Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 12.04.2005
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 50
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 48
TOPLAM UÇAK SAYISI 14

Corendon Airlines

150 şehir ve 50 ülkeye uçuş sağlayan havayolu firması yılda 220.000 yolcuya hizmet vermektedir. Almadığınız hizmete para vermeyin şeklinde oluşturulan sloganıyla Corendon Airlines müşterilerine hizmet kalitesi sunmaktadır.Filosunda toplam 14 uçak yer almaktadır.

 

Bagaj hakkı

El bagajı hakkı Corendon havayollarında 7 kg olarak belirlenmiştir. Ekonomi sınıfı serbest bagaj hakkı 15 kg Business sınıfında ise 20 kg olarak belirlenmiştir. Ekstra bagaj hakkı için ücret ödenmektedir.

 

Online Check in

Online Check in ile ücret karşılığında koltuk seçiminizi ve ek hizmet seçimlerinizi yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri uçuştan 24 saat önceden yapabilirsiniz.

 

Antalya Havalimanı

Türkiyenin en önemli turizm şehri olan Antalya modern havaalanı ile yolcularına kaliteli bir hizmet vermektedir. Yılda 25 milyon yolcuya hizmet sağlayan havaalanında 2 terminal yer almaktadır. Türkish Airlines , Pegasus flypgs ,  Anadolu jet  ve Atlas global havayolu firmalarının bir çok bölgeye uçuş sağladığı havaalanından direk uçuşlar mevcut olup aynı zamanda gişelerden ucuz uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

Antalya havaalanı ulaşım

Havaalanına ulaşım belediye otobüsleri  ve servis firmalarıyla sağlanırken kendi özel araçlarınızla da ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Yeme – içme

Havayolu firmasında yeme-içme imkanları rezervasyon sınıfına ve acenteye göre farklılık göstermektedir. Dünya mutfağından da menülerin yer aldığı havayolu firmasında zengin içerikli yemekler ve özel şaraplar ikram edilmektedir.

Antalya- istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Antalya havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  Antalya En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Antalya havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

Antalya havaalanı  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Antalya havaalanına  en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.