Avantajlı Seyahat ile daha Özgürsün
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Barselona Gezilecek Yerler

Barcelona Gezilecek yerler

Sagrada familia

 Metrolar , otobüsler ve taksiler ile ulaşım sağlanan bu yer klise olarak inşa edilmiştir. Klise’nin  mimarı Antoni Gaudi olan yapı Katolik inancının önemli bir simgesidir. Yapımına hala devam edilmektedir.

 

Picasso müzesi

 Picasso’nun en çok eserinin bulunduğu müze gotik havasıyla adeta bir kültür şöleni sunmaktadır. Müzenin açılışına bizzat Picasso’nun kendisi katılmıştır. Entelektüel birikiminizi arttırmak istiyor iseniz bu müzeye uğramalısınız. Eserler adeta ziyaretçilerle sohbet ediyor ve o dönemin havasını yansıtıyorlar.

 

Montjuic tepesi

Panaromik bir görsel isteyen ve kadrajına Barcelonayı almak isteyenler için bu tepe birebirdir. Joan miro müzesi , tropik bahçe ,  olimpiyat alanı , laribal bahçesi ,mosssen çint bu kadraja dahil olan muazzam yerlerdendir.

 

 


Barcelona Hakkında

Barcelona Hakkında

Katalonya’nın başkenti olan şehir sayısız turisti ağırlamaktadır. Park güell , Casa mila , sagrada familia ,  Casa battlo  unesco tarafından dünya mirası sit alanı olarak kabul edilmiştir. Yaz tatili düşünüyorsanız  Barcelona’nın geniş plajlarında mutlaka beklentiniz karşılayacaksınız. Turizm için oldukça gelir getiren bu şehir turizm dışında aynı zamanda moda da ve ticari fuarlarla ekonomiye katkı sağlamaktadır. Barcelona’ya gitmişken mutlaka Nou camp stadına gitmeli ve Barcelona maçını izlemelisiniz.

 

Barcelona Uçak Bileti

Barcelona uçak bileti  Bagaj Hakları:

Yurt İçi Uçak Bileti Alırken Eco Fly, Extra Fly, Prıme Fly olarak ayrılmaktadır bu uçuşların özelliği

·         Eco Fly; Extra Bonus Mil Puan   Standart Koltuk Seçimi izin vermemektedir ayrıca iptal ve iade sağlamaz.

Yolcu Yetişkin  El Bagajı 8 KG  Bagaj 20 kg

·         Extra Fly; Bonus Mil Puan : 250  Standart Koltuk Seçimi  İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin El Bagajı8 KG  Bagaj20 KG

·         Extra Bonus Mil Puan : 500  Standart Koltuk Seçimi   İptal/Değişiklik Kuralları

YolcuYetişkin  El Bagajı8 KG  Bagaj25 KG

 

Türkiye uçak bileti

Hızın ve kolaylığın zirve yaptığı 21.yüzyıl da müşterilerine en hızlı ve en kolay bir şekilde uçak bileti almayı vadeden www.turkiyeucakbileti.com online uçak bileti sitesi aynı zamanda sizleri araştırma maliyetinden ve en uygun  ve en ucuz uçak biletini elde etme kaygısından kurtarmaktadır. Thy, pegasus , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından İstanbul Sabiha gökçek havalimanın dan ve İstanbul havalimanın dan Barcelona uluslararası havalimanına uçuşlar mevcut olup yukarıdaki internet adresinden  uçak biletinizi satın alabilir aynı  zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden 0850 303 82 80 telefon numaralı iletişim kanalından yararlanabilirsiniz.  Aynı zamanda  gelişen teknolojiye entegre bir şekilde ilerlediğimizden dolayı evinizden rahat bir şekilde kredi kartı üzerinden 3D  seçenekleri ile taksit yada peşin olarak online uçak biletinizi satın alabilirsiniz.  Hız, kolaylık  ve uygunluk mu elde etmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

 

