Uçak Bileti Bul
Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün

Bodrum Milas Havaalanı

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Bodrum Milas Havaalanı
0 850 303 82 80
Milas Bodrum Havaalanı Girişi, 48200 Milas/Muğla
Merkeze Uzaklık: 48 km KM

Bodrum Milas Havaalanı

İlk olarak 1980’li yıllarda küçük bir kapasiteyle hizmete sunulan Bodrum Havalimanı Muğla ve çevresindeki turistik alanların çokluğu ile yoğun talepten dolayı 1997 yılında Milas-Bodrum Havalimanı olarak büyük kapasiteyle hizmete açılmıştır. Havalimanı gün geçtikçe genişleyerek kapasitesini arttırmasına devam ettirmektedir. Hem turistik hem de tatil beldelerinin çeşitliliği nedeniyle Muğla yılda 3 milyondan fazla turist çekmektedir. Milas ve Bodrum ilçelerinin sınırında yer alan havalimanı bu bölgedeki turizm faaliyetlerinde canlanmaya neden olmuştur. Ayrıca Didim, Kuşadası, Söke gibi tatil beldeleri bulunan Aydın’a gelmek içinde yolcular yakın olması nedeniyle Milas- Bodrum Havalimanını tercih etmektedirler. Milas-Bodrum Havalimanı seyahatleriniz için biletlerinizi en uygun fiyatlarla www.turkiyeucakbileti.com adresinden veya 0850 303 82 80 çağrı merkezinden 3D Secure güvenlik sistemiyle kolayca satın alabilirsiniz.

 Milas-Bodrum Havalimanı Ulaşım

Muğla’dan Muğla belediyesine ait Muttaş araçlarını kullanarak havalimanına en ucuz şekilde şehir merkezinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Muttaş araçları Bodrum Otogardan ve Muğla Menteşe Otogardan da Milas- Bodrum Havalimanına seferler düzenlemektedir. Belediye otobüsü dışında HAVAŞ servisleriyle de en uygun fiyatlara Milas-Bodrum Havalimanına geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca tatil için geldiğinizde özel araca ihtiyacınız olursa havalimanı yakınındaki Rent a Car firmalarında en ucuz fiyatlarla araç kiralayabilir tatilinize keyif katabilirsiniz. Milas-Bodrum Havalimanı seyahatleriniz için biletlerinizi en uygun fiyatlarla www.turkiyeucakbileti.com adresinden veya 0850 303 82 80 çağrı merkezinden 3D Secure güvenlik sistemiyle kolayca satın alabilirsiniz.

 

 

En Ucuz Bodrum Havalimanı Biletleri Nereden Alınır ?

 

En uygun Bodrum Milas Havalimanı uçak biletlerinizi online olarak www.turkiyeucakbileti.com adresinden veya çağrı merkezi üzerinden 0850 303 82 80 numarasından alabilirsiniz. Bilet opsiyonu işlemlerinizi yapmak için 7 gün 24 saat çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. En uygun Milas Bodrum uçak biletlerini vade farksız taksit seçenekleri ile www.turkiyeucakbileti.com adresinden 3D Secure sistemi sayesinde güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Avantajlı uçak biletlerini yılın her günü turkiyeucakbileti.com adresinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Bodrum Milas Havalimanına düzenlenen Türk Hava Yolları, Anadolujet, Pegasus, Sun Express, Onur Air, Atlas Jet firmalarına ait seferleri aynı ekrandan karşılaştırabilir ve en uygun olanı hızlıca satın alabilirsiniz. Biletlerinizle ilgili İptal, Değişiklik, İade işlemi taleplerinizde 0850 303 82 80 numaralı çağrı merkezinden hizmet alabilirsiniz.

 

Online uçak bileti

İnternet kavramının hayatımıza girdiği 21.yüzyılda artık zaman alan ve maliyetli olan bir çok işlem internet ortamında kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durum tüm sektörlerin stratejilerini ve politikalarını teknolojiye uyumlu bir şekilde gerçekleştirmelerine neden olmuştur. Bu noktada havayolu firmaları da yolcularına herhangi bir şubeye veya acenteye gitmeden internet üzerinden en ucuz uçak biletini alma imkanı sunmaktadır.  Hem zamandan hem de maddi açıdan oldukça kolaylık sağlayan bu durum müşterilere hem kolaylık sağlamakta hem de bir çok havayolu firmasını karşılaştırma imkanı sunmaktadır. Online check in , araç kiralama, koltuk seçimi , uçak bileti rezervasyonu ve ek hizmet gibi bir çok işlem paket halinde havayolu firmalarının web sitelerinden halledilebilmektedir. Türk hava yolları , pegasus flypgs , Anadolu jet , Onur air , Atlas global  ve Sun express gibi hava yolu şirketleride bu teknoloji devrimine uyum sağlayarak operasyonel taktiklerini hazırlamaktalar

 

istanbul uçak bileti rezervasyon

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet  En ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den  uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

 

Türk havayolları  uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 


Havaş Servis (0850 222 04 87)

Havaş otobüsleri ile yaklaşık 15 liraya hava limanına gidebilirsiniz.

 

Ticari Taksi (0552 350 22 14 )

Ticari taksiler ile yaklaşık 20-30 Liraya havalimanına yolculuk yapabilirsiniz.

 

Rent A Car / Araç Kiralama

Havalimanına kiralık araçla gitmek isterseniz kiralama ücretleri değişkenlik göstermektedir.