Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Bursa En iyi Restoranlar ve Cafeler

Yeme içme:

 

Uludağ kebapçısı

Bu mekana şehir dışından çok insan gitmekle birlikte yerli müşterisi de bir hayli fazla. Oldukça leziz ürünleriyle müşterisinin fazla olması tesadüf olmasa gerek.1964 ten beri faaliyette olan bu yere mutlaka uğramalısınız.

 

 

Rumeli kardeşler sofrası

Osmanlı mutfağını hala devam ettirmesinin yanında günümüz modern yemeklerinide bünyesinde barındırmasıyla geçmiş ve gelecekle entegre olmuş bir işletmedir. Tatlılarından yemeklerine ve zeytinyağlılara çeşitli menüsüyle kalbinizde ayrı bir yer bırakacak bu yeri deneyimlemelisiniz.

 

 

Kokoreççi fahri usta

Küçük bir dükkanda çalışmasına rağmen işini ciddiye almasından dolayı çok ilgi görmüştür. Hızlı servisiyle ve güler yüzlü personeliyle müşterilerin kalbinde taht kuran Fahri usta FSM bulvarına da bir şube açmış durumda.

 

Acı dayı cantık

Bir tür tatar böreği olan cantık bursada oldukça bilinen bir yiyecektir. Çok göç almasından dolayı bir çok farklı kültürle tanışma fırsatı olan Bursa cantık böreğini  bünyesinde barındırmıştır.

 

Hacıbey pideli köftecisi

Kayhan çarşısının bilinen en iyi köftecisi Hacıbey pideli köftecisi lezzetiyle ve ağzınızda eriyen hamuruyla sizleri başka bir gezegende gibi hissettirecektir. Menünün oldukça uygun olması da insanların tercih etmesinde bir diğer sebep.

 

 

Demir amca

Eğer yolunuz düşerse Demir amcanın tavuk dönerini mutlaka tatmalısınız. Ağzınızda dağılan ve yumuşaklığı ve lezzetiyle adeta tavuk dönere farklı bir boyut getiren demir amca ilerlemiş yaşına rağmen işinin hakkını veriyor. Mutlaka ziyaret etmelisiniz.Uçak Bileti 

Bu güzel mekanları ziyaret etmek için Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz