Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Düsseldorf Gezilecek Yerler


1.Benrath Sarayı

18. Yüzyılda yapımına başlayan saray Alman Prens Palatine Carl Theodor’un emri ile inşa edilmiştir. Barok Mimari tarzının önemli bir örneği olan eser Unesco Dünya Mirasları Listesine aday olmuştur. Sarayın bahçesindeki dikdörtgen şeklindeki büyük gölet ziyaretçilerin en fazla dikkatini çeken yerlerdendir. Saray sınırları içerisinde gezebileceğiniz Doğa Tarihi Müzesi ve Avrupa Bahçe Sanatı Müzesi bulunmaktadır. Sarayın içersin de önemli günlerde klasik müzik konserleri düzenlenerek klasik müzik severler bir araya gelmektedir. Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Benrath Sarayı’na 701 numaralı tramvay ile en ucuz fiyatlara ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

 

2.Medienhafen

Türkçe karşılığı “Medya Limanı” olan Medienhafen Düsseldorf ’un liman bölümünde yer almaktadır. Geçmişte bir liman bölgesi olan yer günümüzde Düsseldorf’un en hareketli mekanlarındandır. Şehrin en güzel mimari eserlerininde bulunduğu Medienhafen birçok gece kulübü ve otele ev sahipliği yapmaktadır. Düsseldorf’un günümüzde iş merkezi bölgelerinden olan Medienhafen eşsiz bina tasarımları ile dikkat çekmektedir. Liman boyunca bulabileceğiniz birçok kafe, restoran liman kenarlarında yer almaktadır. En ucuz kafe, restoranları bu bölgede bulabilirsiniz.

 

3.Königsallee

Düsseldorf ’da bulunan Königsallee Caddesi uluslararası üne sahip mağazaların ve lüks markaların bulunduğu alışveriş alanıdır. Şehrin en işlek caddelerinden olan Königsallee birçok restoran, cafe ve gece kulübüne ev sahipliği yapmaktadır. İçerisinde bir gölünde bulunduğu Königsallee Düsseldorf’un sembolik mekânlarından biri haline gelmiştir. Şehrin tam kalbinde yer alan cadde son yarım asırdır moda ve alışveriş merkezi olarak Düsseldorf sakinlerinin vazgeçilmez bölgesi olmuştur. Königsallee Almanya’nın olduğu gibi Avrupa’nın da en önemli alışveriş merkezlerinden biri konumundadır. En uygun ve en ucuz marka ürünleri satın almak için Düsseldorf ziyaretinizde Königsallee Caddesini ziyaret etmelisiniz.

 

4.Carlstadt

Düsseldorf’un en sessiz, sakin ve huzurlu bölgesi olan Carlstadt, 19. Ve 18. Yüzyıllardan kalma Barok mimarisi ile inşa edilen binalarla doludur. Küçük mağaza ve kafelerin yer aldığı Carlstadt bölgesinde en uygun kafe, restoran ve mağaza seçeneklerini bulabilmektesiniz. Carlstadt ’ta yer alan Carlsplatz Market sayesinde en taze meyve ve sebzeleri satın alabilirsiniz. 


Düsseldorf Hakkında

Türk ziyaretçiler yeşilliği, yaşam standardı ve ucuz alışveriş imkânları içim Almanya’nın Düsseldorf şehrine oldukça sık seyahat etmektedir. Almanya’daki en önemli kültür, sanat, endüstri ve eğitim şehirlerinden olan Düsseldorf 2. Dünya Savaşı sonrası büyük oranda tahrip olmuş ve deyim yerindeyse küllerinden yeniden doğmuştur. Günümüzde modern bir metropol seviyesinde gelişen Düsseldorf birçok büyük şirketinin genel merkezini bulundurmaktadır. Düsseldorf Almanya ve Avrupa’nın önemli finans ve iş merkezlerinden biri özelliğindedir. Düssel Nehrinden ismini alan şehir Ruhr Bölgesi’nin Kuzeyinde bulunmaktadır. Almanya’nın Paris’i olarak anılan şehir gelişmiş bir ulaşım ağına sahiptir. Yıl boyu yağışlı bir iklimi mevcut olan Düsseldorf genellikle serin bir havaya hakimdir. Fuar, festival ve moda haftaları etkinlikleri ile ünlü olan Düsseldorf şehri yıl boyu neredeyse her gün etkinlik düzenlemektedir. Şubat ayındaki karnavalın yoğun ilgiyle karşılandığı Düsseldorf şehri Şubat ayında ziyaretçi akınına uğramaktadır. Gece hayatı ile de meşhur olan Düsseldorf ülkenin en önemli ticaret ve ekonomi merkezlerindendir. Düsseldorf gezinizde ziyaret edebileceğiniz birçok sanat galerisi, müze bulunmaktadır. Düsseldorf ziyaretiniz esnasında konaklamak için en uygun fiyatlara otel seçeneklerine ulaşabilirsiniz. En ucuz otel rezervasyonları için www.turkiyeucakbileti.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Dusseldorf Uçak Bileti

