Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 31/03/1974
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 79
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 184
TOPLAM UÇAK SAYISI 270

British Airways

Ülkenin en büyük havayolu şirketi olan British havayolları 90 ülkede 200 farklı noktaya hizmet vermektedir. Düşük maliyet politikasını takip eden firma bu konuda diğer firmalar ile karşılaştırıldığında oldukça avantajlıdır. Dünyada 6 kıtaya uçuş sağlayan firma da 295 tane uçak bulunmaktadır. En ucuz uçak bileti rezervasyonu için internet sitesinden uçak bileti sorgulatması yapabilirsiniz.

 

Online check in

Uçuş saatinde 24 saat önce check in işlemi yapılmaktadır. Online check in yaparak koltuk seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Bagaj hakkı

British airways’te serbest bagaj hakkı 23 kg’dır. Ekstra bagaj hakkı için 35 pound ödenmek zorundadır. İç hatlarda 20 kg dış hatlarda 23 kg serbest bagaj hakkı bulunmakta aynı zamanda el bagajı hakkı ise 13 kg’dır.

 

Yemekler

Ekonomi sınıfı için kahvaltı ve atıştırmalık bulunurken yurt dışı uçuşlarında daha özel yemekler bulunmaktadır. Business class’ta tatlı imkanları da bulunmakta ve daha zengin dünya mutfağından yemekler bulunmaktadır.

 

Londra heathrow havalimanı

Londra’da bulunan 7 havalimanından biri olan heathrow havaalanı 1986 yılında inşa edilmiş olan havalimanında 4 terminal bulunmaktadır.

 

 

İstanbul – Londra uçak bileti

Türk hava yolları , pegasus , Anadolu jet , Sun express , Atlas global ve Onur air ile İstanbul Sabiha gökçen havalimanından Londra’ya en ucuz uçak biletini elde edebilirsiniz. Aynı zamanda en uygun uçak bileti rezervasyonunu internet üzerinden yapabilirsiniz.

 

British havayolları ulaşım

Ulaşım sisteminin oldukça geliştiği havayoluna Belediye otobüsleri, metro, tramvay ve havalimanı servisleri ile ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda araç kiralama ve taksi gibi özel ulaşım hizmetlerini de kullanabilirsiniz.

 

 

İstanbul – Londra uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan  Londra heathrow havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  British airways havayolu En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Londra heathrow havalimanına  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

 

British hava yolları  Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Londra heathrow airport’a en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.