi ile koltuk seçiminizi yapabilir aynı zamanda ek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

Kahire uluslararası havalimanı

Yılda 7.5 milyon yolcuya hizmet veren havaalanında 2 terminal bulunmaktadır. Havalimanının içerisinde bankamatikler , restoranlar , kafeteryalar ve kafeler bulunmaktadır.

 

 

Kahire uluslararası havaalanı ulaşım

Havalimanına ulaşım belediye otobüsleri , metro , tramvay ve taksiler ile sağlanmaktadır. Aynı zamanda araç kiralama seçenekleri de mevcuttur.

 

Yeme – içme

Havayolu firması yolcularına rezervasyon sınıflarına göre yemekler , içecekler , tatlılar ve özel şaraplar sunmaktadır.

İstanbul – Kahire uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Kahire uluslararası havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Kahire En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Kahire uluslararası havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Kahire  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Kahire international airport’a en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.