Düsseldorf Havalimanı İçin En Ucuz Uçak Biletleri

Düsseldorf Havalimanına en uygun uçak biletlerini satın almak için www.turkiyeucakbileti.com adresini 7/24 ziyaret edebilir online işlem sağlayabilirsiniz. Düsseldorf bilet kampanya ve fırsatlarından anlık haberdar olabilmek için www.turkiyeucakbileti.com adresine üye olabilir avantajlardan sms ve mail yoluyla bilgilendirme alabilirsiniz. 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden en ucuz Pegasus, Türk Hava Yolları, Sun Express, Onur Air, Atlas Global, Anadolujet uçak biletlerini 3D Secure sistemi sayesinde güvenle satın alabilmektesiniz. Türk Hava Yollarının her gün sefer düzenlediği Düsseldorf’a vade farksız taksit seçenekleri sayesinde ulaşım şansınız bulunmaktadır. İnternete erişim yapamadığınız durumlarda da 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden güvenle biletleme işlemi yapabilir evcil hayvan rezervasyonunda da bulunabilirsiniz. İptal, iade, değişiklik işlemleri www.turkiyeucakbileti.com adresinden 7/24 kolaylıkla yapabilirsiniz. Çağrı merkezinden de hızlı bir şekilde ücretsiz arama imkânı sayesinde satış sonrası iptal, değişiklik, iade şansına sahipsiniz.

 

 

Anadolujet Düsseldorf Seferleri

Türkiye şehirlerine en fazla sefer düzenleyen Türk Hava Yollarının alt kuruluşu olan Anadolujet Avrupa seferlerine başlayarak müşterilerine müjdeli haberi yakın zamanda iletmiştir. Avrupa’da birçok destinasyona uçuş hazırlığında olan Anadolujet Duesseldorf’a da sefer düzenleme hazırlığı içerisindedir. Yurt içinde en uygun fiyatlarla “Uçmayan Kalmasın” sloganına yakışır şekilde birçok vatandaşa uçak keyfi yaşatan Anadolujet Duesseldorf’a en ucuz biletlerle ulaşım sağlama planı yapmaktadır. Avrupa’ya direk seferler düzenleyecek olan Anadolujet kampanyalarından ve en ucuz uçak biletlerinden faydalanmak için www.turkiyeucakbileti.com adresine üye olabilir ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Online şekilde web sitesinden alışveriş olanaklarınız kısıtlıysa 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden 3D Secure Güvenlik sistemi ile birlikte en ucuz uçak biletlerini güvenle satın alabilmektesiniz. Vadesiz taksit seçeneklerinin de sunulduğu çağrı merkezi ve web sitesi satın alma kanalından 7/24 işlem yapabilmektesiniz. Satış sonrası iade, iptal, değişiklik işlemlerini www.turkiyeucakbileti.com adresinden tek tıkla beklemeden sağlayabilirsiniz.

 

Düsseldorf Ulaşım

Düsseldorf Şehir İçi Ulaşım

Şehir içi toplu taşıma ağı geniş ve gelişmiş olduğu için Düsseldorf şehri içerisinde ulaşımınızı rahatça yapabilmektesiniz. Düsseldorf şehrinde ulaşım genellikle otobüs, metro, tramvay ile sağlanmaktadır. Ulaşım araçlarına seyahat etmeden önce biletlerinizi istasyonlardaki makinelerden veya büfelerden kolayca satın alabilirsiniz. Duesseldorf’a geldiğinizde Welcome Card satın alırsanız ulaşımlarda en uygun fiyatlarla seyahat edebilirsen restoran ve kafelerde de en ucuz fiyat tarifelerinden yararlanabilmektesiniz. Uluslararası havalimanına ana ulaşım aracı trenle yapılmaktadır. İki tren istasyonu sayesinde havalimanına en uygun ve hızlı şekilde geçiş yapabilirsiniz.

 Düsseldorf Uluslararası Havalimanı Ulaşım

Düsseldorf Havalimanına taksi, metro, tren, tramvay ve otobüs seferleri sayesinde istediğiniz saat ulaşım yapabilmektesiniz. Düsseldorf Havalimanına şehir merkezinden taksi yaklaşık 20 Euro karşılığında gitmektedir. Havalimanına geçiş için en sık tercih edilen ulaşım aracı trendir. Düsseldorf merkezine yaklaşık 8 kilometre mesafede bulunan havalimanına 7/24 ulaşım şansınız mevcuttur. Düsseldorf Havalimanı Almanya’nın en büyük 3. Havalimanı olması sebebiyle en fazla tercih edilen bölgelerdendir. Tren sayesinde yaklaşık 15-20 dakika gibi kısa bir sürede havalimanına ulaşabilmektesiniz. En ucuz ulaşım aracı olan tren seferleri için büfelerden veya istasyon makinalarından bilet temin edebilmektesiniz.