Anadolu jet Barcelona istanbul en ucuz uçak bileti

Anadolu jet havayolu şirketi olarak  İstanbul Airport ve İstanbul Saw’den Barcelona uluslar arası havalimanına uçuşlarımızı başlatmış bulunuyoruz.  Türkish airlines , Pegasus flypgs ve Sun express gibi büyük havayollarından ayrıcalığımız hızlı ve güvenli uçuş sağlamaktır. Firmamız yolcuların konforunu ve rahatlığını esas alarak hareket etmekte ve misyonunu gelecek 10 yıl içinde yolcu sayısını yılda 5 milyona çıkarmak olarak belirlemektedir. Firmamız ile uçuş deneyimi sağlayarak hem memnuniyet hem de kalite elde edeceksiniz. Kuruluş yılımızdan beri yolcularımızın geri bildirimini dikkate alarak stratejiler geliştirmekte  ve yaşanan problemlere ani çözümler geliştirmekteyiz. Böylece Hiçbir müşterimizi mağdur etmemekte ve güven duygusunu kuvvetlendirerek inşa etmekteyiz.

 

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Türk havayolları uçak bileti

Sabiha Gökçen havaalanından Barcelona uluslararası havalimanına en ucuz uçak  biletini Türkish airlines ile elde edebilir ve en uygun bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.turkiyeucakbileti.com internet sitesi üzerinden tüm hava yolu firmalarının en uygun online uçak biletini elde edebilirsiniz.

 

 

 

 

İstanbul havalimanı İstanbul-Barcelona international airport en ucuz uçak bileti

İstanbul Airport’ dan Barcelona  havalimanına uçuşlarınızı Pegasus airlines  ve Sun express ile  ucuz uçak biletini elde edebilir ayriyeten  online olarak ta işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

 

Uçak Bileti Nasıl Satın Alırım?

Ucuz Uçak Bileti yada en uygun uçak bileti nasıl alırım diyorsanız sizler için tüm hava yollarını tek ekranda karşılaştırarak uçak bileti fiyatlarını sorgulama ekranından sağlıyoruz online uçak bileti alırken sizler için düşük miktarda uygun fiyatları sunuyoruz tüm hava yollarının belirlediği politakalar çerçevesinde uçak bileti fiyatları anlık görüntülenmektedir.Ucuz uçak bileti olarak yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak bileti destinasyonları sürekli olarak satışa sunulduğu için değişmekte bu gibi durumlarda opsiyon süresi olarak sizler için 1 saat olarak uçuş süresini opsiyon olarak sağlamaktayız.Türkiye uçak bileti ve Yurt Dışı uçak biletleri faal olarak sürekli yenilenmektedir. Sistem üzerinden adım adım kolayca uçak bileti alabilirsiniz. Öncelikle sorgulama yaparak ekran da bulunan hava yolu güzergahlarını takip ederek sizlere uygun olan bileti onaylayarak ödeme ekranına geçebilirsiniz bu sayede 3-D Güvenli ödeme sayesinde sizlere 3-D şifreli ödeme ile ödeme sağlayarak uçak biletinize sahip olabilirsiniz. Türk Hava Yolları THY, Pegasus Flypgs , Anadolu jet , Sun express ,Atlas global ve Onur air hava yollarından  ve tüm havayollarından uçak bileti satın almanız mümkün direk olarak 0 850 303 82 80 müşteri hizmetlerini arayarak online uçak biletini almanız da mümkün sizler için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz. www.turkiyeucakbileti.com Türkiyenin en çok uçak bileti satın alınan sitesi!

 

Barcelona Ulaşım

Barcelona Ulaşım

Barcelona da ulaşım üst düzeydedir. Metro ağı tüm gezilecek yerlere ulaşım sağlamakta ve bekleme süreleri de 2 dakikanın altındadır. Eğer metroya uzaksanız endişelenmeyin çünkü belediye otobüsleri 200 hatta faaliyet göstermektedir. Bir diğer ulaşım ağı olan tramvay ağı Barcelona da 6 hatta yer alıyor. Daha fazla konfor isterseniz taksileri kullanabilirsiniz.

 

Barcelona havalimanına ulaşım

Barcelona havalimanına ulaşım otobüs , taksi ve tramvaylarla sağlanmaktadır. Havalimanında bulunan servisler de Barcelona havalimanına ulaşım sağlamaktadır. Ulaşım ağının oldukça gelişmiş olması havalimanına da ulaşımı kolaylaştırmıştır.