Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Diyarbakır Havaalanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Diyarbakır Havaalanı
0 850 303 82 80
Ağaçgeçit, Kamışlı Blv, 21090 Bağlar/Diyarbakır
Merkeze Uzaklık: 54 km KM

Diyarbakır Havaalanı

1952 yılında kurulan Diyarbakır Havalimanı yıllık 2 milyondan fazla yolcu taşımaktadır. Diyarbakır Havalimanının şehir merkezine mesafesi yaklaşık 10 kilometredir. Diyarbakır Havalimanı sivil ve askeri statüde bir havaalanıdır. Diyarbakır Havaalanının havalimanı kodu DIY’ dir. Diyarbakır Havalimanını aramak isterseniz numarası ( 0 412 233 27 19 ). Diyarbakır Havalimanı iç ve dış hatlarda hizmet verebilmektedir.

 

 

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

 

Diyarbakır Havalimanına otobüs, taksi, havalimanı servisi ve kiralık araç ile gidebilirsiniz.

 

 

Havalimanı  Havaş Servisi ( 0850 222 04 87 )

HAVAŞ havalimanı servisleri sayesinde bulunduğunuz ilçelerden 15 Lira ücretle havalimanına transfer olabilirsiniz.

 

Taksi ( 0 412 236 61 61 )

Diyarbakır Havalimanına en hızlı gidebileceğiniz araçlar ticari taksilerdir. Yaklaşık 50 lira ücretle 15 dakikada havalimanında olabilirsiniz.

 

Otobüs

Havalimanına en ucuz şekilde belediye otobüsleri ile seyahat edebilirsiniz. Otobüsler 2,50 Lira ücret almaktadır ve otobüslerle yarım saate havalimanına gidebilirsiniz.

 

Rent A Car / Araç Kiralama

Kiralık araçlar esnek fiyat tarifeleriyle kiralanmaktadır. Havalimanına gittiğiniz kiralık araçları havalimanı ofislerine bırakabilirsiniz.

 

 

Diyarbakır Havalimanı En Uygun Uçak Biletleri

 

Diyarbakır Havalimanına en uygun uçak biletlerini www.turkiyeucakbileti.com adresinden satın alabilirsiniz. Online olarak işlem yapma durumunuz bulunmuyorsa 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden bilet satın alabilirsiniz. Diyarbakır Havalimanına Pegasus, THY, Anadolujet, Onur Air, Atlas Global ve Sun Express’in seferleri düzenlenmektedir. 3D Secure sisteminin kullanıldığı tüm satış kanallarımızdan güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. En ucuz uçak biletlerini görüntülemek için www.turkiyeucakbileti.com adresine üye olabilirsiniz. Tüm satış kanallarımızdan kredi kartı ve banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden EFT ve Havale işlemi ile de ödemelerinizi yapabilmektesiniz.

 

 

2015 yılında kurulmuş olan Hakkâri Havaalanı sivil statüde hizmet vermektedir. Hakkâri Yüksekova Havalimanının şehir merkezinde uzaklığı yaklaşık olarak 80 kilometredir. Hakkâri Havaalanı iç hatlarda uçuş düzenlemektedir. Havalimanı ile iletişim kurmak istiyorsanız telefon numarası ( 0438 300 33 33 ). Yüksekova havalimanının havaalanı kodu YKO dur. İstanbul’dan Hakkâri seferleri yurt içinde düzenlenen en uzun süreli uçuşlardır.

 

 

Hakkari Havalimanı Ulaşım

 

Hakkâri Yüksekova Havalimanına Taksi, Otobüs, Minibüs ve Kiralık Araç ile gidebilirsiniz.

 

Taksi ( 0438 300 33 33 )

Yüksekova Havalimanına en hızlı ve konforlu gidebileceğiniz ulaşım aracı ticari taksilerdir.

 

 

Otobüs

Hakkâri Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanına en uygun fiyata gidebileceğiniz ulaşım otobüslerdir. 2,50 liraya havalimanına gidebilirsiniz.

 

 

Minibüs

Yaklaşık 15 Lira ücretle sabah 8 akşam 5 arası havalimanına minibüslerle gidebilirsiniz.

 

 

Rent  A Car / Araç  Kiralama

Hakkâri Havalimanına Şehir merkezinden kiraladığınız kiralık araçlar ile gitme olanağınada sahipsiniz.

 

En Uygun Hakkari  Yüksekova Uçak Biletleri

 

Hakkâri Yüksekova Havalimanına en ucuz uçak biletlerini online olarak www.turkiyeucakbileti.com adresinden satın alabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden telefon ile uçak bileti satın almak isterseniz 0850 303 82 80 numarasını tuşlamalısınız. Hakkâri Havalimanına Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolujet, Onur Air, Atlas Global ve Sun Express’in seferleri düzenlemektedir. Yapacağınız tüm uçak bileti alımlarında 3D Secure sistemi kullanıldığı için banka ve kişisel bilgileriniz güvence altındadır. Ödemelerinizi kredi ve banka kartı ile yapabileceğiniz gibi çağrı merkezi üzerinden EFT ve Havale işlemi ile de ödeme yapabilmektesiniz. Tüm satış kanallarımızdan vade farksız taksit fırsatlarından yararlanabilmektesiniz. www.turkiyeucakbileti.com adresine üye olarak en avantajlı kampanyalardan bildirim alabilirsiniz.

 

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.